Wim De Vilder en Jade Mintjens worden juryleden in nieuw seizoen 'Vrede op Aarde'

Sven de Leijer blikt in de populaire kerstklassieker 'Vrede op Aarde' al acht seizoenen lang terug op het voorbije jaar. En ook deze keer doet hij dit niet alleen.
Om de 'Vrede op Aarde'-awards 2024 uit te reiken verzamelen volgende toppers de hele kerstvakantie lang in zijn chalet in Vielsalm: voorzitter Jan Peumans, Wim De Vilder, Tine Embrechts, Francisco Schuster, Kat Kerkhofs, Gert Verheyen, Liesbeth Van Impe, Bockie De Repper en Jade Mintjens. Jade kijkt alvast uit naar de kerstvakantie: 'Ik ben heel benieuwd. Gelukkig is Bockie van de partij om het niveau op te krikken.'
Wim De Vilder vierde dit jaar zijn vijfentwintigste jaar als nieuwsanker en ziet dat jubileum nu bekroond met een plekje in de prestigieuze jury van Vrede op aarde.
Wim De Vilder: 'Sven is al jaren de meest trouwe en kritische kijker van het Journaal. Ik ben blij dat ik nu eens in zijn chalet op bezoek mag komen, zodat ik hèm in het oog kan houden. En in de debatten mag ik samen met andere BV’s over het nieuws discussiëren dat ik normaal gezien breng.'
Comedian Jade Mintjens houdt na een uitverkochte tournee in heel Vlaanderen op het einde van het jaar halt in de chalet in de Ardennen:
'Ik heb dit jaar samen met Sven de quiz 'Ik heb het u letterlijk juist gezegd' gepresenteerd en dat was zo leuk dat we nu ook samen de feestdagen gaan doorbrengen. Ik ben benieuwd naar de rest van de jury. Gelukkig is Bockie De Repper van de partij om het intellectuele niveau wat op te krikken.'
Bockie De Repper: 'Aanwezig! Wie feestdagen zegt, zegt eten en dat is toevallig iets waar ik heel goed in ben. Ik heb aan Sven alvast het menu gevraagd en de kans op indigestie is reëel. Maar ik heb geen schrik voor de opeenvolging van feestmaaltijden. Ik oefen hier al heel mijn leven voor.'
Behalve debatten en diners organiseren gastheer Sven en gastvrouw Soe Nsuki nog heel wat sfeerbevorderende activiteiten voor hun jury. Van karaoke zingen met de hits van het jaar, dia’s kijken met persoonlijke hoogtepunten, schansspringen met een slee, blind cola’s proeven, cadeaus uitpakken tot kalkoenschieten en veel meer.
Sven de Leijer: 'Elk jaar is het een eer om zoveel leuke, lieve en interessante mensen te mogen ontvangen. Soe en ik nodigen alleen juryleden uit waarvan we vermoeden dat ze in de chalet vrienden voor het leven zullen worden. Als je dan ziet hoe die groep op korte tijd naar elkaar toegroeit en openbloeit, dat is magisch.'
'Vrede op Aarde', deze kerstvakantie op VRT 1 en VRT MAX.
https://www.vrt.be/vrtmax/
Meer artikels over VRT 1
Meer artikels over Woestijnvis
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Cupido schiet twee keer raak in 'Winter Vol Liefde'
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
- Muzikale reis door 80 jaar 'Arbeidsvitaminen' op NPO 1
- Discipelen 'The Passion' bekend én nieuw programma 'Op weg naar The Passion'
- 'Flikken Maastricht' is terug!
- Coaches hakken erop los in de backstage van 'The Voice'
- 'Ziggo Sport Race Café' opent weer zijn deuren
- Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester in 'Maison Verhulst'
- FilmBox zendt César Awards uit in Nederland
- Donderdag in 'Zembla': Gas in de gevel
- Nostalgie tovert maart om in 80's maand
- Dj's bij Qmusic mogen een week lang 'Het Verboden Woord' 'allemaal' niet uitspreken
- A Moment van Kensington wint eerste 3FM Award van 2026
- 'De Twintigers' van Klara zijn terug! Dit jong talent kleurt de toekomst van klassieke muziek, jazz en global
- Genomineerden Qmusic Top 40 Awards bekend
Multimedia SPOTLIGHT
-
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie
Kijktip van de dag

Italië, 1948. De tienjarige Rocco groeit op in een bergdorp in Calabrië, tot zijn vader Salvatore, die in de steenkoolmijnen in België werkt, op een dag beslist om zijn gezin te laten overkomen naar Waterschei. Zo komt de jonge Rocco in Limburg terecht, in een vreemde omgeving met een rare taal en een andere cultuur. Rocco wil zijn zoals de andere jongeren en iets betekenen in het leven. Als rebellerende jongeman zoekt hij tegen de wil en overtuiging van zijn vader een uitweg in de muziek én in de liefde.
'Marina', film uit 2013 met oa. Matteo Simoni en Evelien Bosmans, om 20.45 uur op VRT 1.



































