Wim De Vilder en Jade Mintjens worden juryleden in nieuw seizoen 'Vrede op Aarde'

Sven de Leijer blikt in de populaire kerstklassieker 'Vrede op Aarde' al acht seizoenen lang terug op het voorbije jaar. En ook deze keer doet hij dit niet alleen.
Om de 'Vrede op Aarde'-awards 2024 uit te reiken verzamelen volgende toppers de hele kerstvakantie lang in zijn chalet in Vielsalm: voorzitter Jan Peumans, Wim De Vilder, Tine Embrechts, Francisco Schuster, Kat Kerkhofs, Gert Verheyen, Liesbeth Van Impe, Bockie De Repper en Jade Mintjens. Jade kijkt alvast uit naar de kerstvakantie: 'Ik ben heel benieuwd. Gelukkig is Bockie van de partij om het niveau op te krikken.'
Wim De Vilder vierde dit jaar zijn vijfentwintigste jaar als nieuwsanker en ziet dat jubileum nu bekroond met een plekje in de prestigieuze jury van Vrede op aarde.
Wim De Vilder: 'Sven is al jaren de meest trouwe en kritische kijker van het Journaal. Ik ben blij dat ik nu eens in zijn chalet op bezoek mag komen, zodat ik hèm in het oog kan houden. En in de debatten mag ik samen met andere BV’s over het nieuws discussiëren dat ik normaal gezien breng.'
Comedian Jade Mintjens houdt na een uitverkochte tournee in heel Vlaanderen op het einde van het jaar halt in de chalet in de Ardennen:
'Ik heb dit jaar samen met Sven de quiz 'Ik heb het u letterlijk juist gezegd' gepresenteerd en dat was zo leuk dat we nu ook samen de feestdagen gaan doorbrengen. Ik ben benieuwd naar de rest van de jury. Gelukkig is Bockie De Repper van de partij om het intellectuele niveau wat op te krikken.'
Bockie De Repper: 'Aanwezig! Wie feestdagen zegt, zegt eten en dat is toevallig iets waar ik heel goed in ben. Ik heb aan Sven alvast het menu gevraagd en de kans op indigestie is reëel. Maar ik heb geen schrik voor de opeenvolging van feestmaaltijden. Ik oefen hier al heel mijn leven voor.'
Behalve debatten en diners organiseren gastheer Sven en gastvrouw Soe Nsuki nog heel wat sfeerbevorderende activiteiten voor hun jury. Van karaoke zingen met de hits van het jaar, dia’s kijken met persoonlijke hoogtepunten, schansspringen met een slee, blind cola’s proeven, cadeaus uitpakken tot kalkoenschieten en veel meer.
Sven de Leijer: 'Elk jaar is het een eer om zoveel leuke, lieve en interessante mensen te mogen ontvangen. Soe en ik nodigen alleen juryleden uit waarvan we vermoeden dat ze in de chalet vrienden voor het leven zullen worden. Als je dan ziet hoe die groep op korte tijd naar elkaar toegroeit en openbloeit, dat is magisch.'
'Vrede op Aarde', deze kerstvakantie op VRT 1 en VRT MAX.
https://www.vrt.be/vrtmax/
Meer artikels over VRT 1
Meer artikels over Woestijnvis
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Rachel Rosier presenteert 'Adieu! Volgende kaart'
- Europese publieke omroepen bundelen krachten rond sterke fictie voor kinderen
- Vijf Noord-Europese omroepen starten samenwerking voor nieuwe fictieseries voor kinderen
- Kijkcijfers: maandag 15 juni 2026
- 'Top Gear'-legendes keren terug naar Play met 'The Grand Tour'
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer op Oerol Festival
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- JOE-dj Coen Swijnenberg maakt opwachting in 'Gooische Vrouwen' na bodywarmer-vergelijking
- Radio 2 Eregalerij eert Bart Peeters en Dana Winner voor hun leven vol muziek
- Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' op JOE
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
Kijktip van de dag

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.



































