Eén neemt afscheid van de cirkels

donderdag 29 januari 2009

Vanaf maandag 2 februari pakt Eén uit met een nieuwe look. De bewegende cirkels die in 2005 hun intrede deden, maken plaats voor een wit, lichtgevend logo en krachtige programmatitels. 'Met de nieuwe look wil het net zijn programma's nog meer in de kijker zetten', aldus netmanager Jean Philip De Tender.

O


p 2 februari neemt Eén afscheid van de schuivende cirkels die vier jaar lang het handelsmerk van de zender waren. In de nieuwe stijl maken de cirkels plaats voor één centrale, gloeiende bol. De bol is wit en verschijnt telkens tegen een andere achtergrondkleur. In totaal zullen tien verschillende achtergrondkleuren gebruikt worden, maar de hoofdkleuren zijn geel, fuchsia, limoengroen en blauw.

De programmatitels verschijnen voortaan in grote letters en tegen verschillende felle kleuren centraal in beeld. Netmanager Jean Philip De Tender van Eén: 'Met de nieuwe look wil Eén zijn vele sterke programma's beter in de verf zetten en de promotie op het scherm nog doeltreffender maken. Bovendien zorgen de grote titels voor een duidelijkere link tussen Eén en zijn programma's.'

Ontwikkeling
De nieuwe stijl werd ontwikkeld door het Franse bureau Gédéon in samenwerking met de VRT-promocel en de muziek is van Look & Listen. De voor Eén zo kenmerkende cirkels en bollen deden voor het eerst hun intrede bij de omschakeling van TV1 naar Eén in 2005 en kregen al eens een nieuw likje verf in januari 2007. Twee jaar later waait er dus opnieuw een frisse wind door het stijlboek van Eén.

Website
Ook de website van Eén wordt vanaf maandag 2 februari aangepast aan de nieuwe look.

Ontdek de foto's van 'Flikken 10' op de Facebook-pagina van TV-Visie.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Met Vier in Bed' (VTM)

De duo's ontdekken Het Eenhoornhof van Ann en Stephan in Kuttekoven. Van een rondleiding door Anns minimuseum en de mancave van Stephan, tot een cursus koekjes bakken. Er volgen vele warme momenten, maar zorgen deze ook voor een mooie bedjesscore?

'Met Vier in Bed', om 20.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:40
    Dodo
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    09:00
    Zomerbeelden
  • 06:40
    Sarah knutselt
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:25
    Heidi
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    10:00
    My Kitchen Rules
  • 06:00
    Qmusic
    02:00
    Geen uitzending
  • 01:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    00:55
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    03:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    A Small Light
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Ice Airport Alaska
  • 06:25
    Murder: First on Scene
    02:20
    De weddingplanners: van chaos naar champagne
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:32
    Mijn tuin
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:40
    Snel, Makkelijk & Lekker
    02:20
    BBQ Vanavond?!
  • 06:35
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 06:20
    Storage Wars
    02:40
    NCIS
  • 06:40
    NOS Journaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:10
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:40
    Joe & Jack
    03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal