Deze gasten zie je in het achtste seizoen van 'Het Huis'
Vanaf maandag 12 december graaft Eric Goens opnieuw 24 uur lang in de ziel van acht bekende en intrigerende gasten in 'Het Huis'. In het achtste seizoen praten onder andere programmamakers Wim Lybaert en Pedro Elias, zangeres CAMILLE en olympisch turnkampioene Nina Derwael openhartig over hun leven.
Het is een beproefd recept: de gasten worden weggehaald uit hun gewone leefwereld en verblijven 24 uur lang in 'Het Huis'. Geen afleidingen, geen partners of kinderen, enkel hun eigen leven passeert de revue. In de fotokamer hangt de collage van hun leven, in de kinderkamer flitst hun jeugd voorbij en in de gevreesde sportkamer worden hun fysieke grenzen opgezocht. 'Het Huis' is voor de gast een confrontatie met zichzelf: soms keihard of verbijsterend, soms aangrijpend of verhelderend. En het bezoek van de mystery guest zorgt telkens voor extra verrassingen.
De eerste gast van het achtste seizoen is Wim Lybaert. De guitige bestuurder van 'De Columbus' legt een hele dag zijn ziel bloot in 'Het Huis'. Iedereen denkt Wim te kennen vanop televisie, maar in 'Het Huis' verrast hij. 'Wim is een van de meest gelaagde gasten die ik ooit ontvangen heb', vertelt Eric Goens. 'Van levensgenieter, over eeuwig bezorgd en licht ontvlambaar, tot religieus. Je krijgt hem niet in een hokje geduwd.' Vanuit het diepe West-Vlaanderen komt er hoog bezoek voor Wim, dat hem tot tranen toe beroert.
Pedro Elias zal zoals gewoonlijk de kijker aan het lachen brengen, maar ook ontroeren en verbazen. Eric overloopt met Pedro zijn opmerkelijke levensverhaal en laat geen enkele anekdote onbesproken. En dat zijn er veel, heel veel. Pedro’s verrassingsgast is zijn beste vriend en acteur Rik Verheye. De twee boezemvrienden zorgen voor een bonte avond in 'Het Huis'.
Ook olympisch turnkampioene Nina Derwael komt langs in 'Het Huis'. De amper 22-jarige Nina toont zich van haar meest verrassende kant. Ze praat over haar markante levensloop en pakt uit met het grootste geheim uit haar studententijd. Nina voert ook haar kunststuk vanop de Olympische Spelen in Tokio opnieuw op en haalt andere acrobatische toeren uit in 'Het Huis'.
En zangeres CAMILLE is de jongste gaste ooit in 'Het Huis'. Zij zorgt met haar passage uiteraard voor vuurwerk.
Daarnaast komen deze gasten langs in het nieuwe seizoen van 'Het Huis': zanger Sam Bettens verlaat even de Verenigde Staten en vertelt inspirerend over zijn transitie en zijn gezin. Ook kersvers CD&V-voorzitter Sammy Mahdi komt langs. Ook zanger Stijn Meuris toont zijn ware innerlijk: geen blad voor de mond, geen uit-knop, maar vooral pakkend en vertederend. Tot slot blaast hitmachine en dj Regi Penxten even uit na een druk jaar en vertelt hij openhartig over zijn geanimeerde leven.
'Het Huis', vanaf 12 december elke maandag om 20.40 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Lisanne Dijkstra en Tim Schouten versterken presentatieteam van EO-programma 'Topdoks'
- Steven Van Herreweghe zoekt nieuwe tieners!
- Ere Zilveren Nipkowschijf voor 'NOS Jeugdjournaal'
- Thomas Baart en Melanie Amollo versterken De KetnetBand
- Blijft één van de coaches zonder team achter in 'The Voice'?
- Van kroonprins tot sprookjeshuwelijk: EO brengt prins William van dichtbij in beeld
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': woonprojecten voor ouderen onder druk
- Viktor keert voor 'Brieven Aan Samson' terug naar de set van 'Thuis'
- 'Goedemorgen Nederland' op 14 mei geheel in het teken van ruimtevaart
- Ziggo Sport zendt PGA Championship live en exclusief uit
- Songfestivalzaterdag op Radio2: de top 100 én de finale live!
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Def
- Deze onderwerpen hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island'
Kijktip van de dag

Vreemdgaan leidt in de drugswereld meteen tot afrekeningen. Ook onschuldigen zijn niet veilig voor hun wraak. Wolfs en Eva achterhalen de gebeurtenissen en blijven zitten met een bijzondere getuige, die bij gebrek aan beter een kamer krijgt in De Ponti. Marion en Romeo krijgen te maken met agressieve, homofobe mensen. Vooral Marion is niet zomaar van ze af.
'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.



































