Exit Gilles en Astrid! Cocktailparty met dodelijke twist zet 'De Verraders' onder spanning

Lang zal hij leven… of toch niet. Gilles Mbiye-Beya had zich zijn verjaardag ongetwijfeld anders voorgesteld. In plaats van kaarsjes uit te blazen, werd hij genadeloos vermoord door de verraders.
Ook aan de Ronde Tafel nam het spel in 'De Verraders' een onverwachte wending. Na een verdachte actie van Astrid Stockman tijdens de missie, werd ze zonder pardon verbannen door haar medespelers. Groot was dan ook de verbazing toen bleek dat er opnieuw een bondgenoot sneuvelde. En het ging vanavond van de ene plottwist naar de andere. De bondgenoten wisten het conclaaf te voorkomen, maar kregen in plaats daarvan een cocktailparty voorgeschoteld met een duister randje. De verraders moesten in het geheim de Kus des Doods uitdelen. Een dodelijke twist waar de nietsvermoedende bondgenoten geen weet van hadden. Wie geeft de kus, en wie is het slachtoffer?
'Ik voelde de bui wel hangen na de Ronde Tafel. Zonde. Ik ga thuis mijn verjaardag vieren. Ik heb altijd gezegd: ik word liever vermoord dan verbannen. Dat betekent toch dat je op het juiste spoor zat en dat je toch enkele goede dingen gedaan hebt. Ik denk dat er momenteel drie verraders in het spel zitten', vertelde Gilles teleurgesteld aan Staf, toen die hem 's nachts kwam wekken met het nieuws dat hij door de verraders was vermoord.
Bekijk de moord op Gilles Mbiye-Beya hier:
De bondgenoten wisten nog steeds niet hoeveel verraders er zijn en begonnen elkaar gretig te verdenken. Al bleven de verraders zelf voorlopig buiten schot. Te gevaarlijk volgens William en dus riep hij zelf op om op de blinde vlekken te beginnen letten. Zo werden voor het eerst de namen van de verraders verspreid. Al waren het vooral Slongs en Ingeborg die elkaar meer en meer begonnen te verdenken. Ze besloten dan ook niet toevallig om tijdens de missie een team te vormen. 'Ingeborg is niet vrij van verdenking. Ze kan een hart van zwarte pek hebben', klonk het bij Slongs. Tijdens de missie raakten de twee verwikkeld in een hevige discussie en ook aan de Ronde Tafel ging het er stevig aan toe tussen de twee. Al was het uiteindelijk Astrid die verbannen werd. Haar besluit om tijdens de missie haar pijl aan Roman te geven, bleek fataal. En zo was er alweer een bondgenoot minder.
'Alles wat ik gedaan heb kwam puur uit mijn hart. Ik ben een bondgenoot', waren de afscheidswoorden van Astrid. 'Ik ben hier gekomen om voor de groep te spelen, dus het doet me vooral pijn voor de andere bondgenoten die nog steeds in het duister tasten. Aan de verraders die het nu aan het spelen zijn: hoedje af. Echt impressionant.'
Bekijk de verbanning van Astrid Stockman hier:
De missie van de avond kende een hoge inzet: toegang tot de wapenkamer én de mogelijkheid om het conclaaf te verhinderen. De verraders stonden voor een voldongen feit. 'Als de groep zo collectief ja zegt, dan doe je uitbundig en enthousiast mee hé', klonk het bij Roman. Het conclaaf werd uiteindelijk afgeblazen, maar dat betekende niet dat er geen moord zou plaatsvinden. Een cruciale nuance die iedereen over het hoofd zag. Tijdens een cocktailparty kregen de verraders dan ook een geheime en dodelijke opdracht van Staf: 'Vanavond mogen jullie de Kus des Doods uitdelen. Beslis ongemerkt wie van jullie de kus geeft en wie deze zal ontvangen.' Zijn William, Sean en Roman in hun opzet geslaagd en wie hebben ze vermoord?
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Huub Stapel bekijkt het jaar vanuit vogelperspectief
- BN'ers opgejaagd door 'Premiejagers' in nieuwe realitycompetitie op SBS6
- 'De Grannies van Amsterdam' krijgen vierde seizoen en gaan internationaal
- Kijkcijfers: woensdag 7 oktober 2026
- Nationale staking verstoort VRT-programmering: geen 'Thuis' en 'Dwars door de Pyreneeën'
- Maike Meijer is eerste 'Geknipte Gast' van het nieuwe seizoen
- Bloed in deeg dwingt duo uit Oostende tot improvisatie in 'Mijn Restaurant'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': alleenstaande AOW'er met klein pensioen de dupe van afschaffen huishoudelijke hulp?
- Veerle Dobbelaere steekt het vuur aan in 'De Verraders'
- 'Oh my god! A nightmare!': Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
- Luistercijfers: JOE grote winnaar met beste maandscore ooit
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1
Kijktip van de dag
Een accordeonensemble verrast de jury met een gedurfde keuze. Een jonge illusionist zet alles op alles met een persoonlijke act. Louis en Seppe raken iedereen met een intense choreografie. Collective X knalt het podium af met bakken energie. Grote dromen botsen op keiharde keuzes. Wie verovert een plek in de volgende ronde?
'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.



































