Yarno mist cruciale tips in 'Bestemming X' en valt af in San Marino

Dag 10 markeerde het middelpunt in de reis naar 'Bestemming X', maar voor Yarno eindigde het avontuur zojuist in San Marino.
'Mijn X stond eerst in Noord-Italië, maar in de laatste vijf seconden heb ik 'm in Slovenië gezet. Geen idee waarom… Maar ik ga met opgeheven hoofd en een glimlach op mijn gezicht naar huis', klonk het. Marijn Devalck, de handlanger van dienst, strooide deze aflevering royaal met tips. Kapitein Romain op de ferry? Een anagram van Marino. En de liedjes die Marijn in de bus speelde, zaten vol subtiele verwijzingen naar San Marino. 'Het tweede nummer was Franstalig, maar verwees ook naar San Marino. De zanger heet Marino Falco. Dat was ik in een vorig leven', lachte Marijn.
De aflevering begon met een spelletje ‘honkvoetbal’, waarbij de kandidaten in twee teams werden verdeeld: Karlien, Niels en Quentin versus Bart, Anke en Yarno. Quentin schitterde in Team Zwart, dat de proef met gemak won. Als beloning kreeg één van hen een blik buiten de muren van het kasteel waar de game werd gespeeld. Niels werd gekozen en nam plaats in een auto die aan een kraan boven de muren werd gehesen. Hij kreeg uitzicht op een jachthaven en concludeerde dat ze in Split in Kroatië waren. Niels besloot om zijn info eerlijk te delen met zijn teamleden, maar probeerde Quentin en Karlien ook te overtuigen om hun bondgenoten Bart en Anke in het ongewisse te laten.
Net toen de kandidaten begonnen te speculeren over hun locatie, gooide de bus opnieuw alles overhoop door aan boord van een ferry te gaan. Dit leidde tot verwarring, maar bood ook nieuwe kansen. Anke en Karlien wonnen als enige duo de game aan boord dankzij hun oog voor detail. Zij kregen op het dek van de ferry een cruciale tip: de ferry zou 180 km WNW varen. Niels had ondertussen nog een troef in handen. Dankzij een persoonlijk voordeel mocht hij zonder X-bril de bus verlaten en naar een uitkijkpunt lopen. Daar kreeg hij op het nippertje zicht op de drie iconische torens van San Marino. Maar ondanks de duidelijke hint bleef hij twijfelen over zijn precieze locatie. 'Ik heb een black-out. Ik denk dat wij nog altijd in Split zitten', klonk het bij Niels.
Toen de bus stopte en het moment van waarheid aanbrak, moesten de deelnemers hun X op de kaart plaatsen. Uiteindelijk bleek Yarno’s gok – Slovenië – de minst juiste. Hij moest de bus verlaten. De andere kandidaten zetten de reis verder richting 'Bestemming X'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Opnames van nieuwe spannende fictiereeks 'Dochters' gestart
- Tweede seizoen 'De Grannies' van Amsterdam op tv
- ‘Fingerschnitzelgefühl’ in het derde seizoen van 'Nonkels'
- VRT geeft kunst nieuw leven: in eigen huis en in de cultuursector
- Kijkcijfers: 19, 20 en 21 juni 2026
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie'
Kijktip van de dag

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.
'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.



































