Exit Gilles en Astrid! Cocktailparty met dodelijke twist zet 'De Verraders' onder spanning

Lang zal hij leven… of toch niet. Gilles Mbiye-Beya had zich zijn verjaardag ongetwijfeld anders voorgesteld. In plaats van kaarsjes uit te blazen, werd hij genadeloos vermoord door de verraders.
Ook aan de Ronde Tafel nam het spel in 'De Verraders' een onverwachte wending. Na een verdachte actie van Astrid Stockman tijdens de missie, werd ze zonder pardon verbannen door haar medespelers. Groot was dan ook de verbazing toen bleek dat er opnieuw een bondgenoot sneuvelde. En het ging vanavond van de ene plottwist naar de andere. De bondgenoten wisten het conclaaf te voorkomen, maar kregen in plaats daarvan een cocktailparty voorgeschoteld met een duister randje. De verraders moesten in het geheim de Kus des Doods uitdelen. Een dodelijke twist waar de nietsvermoedende bondgenoten geen weet van hadden. Wie geeft de kus, en wie is het slachtoffer?
'Ik voelde de bui wel hangen na de Ronde Tafel. Zonde. Ik ga thuis mijn verjaardag vieren. Ik heb altijd gezegd: ik word liever vermoord dan verbannen. Dat betekent toch dat je op het juiste spoor zat en dat je toch enkele goede dingen gedaan hebt. Ik denk dat er momenteel drie verraders in het spel zitten', vertelde Gilles teleurgesteld aan Staf, toen die hem 's nachts kwam wekken met het nieuws dat hij door de verraders was vermoord.
Bekijk de moord op Gilles Mbiye-Beya hier:
De bondgenoten wisten nog steeds niet hoeveel verraders er zijn en begonnen elkaar gretig te verdenken. Al bleven de verraders zelf voorlopig buiten schot. Te gevaarlijk volgens William en dus riep hij zelf op om op de blinde vlekken te beginnen letten. Zo werden voor het eerst de namen van de verraders verspreid. Al waren het vooral Slongs en Ingeborg die elkaar meer en meer begonnen te verdenken. Ze besloten dan ook niet toevallig om tijdens de missie een team te vormen. 'Ingeborg is niet vrij van verdenking. Ze kan een hart van zwarte pek hebben', klonk het bij Slongs. Tijdens de missie raakten de twee verwikkeld in een hevige discussie en ook aan de Ronde Tafel ging het er stevig aan toe tussen de twee. Al was het uiteindelijk Astrid die verbannen werd. Haar besluit om tijdens de missie haar pijl aan Roman te geven, bleek fataal. En zo was er alweer een bondgenoot minder.
'Alles wat ik gedaan heb kwam puur uit mijn hart. Ik ben een bondgenoot', waren de afscheidswoorden van Astrid. 'Ik ben hier gekomen om voor de groep te spelen, dus het doet me vooral pijn voor de andere bondgenoten die nog steeds in het duister tasten. Aan de verraders die het nu aan het spelen zijn: hoedje af. Echt impressionant.'
Bekijk de verbanning van Astrid Stockman hier:
De missie van de avond kende een hoge inzet: toegang tot de wapenkamer én de mogelijkheid om het conclaaf te verhinderen. De verraders stonden voor een voldongen feit. 'Als de groep zo collectief ja zegt, dan doe je uitbundig en enthousiast mee hé', klonk het bij Roman. Het conclaaf werd uiteindelijk afgeblazen, maar dat betekende niet dat er geen moord zou plaatsvinden. Een cruciale nuance die iedereen over het hoofd zag. Tijdens een cocktailparty kregen de verraders dan ook een geheime en dodelijke opdracht van Staf: 'Vanavond mogen jullie de Kus des Doods uitdelen. Beslis ongemerkt wie van jullie de kus geeft en wie deze zal ontvangen.' Zijn William, Sean en Roman in hun opzet geslaagd en wie hebben ze vermoord?
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Verrassing in 'B&B Vol Liefde': negende eigenaar sluit zich aan voor liefdesavontuur
- Nieuwe NTR-serie over de rol van wetenschap in tijden van oorlog
- Kijkcijfers: dinsdag 4 augustus 2026
- Dit zijn de kandidaten van het tweede seizoen van 'Bestemming X'
- Goed nieuws voor de fans: 'Mijn Restaurant' dit najaar weer bij VTM
- Kleurrijke nazomer bij MAX met drie bloemencorso’s
- Dit is de tussenstand voor de 4e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026
- Kijk in augustus naar de première van 'Camp Rock 3' op Disney Channel
- 'Telefacts Zomer' over nepagent die 30 staten in zijn greep hield
- Dit mag je niet missen op Crime+Investigation in augustus
- Luistercijfers: JOE groeit sterk in juli, Qmusic blijft absolute marktleider
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Speciale MAX-uitzending op NPO Radio 1: kan Nederland nog zonder vrijwilligers?
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz
Kijktip van de dag

Er zijn mensen die dromen van een cruise. Sommigen willen pure luxe ervaren en behandeld worden als een koning. De anderen houden meer van een culturele cruise, met bijvoorbeeld een stop in Wenen voor een concert met muziek van Mozart. En weer anderen willen de nostalgie van vroeger voelen op een klipper, waarbij ze zelf meehelpen om de zeilen te hijsen.
'Telefacts Zomer', om 22.45 uur op VTM.



































