Van voetbaldroom naar muziekicoon: 'Liefde voor Muziek' trapt af met repertoire van Maksim Stojanac

Van beloftevolle voetballer tot beloftevolle zanger. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek' duiken de artiesten in het repertoire van Vlaanderens rijzende ster: Maksim Stojanac.
Na zijn carrière bij de populaire Ketnet-reeks '#LikeMe' ging de bal aan het rollen en is hij intussen niet meer weg te denken van de Vlaamse podia en radio’s. Al had het ook anders kunnen lopen, want tot zijn achttiende speelde Maksim voetbal op hoog niveau, maar de muziek won het pleit. 'Voetbal was altijd al mijn eerste liefde. Ik heb dat lang gedaan, maar ik heb diep vanbinnen altijd gedroomd en gehoopt dat ik iets met muziek en acteren zou kunnen doen', vertelt Maksim. 'In onze wereld zijn er weinig kansen en ik ben één van de weinigen die zo’n kans heeft gekregen, dus ik heb er volop voor gekozen.'
Frank Vander linden trapt het nieuwe seizoen af met een stevige portie funk. Hij steekt Dat Hadden Wij Moeten Zijn in een heel ander jasje en dat kan Maksim alleen maar smaken: 'Ik ben blij dat je er iets helemaal anders van gemaakt hebt, want ik vond die song zo droevig dat ik die niet meer wou uitbrengen.' Een nummer waarin de twee werelden van Hooverphonic en Maksim samenkomen? De band maakt het waar met de betoverende stem van Geike Arnaert in Without Me, hun Engelstalige cover van Zonder Mij. Luc Steeno zorgt dan weer voor een dansbare casanova-vibe met zijn versie van Als Ik Voor Jou Kon Kiezen.
De jongste artiesten van de groep, Kids With Buns, wisten meteen welk nummer van Maksim ze zouden aanpakken. 'Dat staat in onze tourbus heel vaak op. De band is het beu gehoord, maar ze gaan het nog langer moeten aanhoren nu', lachen de dames. Ze pakken uit met hun krachtige vertolking van Onder Invloed, dat bij hen de titel Under Influence krijgt. Als enige Nederlander in het gezelschap drukt Guus Meeuwis meteen zijn stempel met zijn vrolijke versie van Alleen Met Mij. 'Ik denk dat ik jouw versie vaker ga spelen!', klinkt het bij Maksim. Barbara Dex gooit met haar dijk van een stem een pittig sausje over Maksims Radio 2 Zomerhit Ik Wil Dat Je Liegt, in haar Engelse versie Need You To Lie.
Dit seizoen sluit elke artiest zijn of haar aflevering af met een tribute song van een overleden icoon. Maksim koos voor I Lie And I Cheat van Won Ton Ton met zangeres Bea Van der Maat, een nummer dat volgens hem smeekt om herontdekt te worden: 'Die song zit ver, maar als je het hoort, kent iedereen het. Het is mooi om er als jonkie terug wat leven in te blazen.'
'Liefde Voor Muziek', woensdag 26 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: woensdag 23 en donderdag 24 september 2026
- Klaar voor de start? Dit zijn de nieuwe bakkers van 'Heel Holland Bakt Kids'
- Emma Wortelboer en Jurre Geluk jagen bn'ers de stuipen op het lijf in nieuw Zapp-programma 'Gillen & Schrikken'
- Vakbonden VRT gaan over tot staking tijdens Eurovisiesongfestival: 'Medewerkers beschermen'
- Dit zijn de gasten in een nieuw seizoen van 'De Geknipte Gast'
- 'Play that Song' sluit zomer af in De Panne met #LikeMe, 'The Voice'-winnaar Bas Serra en Davina Michelle
- Jade Mintjens probeert het begrip 'Girl math' uit te leggen: 'Mijn vriend snapt het niet!'
- 'Kotmadam Sergeant' krijgt bezoek van haar man Roland
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': verwaarloosde gebitten bij kwetsbare ouderen
- Seppe staat om 5 uur ’s ochtends al in kamerjas en op pantoffels aan zijn bedrijf in Knokke
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest
Kijktip van de dag

Nora-Leah toont in de vierde auditieshow dat meisjes net zo goed kunnen breakdancen als jongens. Clown Tof doet dan weer heel erg haar best om de jury aan het lachen te krijgen, terwijl Meermens een wel héél bijzondere ode brengt aan zijn vriendin.
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.



































