Eleven Sports gaat NBA content live streamen op Facebook

Eleven Sports Belgium heeft een akkoord bereikt met de NBA om de warm-ups en de eerste minuten van de 'NBA Saturday & Sunday Games' live te streamen op Facebook.
Deze samenwerking onderstreept de ambitie van Eleven Sports om hun premium sport content voor zoveel mogelijk fans beschikbaar te maken.
Eleven Sports heeft al meermaals sportevenementen uitgezonden via Facebook Live om de exclusieve sportuitzendingen te promoten. Door een vernieuwde samenwerking met de NBA zal Eleven Sports vanaf dit weekend ook de warm-ups en de eerste vijf minuten van de weekendwedstrijden in de NBA livestreamen via Facebook. Het gaat om de weekendwedstrijden die in primetime op de lineaire tv-kanalen en het online streaming platform (via website en app) van Eleven Sports worden uitgezonden. De warm-ups zullen live gestreamd worden op de Facebookpagina van Eleven Sports NBA. Ook de eerste vijf minuten worden live gestreamd op Facebook, nadien worden de kijkers doorverwezen naar de uitzendingen op Eleven Sports. Deze aanpak past volledig bij de ambitie van Eleven Sports om zoveel mogelijk fans via zoveel mogelijk kanalen te bereiken: website, tv en sociale media.
'In België merken we een toenemende interesse in de NBA, zeker bij jonge kijkers tussen 18-24 jaar. Facebook Live bleek de voorbije maanden een succesol middel om die jonge doelgroep te bereiken. Daarom zijn we ook bijzonder opgetogen met deze nieuwe samenwerking met de NBA. Het zal ons helpen om de lokale NBA community verder te laten groeien', zegt Anouk Mertens, Managing Director Eleven Sports Belgium.
Eleven Sports is de exclusieve rechtenhouder van alle live uitzendingen van de NBA in België.
NBA via Facebook Live komend weekend:
1 december 22.00: New York – Milwaukee
2 december 20.30: Lakers - Phoenix
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Nieuwe KRO-NCRV-serie 'De Verloskundigen' volgt geboortezorg van dichtbij
- Kijk de aangrijpende serie 'One Day In My Body' op TLC
- Dit staat in juli op het menu van National Geographic
- Dit is nieuw bij RTL in juli
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































