Bekijk hier de intense trailer van 'Mocro Maffia' seizoen 5

Nadat Paus (Achmed Akkabi) besloten heeft Nederland te verlaten, ript Tatta (Robert de Hoog) zijn 2000 kilo coke uit Antwerpen. In Nederland zit Paus' zus Samira (Zineb Fallouk) met lege handen.
Als plaatsvervanger van Paus in Amsterdam moet ze omgaan met alle hoofdpijn die voortkomt uit de cokediefstal. En als nieuwkomer maakt dit haar extra afhankelijk van haar rechterhand Tonnano (Khalid ‘ICE’ Altherch), die uit wraak op Tatta jaagt. Daarbovenop komt ook nog eens het feit dat Samira’s man Taxi (Iliass Ojja) is overgelopen naar justitie en aan een kroongetuigedeal werkt. Daarmee gooit hij olie op het vuur in het gevecht dat officier van justitie Gerben van Jaren (Pierre Bokma) voert tegen de organisatie van Paus. Taxi voedt Van Jaren met inzichten en bekentenissen, die weleens het einde van Paus’ organisatie kunnen betekenen.
Waar staan de verschillende personages aan de vooravond van seizoen 5?
Paus (Achmed Akkabi) verblijft ondertussen in Spanje en probeert van een afstand orde in de chaos te brengen. Via de Colombiaanse drugsbaron Tia Alvarez (Martha Villada Marquez) probeert Paus aan een nieuwe lading te komen. Maar zij levert hem daarbij direct een nieuw probleem: hij moet een nieuwe haven in Europa vinden voor zijn drugshandel. Ondertussen wil hij een gezichtsverandering ondergaan zodat hij voorgoed kan verdwijnen in de vergetelheid.
Potlood (Nasrdin Dchar) wordt door Paus kort gehouden. Onder toezicht legt hij contact met een plastisch chirurg en adviseert hij Paus. Toch knaagt er wat aan hem. Kan Potlood zijn voormalige beste vriend en aartsvijand vergeven? Of loert hij nog steeds op een kans op wraak, terwijl Paus hem dichtbij zich houdt, zoals je met je grootste vijanden betaamt te doen?
De drugsstrijd levert vooral lege straten op. Havik (Ahmed Bouyaghroumni) ziet dit als een kans. Hij zit nog steeds ondergedoken met Komtgoed (Marouane Meftah) en denkt nu te moeten toeslaan om naam te maken. Ook Adil (Walid Benmbarek) is nog altijd op de vlucht voor justitie. Samen met Meltem (Sinem Kavus) probeert hij genoeg geld te verdienen om voor eens en altijd naar Marokko te vluchten. Maar als Meltem door pinpasfraude in het vizier van justitie komt, lijkt een vlucht naar het buitenland voor Adil verder weg dan ooit.
Celine (Charlie Chan Dagelet) had ook gehoopt vrij te zijn nadat ze Romano heeft vermoord. De dood op haar ex blijft haar echter achtervolgen. En zeker nu ook Romano’s neef Borsu (Cho) vragen gaat stellen, besluit ze dat de aanval de beste verdediging is. Met haar kennis van het wereldje die ze aan de zijde van Romano heeft vergaard, kijkt ze het monster recht in de bek.
Zal justitie Paus vinden in het buitenland, voordat hij een nieuwe lading coke binnen kan halen en voorgoed kan verdwijnen? Lukt het Samira om uit de handen te blijven van Gerben van Jaren en de leiding over de organisatie van haar broer solide over te nemen? Het vijfde seizoen belooft een tornado te worden.
'Mocro Maffia' is vanaf 2 juni 2023 wekelijks te zien bij Streamz, live met Nederland. Het vijfde seizoen van de serie is geschreven door Victor D. Ponten, Randy Oost, Kevin Boitelle, Achmed Akkabi en Sergej Groenhart en wordt geregisseerd door David Eilander en Hesdy Lonwijk. 'Mocro Maffia' is een productie van Fiction Valley en Videoland. Ook alle voorgaande seizoenen van 'Mocro Maffia' en de film 'Mocro Maffia: Tatta', miniserie 'Komtgoed' en korte film 'Meltem' zijn te zien op Streamz.
https://www.streamz.be/
Meer artikels over Streamz
Meer artikels over Fiction Valley
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 3, 4, 5 en 6 april 2026
- Marlijn Weerdenburg volgt Martine van Os op bij 'We zijn er Bijna!'
- 'Daar Zijn Beelden Van': een hilarische duik in 70 jaar VRT-geschiedenis
- Van scams tot orgasmes: ze zeggen dat alles te onderzoeken valt in het nieuwe seizoen van 'Ze Zeggen Dat'
- Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'So You Think You Can Dance'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Vlaamse catch-scene
- Topdokter Guy T’Sjoen mikt via 'Komen Eten' op plekje in 'Viva La Feta': 'Een open sollicitatie'
- D-day in Kessel en Wielsbeke: wie valt af in 'Huis Gemaakt'?
- Aanranding Den Haag en rellen Breda in 'Opsporing Verzocht'
- Dit zie je in april op de Disney Channels
- Ontdek de 3 finalisten van MNM Start to dj
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz
Kijktip van de dag

Catch is een vorm van worstelen die beïnvloed werd door verschillende gevechtstechnieken. De worstelscene in België is veel kleiner dan in de VS of Japan, en je hebt slechts een handvol clubs. We volgen Rob Raw tijdens zijn allerlaatste kamp. De acties van het personage in de shows worden beschouwd als fictief en staan volledig los van het leven van de artiest. Sommige artiesten blijven echter ook buiten de ring in hun rol, zoals in promotievideo's, interviews en zelfs op sociale media.
'Op Een Ander', om 21.30 uur op VRT Canvas.



































