Eleven Sports gaat NBA content live streamen op Facebook

vrijdag 30 november 2018

Eleven Sports Belgium heeft een akkoord bereikt met de NBA om de warm-ups en de eerste minuten van de 'NBA Saturday & Sunday Games' live te streamen op Facebook.

Deze samenwerking onderstreept de ambitie van Eleven Sports om hun premium sport content voor zoveel mogelijk fans beschikbaar te maken.
 
Eleven Sports heeft al meermaals sportevenementen uitgezonden via Facebook Live om de exclusieve sportuitzendingen te promoten. Door een vernieuwde samenwerking met de NBA zal Eleven Sports vanaf dit weekend ook de warm-ups en de eerste vijf minuten van de weekendwedstrijden in de NBA livestreamen via Facebook. Het gaat om de weekendwedstrijden die in primetime op de lineaire tv-kanalen en het online streaming platform (via website en app) van Eleven Sports worden uitgezonden. De warm-ups zullen live gestreamd worden op de Facebookpagina van Eleven Sports NBA. Ook de eerste vijf minuten worden live gestreamd op Facebook, nadien worden de kijkers doorverwezen naar de uitzendingen op Eleven Sports. Deze aanpak past volledig bij de ambitie van Eleven Sports om zoveel mogelijk fans via zoveel mogelijk kanalen te bereiken: website, tv en sociale media. 


'In België merken we een toenemende interesse in de NBA, zeker bij jonge kijkers tussen 18-24 jaar. Facebook Live bleek de voorbije maanden een succesol middel om die jonge doelgroep te bereiken. Daarom zijn we ook bijzonder opgetogen met deze nieuwe samenwerking met de NBA. Het zal ons helpen om de lokale NBA community verder te laten groeien', zegt Anouk Mertens, Managing Director Eleven Sports Belgium.

Eleven Sports is de exclusieve rechtenhouder van alle live uitzendingen van de NBA in België.

NBA via Facebook Live komend weekend:

1 december 22.00: New York – Milwaukee
2 december 20.30: Lakers - Phoenix


Persbericht Eleven Sports
http://www.elevensports.be
ElevenSportsNBA

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:05
    Down The Road
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:30
    North Shore
    20:00
    VRT NWS Update
  • 18:45
    De Hoppers
    19:00
    De Raad van Soekie
  • 18:20
    SOS Piet XL
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:45
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 18:05
    S.W.A.T.
    18:50
    Playing With Fire
  • 18:00
    Police Interceptors
    22:30
    Every Breath You Take
  • 18:15
    Alert: Missing Persons Unit
    00:35
    Geen uitzending
  • 18:20
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 17:45
    Klopjacht
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 18:35
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 18:25
    Brooklyn Nine-Nine
    20:05
    Two and a Half Men
  • 18:05
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 17:55
    World's Most Evil Killers
  • 18:28
    Z-Weekoverzicht
    19:01
    Trends Talk
  • 18:32
    Wonen
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:35
    Loïc zot van koken weekmenu
    19:30
    Guillaume's Paris
  • 17:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 18:45
    Under the Banner of Heaven
    20:00
    Glass
  • 18:30
    EenVandaag
    19:00
    Op Safari
  • 18:35
    Ik mis je
    19:00
    Kassa
  • 18:45
    Steken en Prikken in Zuid-Afrika
    19:00
    NOS Jeugdjournaal