Eleven Sports gaat NBA content live streamen op Facebook

vrijdag 30 november 2018

Eleven Sports Belgium heeft een akkoord bereikt met de NBA om de warm-ups en de eerste minuten van de 'NBA Saturday & Sunday Games' live te streamen op Facebook.

Deze samenwerking onderstreept de ambitie van Eleven Sports om hun premium sport content voor zoveel mogelijk fans beschikbaar te maken.
 
Eleven Sports heeft al meermaals sportevenementen uitgezonden via Facebook Live om de exclusieve sportuitzendingen te promoten. Door een vernieuwde samenwerking met de NBA zal Eleven Sports vanaf dit weekend ook de warm-ups en de eerste vijf minuten van de weekendwedstrijden in de NBA livestreamen via Facebook. Het gaat om de weekendwedstrijden die in primetime op de lineaire tv-kanalen en het online streaming platform (via website en app) van Eleven Sports worden uitgezonden. De warm-ups zullen live gestreamd worden op de Facebookpagina van Eleven Sports NBA. Ook de eerste vijf minuten worden live gestreamd op Facebook, nadien worden de kijkers doorverwezen naar de uitzendingen op Eleven Sports. Deze aanpak past volledig bij de ambitie van Eleven Sports om zoveel mogelijk fans via zoveel mogelijk kanalen te bereiken: website, tv en sociale media. 


'In België merken we een toenemende interesse in de NBA, zeker bij jonge kijkers tussen 18-24 jaar. Facebook Live bleek de voorbije maanden een succesol middel om die jonge doelgroep te bereiken. Daarom zijn we ook bijzonder opgetogen met deze nieuwe samenwerking met de NBA. Het zal ons helpen om de lokale NBA community verder te laten groeien', zegt Anouk Mertens, Managing Director Eleven Sports Belgium.

Eleven Sports is de exclusieve rechtenhouder van alle live uitzendingen van de NBA in België.

NBA via Facebook Live komend weekend:

1 december 22.00: New York – Milwaukee
2 december 20.30: Lakers - Phoenix


Persbericht Eleven Sports
http://www.elevensports.be
ElevenSportsNBA

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De laatste badkamers worden door de jury beoordeeld en de winnaar van de kamerprijs wordt bekendgemaakt. Daarna start de keukenfase, met een onverwachte extra deadline: de duo's hebben nog maar twee dagen om alle technieken, muren en vloeren af te werken.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:00
    Villa Politica
    15:30
    Clips
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:45
    Yetili vertelt
    14:54
    Rintje
  • 14:15
    Wittekerke
    15:20
    The Good Doctor
  • 14:30
    Urk!
    15:15
    Een Eigen Huis
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:50
    Bel-Air
  • 14:45
    Baywatch Hawaii
    16:30
    Cheers
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 14:15
    Komen Eten
    15:00
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 14:20
    Matlock
    16:05
    This Is Us
  • 14:45
    Seal Team
    15:40
    Doom Patrol
  • 14:40
    Smossen Mag
    15:05
    Toasted on wheels!
  • 14:25
    Snapped
    15:15
    Killer Couples
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:45
    Zelf gedaan, goed gedaan
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:35
    Chris Cooks Cymru
    15:05
    Karola's Kitchen
  • 14:20
    Grantchester
    15:10
    Murdoch Mysteries
  • 14:35
    Below Deck
    15:35
    The Secret Lives of Mormon Wives
  • 14:45
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 14:15
    Kunststof
    15:15
    Nu te Zien!
  • 14:40
    Splat & Seymour
    14:50
    Zo is Joey!