Yarno mist cruciale tips in 'Bestemming X' en valt af in San Marino

Dag 10 markeerde het middelpunt in de reis naar 'Bestemming X', maar voor Yarno eindigde het avontuur zojuist in San Marino.
'Mijn X stond eerst in Noord-Italië, maar in de laatste vijf seconden heb ik 'm in Slovenië gezet. Geen idee waarom… Maar ik ga met opgeheven hoofd en een glimlach op mijn gezicht naar huis', klonk het. Marijn Devalck, de handlanger van dienst, strooide deze aflevering royaal met tips. Kapitein Romain op de ferry? Een anagram van Marino. En de liedjes die Marijn in de bus speelde, zaten vol subtiele verwijzingen naar San Marino. 'Het tweede nummer was Franstalig, maar verwees ook naar San Marino. De zanger heet Marino Falco. Dat was ik in een vorig leven', lachte Marijn.
De aflevering begon met een spelletje ‘honkvoetbal’, waarbij de kandidaten in twee teams werden verdeeld: Karlien, Niels en Quentin versus Bart, Anke en Yarno. Quentin schitterde in Team Zwart, dat de proef met gemak won. Als beloning kreeg één van hen een blik buiten de muren van het kasteel waar de game werd gespeeld. Niels werd gekozen en nam plaats in een auto die aan een kraan boven de muren werd gehesen. Hij kreeg uitzicht op een jachthaven en concludeerde dat ze in Split in Kroatië waren. Niels besloot om zijn info eerlijk te delen met zijn teamleden, maar probeerde Quentin en Karlien ook te overtuigen om hun bondgenoten Bart en Anke in het ongewisse te laten.
Net toen de kandidaten begonnen te speculeren over hun locatie, gooide de bus opnieuw alles overhoop door aan boord van een ferry te gaan. Dit leidde tot verwarring, maar bood ook nieuwe kansen. Anke en Karlien wonnen als enige duo de game aan boord dankzij hun oog voor detail. Zij kregen op het dek van de ferry een cruciale tip: de ferry zou 180 km WNW varen. Niels had ondertussen nog een troef in handen. Dankzij een persoonlijk voordeel mocht hij zonder X-bril de bus verlaten en naar een uitkijkpunt lopen. Daar kreeg hij op het nippertje zicht op de drie iconische torens van San Marino. Maar ondanks de duidelijke hint bleef hij twijfelen over zijn precieze locatie. 'Ik heb een black-out. Ik denk dat wij nog altijd in Split zitten', klonk het bij Niels.
Toen de bus stopte en het moment van waarheid aanbrak, moesten de deelnemers hun X op de kaart plaatsen. Uiteindelijk bleek Yarno’s gok – Slovenië – de minst juiste. Hij moest de bus verlaten. De andere kandidaten zetten de reis verder richting 'Bestemming X'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 1 juni 2026
- Belangrijke mededeling voor de 'Thuis'-fans!
- 'Tien Om Te Zien' gaat ‘back to the 90s’ met groots concert in de AFAS Dome
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- 'BertOp5' brengt Alpe d’HuZes van dichtbij: verhalen van hoop, liefde en verbinding
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE'
Kijktip van de dag

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.
'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.



































