Opnames derde seizoen van 'Onder Vuur' zijn gestart

Oostende staat weer in vuur en vlam. De cast en crew van 'Onder Vuur' zijn onlangs gestart met de opnames voor het derde seizoen van deze succesreeks. De eerste twee seizoenen konden op VRT 1 gemiddeld 1.016.07 kijkers bekoren (4+; TV, live+7 + Online, live+28) en het eerste seizoen scoorde ook internationaal op Netflix.
Net als in de vorige seizoenen worden spectaculaire interventies van de brandweer gecombineerd met menselijke verhalen, gebracht door een sterke Vlaamse, diverse cast die bestaat uit gevestigde waarden en nieuwe gezichten.
Laat Orlando (Louis Talpe) zijn team in de steek?
Het nieuwe seizoen van 'Onder Vuur' start ongeveer een jaar na het vorige. Post Oosteroever is samengesmolten met Post Noordhoek uit Wenduine en krijgt hierdoor eindelijk de broodnodige versterking van vier nieuwe, jonge krachten: alleenstaande moeder Cassia (Anushka Melkonian), strikte adjudant Pieter (Vincent Van Sande), topchauffeur Nouri (L'Hamiti Izzy Ismael) en tattoo-artieste Jade (Ellen Sterckx). Deze nieuwe lichting brengt heel wat leven in de brouwerij. Maar hierdoor durft het wel al eens knetteren met de oude garde. Dat zijn extra kopzorgen voor luitenant Dominique (Lien De Graeve), zeker wanneer Orlando (Louis Talpe) onverwacht terugkeert uit Zweden en het extra moeilijk heeft met de nieuwe wind die door de kazerne waait.
Maar het wordt Post Oosteroever pas echt heet onder de voeten wanneer een jongeman dood teruggevonden wordt na een interventie. Diens invloedrijke vader Lorenz Lefever (Wim Willaert) klaagt de kazerne aan. Dominique staat onder druk en ook het hele team krijgt het zwaar te verduren wanneer de publieke opinie zich tegen Post Oosteroever keert. De gemoederen raken oververhit en Dominique dreigt het vertrouwen van haar troepen en het stadsbestuur te verliezen. En tot overmaat van ramp wordt het team het doelwit van de wraakplannen van een onbekende...
Nieuw talent voegt zich bij getalenteerde cast
Naast Louis Talpe en Lien De Graeve zijn dit seizoen Lynn Van Royen, Sam Louwyck, Aimé Claeys, Ilse De Koe, Ann Tuts, Wouter Bruneel, Kasper Vandenberghe, Wim Willaert, Joke Devynck en nieuwelingen Vincent Van Sande, Ellen Sterckx, Anushka Melkonian en L'Hamiti Izzy Ismael te zien.
Het derde seizoen van 'Onder Vuur' is geschreven door Toon Anthoni, Carl Plaisier, Bjorn Van Den Eynde, Nore Mataala en Laura Van Passel. De reeks wordt geregisseerd door Koen Van Sande en Kristof Hoornaert.
Net als vorige reeksen en ander fictie-aanbod van VRT wordt het nieuwe seizoen van 'Onder Vuur' met audiodescriptie aangeboden.
'Onder Vuur' wordt gemaakt door productiehuis Geronimo voor VRT 1 met de steun van Stad Oostende en haar film office, Proximus, en de Tax Shelter maatregel van de Federale Overheid.
Het derde seizoen is in het najaar van 2024 te zien op VRT 1 en VRT MAX. Voor wie niet kan wachten, is de reeks voordien te bekijken via Streamz.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van de makers van 'De Oost': nieuwe dramaserie 'Hemelrijk'
- Ontdek het beste van Bargoens op Pickx+
- Donderdag opent 'Maison Verhulst' voor het eerst de deuren in Saint-Tropez
- Actrice uit 'De Kotmadam' overleden
- Peter Van de Veire en Ilse Van Loy zijn het eerste koppel in 'Maison Verhulst'
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
Multimedia SPOTLIGHT
-
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2
Kijktip van de dag

Cynthia vliegt vol enthousiasme naar New York met vriendin Nora Gharib, terwijl hoofdstewardess Katrien een vlucht naar Lourdes begeleidt met veel rolstoelgebruikers. Axelle vliegt intussen mee naar Barcelona, waar een koppel hun zestigjarig huwelijk viert.
'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.




































