De pop gaat aan het dansen in 'The Masked Singer': hier is Poppemie!

maandag 30 september 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Space Babe die plots in duo zingt met haar ruimtescooter, Eikeltje die níet zingt en verschillende keren bijna van het podium tuimelt en de stoere Mike die niemand minder dan Hugo Sigal blijkt te zijn: 1.380.000 kijkers van The Masked Singer vielen afgelopen vrijdag van de ene verrassing in de andere.

De tweede show scoorde een marktaandeel van 63,8%. Het totaalcijfer van show 1 is intussen opgelopen naar een straffe 1.617.535 kijkers en 70,3%. Ook de derde show op vrijdag 4 oktober belooft een verrassing van formaat. Dan doet namelijk een gloednieuw personage haar intrede in de show. Poppemie komt tot leven en ont-popt zich als de ster van de avond!



Het verhaal van Poppemie begint op een meisjeskamer van een internaat. Ze is veel meer dan zomaar een stuk speelgoed, want Poppemie kan tot leven komen. Af en toe beginnen haar ledematen zo te kriebelen, dat ze zingend en dansend op avontuur gaat in het verlaten schoolgebouw. Poppemie lijdt aan Britney-manie, ze vindt haar de beste popster ter wereld. Te pas en te onpas begint ze dan ook haar lyrics te zingen. Soms wordt Poppemie geconfronteerd met haar beperkingen als pop en verliest ze in haar enthousiasme bijna een arm, of erger: haar hoofd.

Poppemie: 'Oh baby baby! Ik ben weer tot leven gekomen hihi! Ik heb zo lang stilgelegen, ik ben helemaal stijf. Voor een pop is het belangrijk om er altijd piekfijn uit te zien. Zeker als je instafamous bent hihi. Kom je met mij mee op avontuur? Het is weer voorbij die mooie zomer, maar ik ben super-poptimistisch over het nieuwe schooljaar hihi. Hit me baby one more time! Oeps, ik had weer een aanval van Britney-manie. Soms kan ik mezelf echt niet inhouden hihihi. Nee, ik ben niet de slimste pop ter wereld. Maar nieuwe dingen bijleren geeft mij echt een boost. Mensen hebben altijd hoge expectations van mij… Maar ik blijf maar gewoon een pop. Ook al blijf ik eens haperen en heb ik soms hulp nodig, op het podium van The Masked Singer ont-pop ik mij tot de ster van de avond!'

Welke bekende ster doet Poppemie tot leven komen? En hoe klinkt de zingende pop echt? De kijkers horen en zien het nu vrijdag 4 oktober voor het eerst in een nieuwe show van 'The Masked Singer'.

'The Masked Singer', vrijdag 4 oktober om 20.40 uur bij VTM.


The Masked Singer op tv
Vrijdag 17 oktober 2025 om 20u40  »
VTM
Beroemde Vlamingen nemen het tegen elkaar op in een zangwedstrijd. Hun identiteit blijft verborgen door ingewikkelde kostuums met volledige gezichtsmaskers. Het is aan de jury en het publiek om erachter te komen wie wie is.
Zaterdag 18 oktober 2025 om 16u45  »
VTM
Beroemde Vlamingen nemen het tegen elkaar op in een zangwedstrijd. Hun identiteit blijft verborgen door ingewikkelde kostuums met volledige gezichtsmaskers. Het is aan de jury en het publiek om erachter te komen wie wie is.
Donderdag 23 oktober 2025 om 23u45  »
VTM
Welke bekende gezichten schuilen er achter de maskers? De speurders gaan samen met het publiek en de kijkers opnieuw op zoek naar de verrassende sterren achter de prachtige pakken.
Vrijdag 24 oktober 2025 om 20u40  »
VTM
Welke bekende gezichten verschuilen zich achter de maskers? Vanavond wagen zes Masked Singers zich aan drie spannende duels, met één onthulling die iedereen sprakeloos zal achterlaten.
Zaterdag 25 oktober 2025 om 16u50  »
VTM
Welke bekende gezichten verschuilen zich achter de maskers? Vanavond wagen zes Masked Singers zich aan drie spannende duels, met één onthulling die iedereen sprakeloos zal achterlaten.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Niks Te Zien' - Karl Meesters (VRT 1)

Slechtziende Karl Meesters trekt samen met zanger Jelle Cleymans met de nachttrein naar Berlijn, niet met hun ogen maar met hun oren op scherp. Ze luisteren naar de klank van de geschiedenis aan de Berlijnse Muur, dompelen zich onder in het 4D-geluid van een van de beste muziekstudio's ter wereld, en dansen Schuhplattler in de kleinste technoclub ter wereld. Jelle sluit de reis af met een nieuw nummer als herinnering.

'Niks te Zien', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:55
    Dierendokters 24/7
    06:00
    In bed met Olly
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 16:05
    De Smurfen
    05:50
    Geen uitzending
  • 15:35
    NYPD Blue
    05:15
    Geen uitzending
  • 15:15
    Achter gesloten deuren
    01:25
    Geen uitzending
  • 15:35
    Walking on Sunshine
    06:00
    Qmusic
  • 15:45
    Stargate Atlantis
    01:05
    Geen uitzending
  • 15:55
    A Husband for Christmas
    05:35
    Christmas in Palm Springs
  • 15:45
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 15:25
    De Tafel van Gert
    03:25
    Geen uitzending
  • 15:20
    Déjà Vu
    02:10
    Neighbours: A New Chapter
  • 15:35
    Highway Thru Hell
    02:00
    The Fresh Prince of Bel-Air
  • 16:00
    The Block Australia
    02:15
    Big Miracles
  • 15:50
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:50
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 15:30
    Indian Summer
    02:30
    Winterse Kost
  • 15:50
    Father Brown
    02:30
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
  • 15:55
    Below Deck
    02:45
    The Kardashians
  • 16:00
    Pauw & De Wit
    02:05
    EenVandaag
  • 16:00
    NOS Journaal
    02:20
    Nieuwsuur
  • 15:55
    Kosmoo
    02:50
    De Slopers