Van voetbaldroom naar muziekicoon: 'Liefde voor Muziek' trapt af met repertoire van Maksim Stojanac

dinsdag 25 maart 2025

Van beloftevolle voetballer tot beloftevolle zanger. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek' duiken de artiesten in het repertoire van Vlaanderens rijzende ster: Maksim Stojanac.

Na zijn carrière bij de populaire Ketnet-reeks '#LikeMe' ging de bal aan het rollen en is hij intussen niet meer weg te denken van de Vlaamse podia en radio’s. Al had het ook anders kunnen lopen, want tot zijn achttiende speelde Maksim voetbal op hoog niveau, maar de muziek won het pleit. 'Voetbal was altijd al mijn eerste liefde. Ik heb dat lang gedaan, maar ik heb diep vanbinnen altijd gedroomd en gehoopt dat ik iets met muziek en acteren zou kunnen doen', vertelt Maksim. 'In onze wereld zijn er weinig kansen en ik ben één van de weinigen die zo’n kans heeft gekregen, dus ik heb er volop voor gekozen.'



Frank Vander linden trapt het nieuwe seizoen af met een stevige portie funk. Hij steekt Dat Hadden Wij Moeten Zijn in een heel ander jasje en dat kan Maksim alleen maar smaken: 'Ik ben blij dat je er iets helemaal anders van gemaakt hebt, want ik vond die song zo droevig dat ik die niet meer wou uitbrengen.' Een nummer waarin de twee werelden van Hooverphonic en Maksim samenkomen? De band maakt het waar met de betoverende stem van Geike Arnaert in Without Me, hun Engelstalige cover van Zonder Mij. Luc Steeno zorgt dan weer voor een dansbare casanova-vibe met zijn versie van Als Ik Voor Jou Kon Kiezen.

De jongste artiesten van de groep, Kids With Buns, wisten meteen welk nummer van Maksim ze zouden aanpakken. 'Dat staat in onze tourbus heel vaak op. De band is het beu gehoord, maar ze gaan het nog langer moeten aanhoren nu', lachen de dames. Ze pakken uit met hun krachtige vertolking van Onder Invloed, dat bij hen de titel Under Influence krijgt. Als enige Nederlander in het gezelschap drukt Guus Meeuwis meteen zijn stempel met zijn vrolijke versie van Alleen Met Mij. 'Ik denk dat ik jouw versie vaker ga spelen!', klinkt het bij Maksim. Barbara Dex gooit met haar dijk van een stem een pittig sausje over Maksims Radio 2 Zomerhit Ik Wil Dat Je Liegt, in haar Engelse versie Need You To Lie.

Dit seizoen sluit elke artiest zijn of haar aflevering af met een tribute song van een overleden icoon. Maksim koos voor I Lie And I Cheat van Won Ton Ton met zangeres Bea Van der Maat, een nummer dat volgens hem smeekt om herontdekt te worden: 'Die song zit ver, maar als je het hoort, kent iedereen het. Het is mooi om er als jonkie terug wat leven in te blazen.'

'Liefde Voor Muziek', woensdag 26 maart om 20.40 uur bij VTM.


Liefde voor muziek op tv
Zaterdag 26 september om 15u35  »
VTM
Niels Destadsbader, K's Choice, Helmut Lotti, Jasper Steverlinck, Silvy De Bie van Sylver en Sharon den Adel van Within Temptation bewerken de songs van Cocojr. en The Dinky Toys.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Max wordt beroofd van al zijn bezittingen en kan nog net de stad Bartertown, die gerund wordt door Aunt Entity, bereiken. Hij sluit een deal met Entity en vecht namens haar in de Thunderdome, een kooi waarin gevechten op leven en dood worden gehouden. Entity belazert hem en gooit hem de woestijn in. Met de hulp van een groep kinderen, die hij bij een oase vindt, gaat Max terug naar Bartertown om met Entity af te rekenen.

'Mad Max Beyond Thunderdome', film uit 1985 met oa. Mel Gibson en Tina Turner, om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:05
    Het weer
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:10
    De Inspecteurs
    02:00
    Geen uitzending
  • 01:05
    Ozark Law
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:00
    American Horror Story: Delicate
    02:00
    9-1-1: Lone Star
  • 00:30
    Police Interceptors: Pursuit and Capture
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:00
    The Holiday Sitter
    01:40
    Joe
  • 01:20
    Slisse & Cesar
    01:25
    De Bunker
  • 01:10
    De Tafel van de Week
    04:50
    Geen uitzending
  • 01:00
    Criminal Minds
    02:05
    Geen uitzending
  • 23:05
    American Beauty
    01:25
    Rampage
  • 00:35
    Kopen Of Slopen?
    02:15
    De Hanslers: van de Piste naar de Playa
  • 00:55
    CSI: Crime Scene Investigation
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:16
    Trends Talk
    02:54
    Herhalingslus
  • 01:15
    Het zelfbouwhuis
    01:35
    Publireportage
  • 01:05
    De Smaaktoerist
    01:30
    De Sterrenkaart
  • 01:00
    Hope Street
    01:45
    Murdoch Mysteries
  • 01:00
    NCIS
    03:25
    Grey's Anatomy
  • 01:00
    Beste Zangers
    02:20
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:40
    Daten in het Dorp op Texel
    02:40
    NOS Studio Sport Voetbal