Eén neemt afscheid van de cirkels

donderdag 29 januari 2009

Vanaf maandag 2 februari pakt Eén uit met een nieuwe look. De bewegende cirkels die in 2005 hun intrede deden, maken plaats voor een wit, lichtgevend logo en krachtige programmatitels. 'Met de nieuwe look wil het net zijn programma's nog meer in de kijker zetten', aldus netmanager Jean Philip De Tender.

O


p 2 februari neemt Eén afscheid van de schuivende cirkels die vier jaar lang het handelsmerk van de zender waren. In de nieuwe stijl maken de cirkels plaats voor één centrale, gloeiende bol. De bol is wit en verschijnt telkens tegen een andere achtergrondkleur. In totaal zullen tien verschillende achtergrondkleuren gebruikt worden, maar de hoofdkleuren zijn geel, fuchsia, limoengroen en blauw.

De programmatitels verschijnen voortaan in grote letters en tegen verschillende felle kleuren centraal in beeld. Netmanager Jean Philip De Tender van Eén: 'Met de nieuwe look wil Eén zijn vele sterke programma's beter in de verf zetten en de promotie op het scherm nog doeltreffender maken. Bovendien zorgen de grote titels voor een duidelijkere link tussen Eén en zijn programma's.'

Ontwikkeling
De nieuwe stijl werd ontwikkeld door het Franse bureau Gédéon in samenwerking met de VRT-promocel en de muziek is van Look & Listen. De voor Eén zo kenmerkende cirkels en bollen deden voor het eerst hun intrede bij de omschakeling van TV1 naar Eén in 2005 en kregen al eens een nieuw likje verf in januari 2007. Twee jaar later waait er dus opnieuw een frisse wind door het stijlboek van Eén.

Website
Ook de website van Eén wordt vanaf maandag 2 februari aangepast aan de nieuwe look.

Ontdek de foto's van 'Flikken 10' op de Facebook-pagina van TV-Visie.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:35
    Sporza: Veldrijden
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:30
    The European green belt
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 16:30
    Hotel Sinestra
    05:15
    Geen uitzending
  • 17:25
    De Wereld van Plopsa
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 17:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 16:50
    House
    06:00
    Qmusic
  • 17:15
    'Allo 'Allo!
  • 17:30
    Northpole: Open for Christmas
    05:40
    Sugarplummed
  • 17:05
    SOS Piet
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:20
    De Slimste Mens Ter Wereld
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:40
    Criminal Minds
    01:00
    Fire Country
  • 17:25
    Two and a Half Men
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:15
    The Fabric of Christmas
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:30
    Cold Justice
    05:00
    Geen uitzending
  • 17:07
    Z-Weekoverzicht
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:39
    De ambachter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:10
    Winterse Kost
    07:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:15
    Murdoch Mysteries
    01:30
    London Kills
  • 17:15
    Law & Order: Organized Crime
    06:50
    Storage Wars
  • 16:20
    NOS Studio Sport Live
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 17:10
    Kruispunt
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 17:25
    For the Win
    06:55
    Ta-daaa!