Eén neemt afscheid van de cirkels

donderdag 29 januari 2009

Vanaf maandag 2 februari pakt Eén uit met een nieuwe look. De bewegende cirkels die in 2005 hun intrede deden, maken plaats voor een wit, lichtgevend logo en krachtige programmatitels. 'Met de nieuwe look wil het net zijn programma's nog meer in de kijker zetten', aldus netmanager Jean Philip De Tender.

O


p 2 februari neemt Eén afscheid van de schuivende cirkels die vier jaar lang het handelsmerk van de zender waren. In de nieuwe stijl maken de cirkels plaats voor één centrale, gloeiende bol. De bol is wit en verschijnt telkens tegen een andere achtergrondkleur. In totaal zullen tien verschillende achtergrondkleuren gebruikt worden, maar de hoofdkleuren zijn geel, fuchsia, limoengroen en blauw.

De programmatitels verschijnen voortaan in grote letters en tegen verschillende felle kleuren centraal in beeld. Netmanager Jean Philip De Tender van Eén: 'Met de nieuwe look wil Eén zijn vele sterke programma's beter in de verf zetten en de promotie op het scherm nog doeltreffender maken. Bovendien zorgen de grote titels voor een duidelijkere link tussen Eén en zijn programma's.'

Ontwikkeling
De nieuwe stijl werd ontwikkeld door het Franse bureau Gédéon in samenwerking met de VRT-promocel en de muziek is van Look & Listen. De voor Eén zo kenmerkende cirkels en bollen deden voor het eerst hun intrede bij de omschakeling van TV1 naar Eén in 2005 en kregen al eens een nieuw likje verf in januari 2007. Twee jaar later waait er dus opnieuw een frisse wind door het stijlboek van Eén.

Website
Ook de website van Eén wordt vanaf maandag 2 februari aangepast aan de nieuwe look.

Ontdek de foto's van 'Flikken 10' op de Facebook-pagina van TV-Visie.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Single Bells' (VTM/Streamz)

De familie Verbeke viert kerst bij Mina en Roel thuis. Alles moet perfect gaan, want Mina ontmoet haar schoonmoeder Alice. Maar Annie staat plots voor de deur en ze heeft slecht nieuws: zij en Piet zijn uit elkaar. De zussen smeden daarom een plan.

'Single Bells', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:50
    Otis-Skate
    00:50
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    01:10
    Nachtlus
  • 07:45
    Hallo Kroket
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:40
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 07:15
    Filthy House SOS
    00:00
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:35
    Xena: Warrior Princess
  • 07:30
    Sugarplummed
    23:50
    Holiday Hotline
  • 06:00
    Joe
    01:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:15
    New Amsterdam
    00:30
    New Girl
  • 07:45
    Fear Factor USA.
    00:15
    60 Days In
  • 07:40
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    07:05
    Cold Case
  • 04:28
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:52
    Zelf gedaan, goed gedaan
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:30
    Winterse Kost
  • 07:35
    Death in Paradise
    02:15
    All Creatures Great and Small
  • 07:20
    Flip This House
    06:55
    Storage Wars
  • 07:40
    Goedemorgen Nederland
    00:50
    Pauw & De Wit
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:15
    Nieuwsuur
  • 07:55
    PatsBoemKledder!
    06:15
    Ella, Oscar & Hoo