Eleven Sports gaat NBA content live streamen op Facebook

vrijdag 30 november 2018

Eleven Sports Belgium heeft een akkoord bereikt met de NBA om de warm-ups en de eerste minuten van de 'NBA Saturday & Sunday Games' live te streamen op Facebook.

Deze samenwerking onderstreept de ambitie van Eleven Sports om hun premium sport content voor zoveel mogelijk fans beschikbaar te maken.
 
Eleven Sports heeft al meermaals sportevenementen uitgezonden via Facebook Live om de exclusieve sportuitzendingen te promoten. Door een vernieuwde samenwerking met de NBA zal Eleven Sports vanaf dit weekend ook de warm-ups en de eerste vijf minuten van de weekendwedstrijden in de NBA livestreamen via Facebook. Het gaat om de weekendwedstrijden die in primetime op de lineaire tv-kanalen en het online streaming platform (via website en app) van Eleven Sports worden uitgezonden. De warm-ups zullen live gestreamd worden op de Facebookpagina van Eleven Sports NBA. Ook de eerste vijf minuten worden live gestreamd op Facebook, nadien worden de kijkers doorverwezen naar de uitzendingen op Eleven Sports. Deze aanpak past volledig bij de ambitie van Eleven Sports om zoveel mogelijk fans via zoveel mogelijk kanalen te bereiken: website, tv en sociale media. 


'In België merken we een toenemende interesse in de NBA, zeker bij jonge kijkers tussen 18-24 jaar. Facebook Live bleek de voorbije maanden een succesol middel om die jonge doelgroep te bereiken. Daarom zijn we ook bijzonder opgetogen met deze nieuwe samenwerking met de NBA. Het zal ons helpen om de lokale NBA community verder te laten groeien', zegt Anouk Mertens, Managing Director Eleven Sports Belgium.

Eleven Sports is de exclusieve rechtenhouder van alle live uitzendingen van de NBA in België.

NBA via Facebook Live komend weekend:

1 december 22.00: New York – Milwaukee
2 december 20.30: Lakers - Phoenix


Persbericht Eleven Sports
http://www.elevensports.be
ElevenSportsNBA

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

Axel vormt een duo met actrice Sandrine André, terwijl Jacques samen met acteur Roel Vanderstukken probeert de beste verborgen parels voor een prikje op de kop te tikken. Ze trekken daarvoor naar een van de grootste antiek- en brocantemarkten van Europa.

'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 09:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Boomhutverhalen
  • 12:25
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:35
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:40
    S.W.A.T.
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:05
    All New Traffic Cops
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 12:10
    Huizenjagers
    12:55
    De Tafel van Gert
  • 12:15
    NCIS
    13:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 12:20
    MacGyver
    13:15
    The First 48
  • 12:00
    Chateau Meiland
    12:50
    Botched
  • 12:35
    Still Missing Morgan
    13:30
    Fear Thy Neighbour
  • 09:29
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 12:18
    Diy on wheels
    12:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 12:30
    Vlaamse Klassiekers
    13:10
    Toasted!
  • 11:50
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    12:45
    Death in Paradise
  • 12:35
    Scrubs
    13:10
    Cougar Town
  • 12:15
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:30
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
    12:40
    Artemis missie
  • 12:35
    Kiwi & Strit
    12:40
    Maya de Bij