De Jamies bestaan 5 jaar! Nomineer nu je favoriete content creator

maandag 28 oktober 2024

Donderdag 6 februari 2025 vieren we niet alleen opnieuw alle Vlaamse content creators, we vieren ook het vijfjarig bestaan van De Jamies. Een feesteditie dus, met heel wat extra toeters en bellen.

Maar first things first: wie nomineer jij voor De Jamies? We kregen ondertussen maar liefst 4.200 suggesties binnen, maar hopen dat jij ook je favoriete online creator aan onze must watch lijst toevoegt. Elk jaar ontdekken we nieuw talent!


Ensor en zijn Jamies
De Jamies - vernoemd naar kunstenaar James Ensor die leefde en werkte in Oostende - bejubelt alle Vlaamse online videomakers van het moment. Deze digitale creatievelingen tonen hun talent, humor en enthousiasme op platforms zoals TikTok, Instagram, YouTube en Twitch. Ze maken uiteenlopende content in verschillende genres en stijlen voor een divers publiek. Met De Jamies wil Filmfestival Oostende de Vlaamse content creators in de spotlight zetten, ongeacht de grootte van hun publiek.

Content creators zijn mainstream
'Als de Jamies de afgelopen vijf jaar iets aantonen, dan is het dit: de wereld van creators is groot en tegelijk klein en verbonden. Dat merken we elk jaar tijdens onze awardshow in Oostende. Dat we vijf jaar bestaan, zal het feest alleen maar groter maken', verduidelijkt creatief directeur Hannes Coudenys.

Henry Disotuar, programmator en coördinator van Filmfestival Oostende, voegt toe: 'De Jamies spelen een sleutelrol in de toekomst van de audiovisuele wereld, zoals blijkt uit de succesvolle overstap van vele content creators naar televisie. De samenwerking tussen Filmfestival Oostende en De Jamies brengt traditionele producties en online content samen en creëert een platform dat nieuwe vertelvormen viert. We zijn overtuigd dat deze frisse perspectieven essentieel zijn voor de evolutie van de sector en zijn dan ook trots om deze talenten in de week van het filmfestival te blijven uitlichten.'

Een exclusieve awardshow
De Jamies worden op donderdag 6 februari 2025 uitgereikt in De Grote Post in Oostende. De genomineerden, juryleden en gasten worden verwelkomd voor een exclusieve show, terwijl het thuispubliek mee kan genieten via de sociale media van de deelnemers en de hoogtepunten op de kanalen van De Jamies.

Leer van de besten met De Jamies Tutorials
Ter voorbereiding op de awardshow kunnen creatievelingen, opkomend talent en professionals hun vaardigheden aanscherpen tijdens De Jamies Tutorials. Bedrijven en professionals krijgen een exclusieve workshop op woensdagnamiddag 5 februari 2025, terwijl jonge creatievelingen hun creativiteit kunnen ontwikkelen op donderdagnamiddag 6 februari 2025. De ticketverkoop start eind november via de website van De Jamies en het Filmfestival Oostende.

De Jamies: Vlaamse online video awards tijdens Filmfestival Oostende
Nominaties: vanaf nu tot en met 3 november op deze website
Stemmen: van 25 november tot en met 12 januari
Awardshow: donderdag 6 februari in De Grote Post, Oostende
De Jamies Tutorials: 5 februari voor business, 6 februari voor creatives

De Jamies zijn een samenwerking van Filmfestival Oostende en Hurae. Filmfestival Oostende vindt plaats van vrijdag 31 januari tot en met zaterdag 8 februari 2025.
www.dejamies.be


Persbericht Day One MPM
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    Kunnen we overeenkomen?
    23:46
    Winst joker+ / lotto
  • 22:35
    Here
    23:55
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:10
    Telefacts Zomer
    23:10
    B&B zoekt Lief
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:25
    Collateral Damage
  • 20:35
    Inglourious Basterds
    23:35
    The Hunting Party
  • 22:20
    America's Toughest Jails
  • 22:55
    ER
    00:35
    Suits
  • 23:00
    Chez Bompa Lawijt
    23:30
    'Allo 'Allo!
  • 22:15
    Zeg Eens Euh
    23:05
    De Tafel van Gert
  • 22:40
    Friends
    23:50
    Modern Family
  • 20:35
    Aquaman
    23:10
    The Ark
  • 22:45
    Komen Eten
    23:35
    Love It or List It
  • 22:15
    Without a Trace
    23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 23:03
    CEO van mijn leven
    23:33
    Z-Nieuws
  • 22:59
    De perfecte werkplaats
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Lekker Messy
    23:25
    Hidden Gems
  • 22:55
    The Chelsea Detective
    00:35
    Miss Scarlet and the Duke
  • 22:25
    Nine Perfect Strangers
    23:20
    White Collar
  • 22:15
    Goedenavond Nederland
    23:15
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Het zaad van Karbaat
    23:25
    De Nachtzoen
  • 20:20
    Muziekfeest van het jaar 2024
    23:10
    A Beautiful Mess