Van voetbaldroom naar muziekicoon: 'Liefde voor Muziek' trapt af met repertoire van Maksim Stojanac

Van beloftevolle voetballer tot beloftevolle zanger. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek' duiken de artiesten in het repertoire van Vlaanderens rijzende ster: Maksim Stojanac.
Na zijn carrière bij de populaire Ketnet-reeks '#LikeMe' ging de bal aan het rollen en is hij intussen niet meer weg te denken van de Vlaamse podia en radio’s. Al had het ook anders kunnen lopen, want tot zijn achttiende speelde Maksim voetbal op hoog niveau, maar de muziek won het pleit. 'Voetbal was altijd al mijn eerste liefde. Ik heb dat lang gedaan, maar ik heb diep vanbinnen altijd gedroomd en gehoopt dat ik iets met muziek en acteren zou kunnen doen', vertelt Maksim. 'In onze wereld zijn er weinig kansen en ik ben één van de weinigen die zo’n kans heeft gekregen, dus ik heb er volop voor gekozen.'
Frank Vander linden trapt het nieuwe seizoen af met een stevige portie funk. Hij steekt Dat Hadden Wij Moeten Zijn in een heel ander jasje en dat kan Maksim alleen maar smaken: 'Ik ben blij dat je er iets helemaal anders van gemaakt hebt, want ik vond die song zo droevig dat ik die niet meer wou uitbrengen.' Een nummer waarin de twee werelden van Hooverphonic en Maksim samenkomen? De band maakt het waar met de betoverende stem van Geike Arnaert in Without Me, hun Engelstalige cover van Zonder Mij. Luc Steeno zorgt dan weer voor een dansbare casanova-vibe met zijn versie van Als Ik Voor Jou Kon Kiezen.
De jongste artiesten van de groep, Kids With Buns, wisten meteen welk nummer van Maksim ze zouden aanpakken. 'Dat staat in onze tourbus heel vaak op. De band is het beu gehoord, maar ze gaan het nog langer moeten aanhoren nu', lachen de dames. Ze pakken uit met hun krachtige vertolking van Onder Invloed, dat bij hen de titel Under Influence krijgt. Als enige Nederlander in het gezelschap drukt Guus Meeuwis meteen zijn stempel met zijn vrolijke versie van Alleen Met Mij. 'Ik denk dat ik jouw versie vaker ga spelen!', klinkt het bij Maksim. Barbara Dex gooit met haar dijk van een stem een pittig sausje over Maksims Radio 2 Zomerhit Ik Wil Dat Je Liegt, in haar Engelse versie Need You To Lie.
Dit seizoen sluit elke artiest zijn of haar aflevering af met een tribute song van een overleden icoon. Maksim koos voor I Lie And I Cheat van Won Ton Ton met zangeres Bea Van der Maat, een nummer dat volgens hem smeekt om herontdekt te worden: 'Die song zit ver, maar als je het hoort, kent iedereen het. Het is mooi om er als jonkie terug wat leven in te blazen.'
'Liefde Voor Muziek', woensdag 26 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vier jonge meiden reizen af naar Toronto voor achtste seizoen 'Au Pairs'
- 'Renovation Aloha' maandag terug op HGTV
- Tom van 't Einde ('EenVandaag') stapt over naar RTL
- Kirsten Westrik gaat naar NET5
- AVROTROS viert WorldPride aan de kade, op tv, radio en online
- De programmering van Paramount in juli: van romantische komedie tot nostalgische cultseries
- Paul McCartney en de vermiste bas in 'Het Uur van de Wolf'
- Dit zie je in juli op de Disney Channels
- 'Voor mij is dat romantiek': Jana en Jelle vinden elkaar in de golven van Kaapstad in 'B&B Zoekt Lief'
- Van superfans tot B&B-uitbaters: Nick en Marco beleven hun 'Met Vier in Bed'-droom
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
Multimedia SPOTLIGHT
-
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er!
Kijktip van de dag

Dion en Graziella gaan een woning in Heemstede flippen. Ondanks dat Bob en Tijl weinig grip op deze verbouwing weten te krijgen, zijn ze enorm onder de indruk van de vorderingen. Gaat de vakkundigheid en precisie van dit koppel de uitgelopen planning goedmaken?
'De moeite waard?!', om 21.00 uur op Play.



































