Van voetbaldroom naar muziekicoon: 'Liefde voor Muziek' trapt af met repertoire van Maksim Stojanac

dinsdag 25 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Van beloftevolle voetballer tot beloftevolle zanger. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek' duiken de artiesten in het repertoire van Vlaanderens rijzende ster: Maksim Stojanac.

Na zijn carrière bij de populaire Ketnet-reeks '#LikeMe' ging de bal aan het rollen en is hij intussen niet meer weg te denken van de Vlaamse podia en radio’s. Al had het ook anders kunnen lopen, want tot zijn achttiende speelde Maksim voetbal op hoog niveau, maar de muziek won het pleit. 'Voetbal was altijd al mijn eerste liefde. Ik heb dat lang gedaan, maar ik heb diep vanbinnen altijd gedroomd en gehoopt dat ik iets met muziek en acteren zou kunnen doen', vertelt Maksim. 'In onze wereld zijn er weinig kansen en ik ben één van de weinigen die zo’n kans heeft gekregen, dus ik heb er volop voor gekozen.'



Frank Vander linden trapt het nieuwe seizoen af met een stevige portie funk. Hij steekt Dat Hadden Wij Moeten Zijn in een heel ander jasje en dat kan Maksim alleen maar smaken: 'Ik ben blij dat je er iets helemaal anders van gemaakt hebt, want ik vond die song zo droevig dat ik die niet meer wou uitbrengen.' Een nummer waarin de twee werelden van Hooverphonic en Maksim samenkomen? De band maakt het waar met de betoverende stem van Geike Arnaert in Without Me, hun Engelstalige cover van Zonder Mij. Luc Steeno zorgt dan weer voor een dansbare casanova-vibe met zijn versie van Als Ik Voor Jou Kon Kiezen.

De jongste artiesten van de groep, Kids With Buns, wisten meteen welk nummer van Maksim ze zouden aanpakken. 'Dat staat in onze tourbus heel vaak op. De band is het beu gehoord, maar ze gaan het nog langer moeten aanhoren nu', lachen de dames. Ze pakken uit met hun krachtige vertolking van Onder Invloed, dat bij hen de titel Under Influence krijgt. Als enige Nederlander in het gezelschap drukt Guus Meeuwis meteen zijn stempel met zijn vrolijke versie van Alleen Met Mij. 'Ik denk dat ik jouw versie vaker ga spelen!', klinkt het bij Maksim. Barbara Dex gooit met haar dijk van een stem een pittig sausje over Maksims Radio 2 Zomerhit Ik Wil Dat Je Liegt, in haar Engelse versie Need You To Lie.

Dit seizoen sluit elke artiest zijn of haar aflevering af met een tribute song van een overleden icoon. Maksim koos voor I Lie And I Cheat van Won Ton Ton met zangeres Bea Van der Maat, een nummer dat volgens hem smeekt om herontdekt te worden: 'Die song zit ver, maar als je het hoort, kent iedereen het. Het is mooi om er als jonkie terug wat leven in te blazen.'

'Liefde Voor Muziek', woensdag 26 maart om 20.40 uur bij VTM.


Liefde voor muziek op tv
Zondag 5 juli om 14u20  »
VTM
De artiesten arriveren op zonnig Mallorca, al zorgde Bart Peeters' enthousiasme even voor Spaanse politieperikelen. Rolschaatsen, choreografie door Natalia, hoverboard-avonturen en de komst van Koen Wauters uit Qatar kleuren de eerste dag.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:20
    Witse
    18:14
    VRT NWS Update
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:40
    De Zevende Dag
  • 17:30
    GameKeepers
    17:55
    Karrewiet
  • 17:15
    Aspe
    18:15
    De kotmadam
  • 17:10
    My Kitchen Rules
    18:35
    De Planckaerts
  • 17:10
    9-1-1
    18:05
    The Goldbergs
  • 17:00
    Stargate SG-1
    17:50
    Top 20 Funniest
  • 16:50
    Suits
    17:40
    ER
  • 17:15
    SOS Piet
    17:45
    Bompa
  • 17:10
    Lang Leve de Liefde
    17:40
    Het Blok
  • 17:10
    Manifest
    18:05
    Fire Country
  • 17:15
    Two and a Half Men
    17:45
    3rd Rock From the Sun
  • 17:05
    Come Dine with Me: The Professionals
    17:55
    Hello Goodbye
  • 17:05
    The Body Next Door
    18:50
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:28
    De tip
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Lekker Messy
    17:55
    Meat Timon
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 17:00
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Denkend aan Holland
    18:00
    NOS WK Avond
  • 17:25
    Expeditie Nederland
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:25
    De Dodelijkste 60
    17:55
    Checkpoint