Streamz deelt eerste beelden van 'Holy Sh!t' met Mona Mina Leon in de hoofdrol

Yasmine heeft een droom. Ze wil lerares worden, op zich geen bijzondere droom, ware het niet dat ze lijdt aan het syndroom van Gilles de la Tourette... Dat is de premisse van de nieuwe Streamz Original reeks 'Holy Sh!t'.
Mona Mina Leon speelt de opgewekte Yasmine. Ze zet haar enthousiasme voor wiskunde en fysica al een tijdje in tijdens de bijlessen die ze geeft, maar wilt nu meer. Vastberaden, maar met een bang hartje, besluit ze ervoor te gaan. Vandaag lost Streamz een eerste fragment waarin je alvast ziet in wat voor situaties Yasmine terecht komt terwijl ze haar droom najaagt. De nieuwe Streamz Original zal vanaf mei exclusief te zien zijn bij de Vlaamse streamingdienst.
In de gloednieuwe Streamz Original 'Holy Sh!t' speelt Mona Mina Leon (‘1985’) Yasmine, een vrouw met het syndroom van Gilles de la Tourette, kortweg Tourette. Hoewel ze als jonge leerkracht graag privélessen geeft, wil ze meer en droomt ze ervan om voor de klas te staan.
Naast Mona Mina Leon kan 'Holy Sh!t' rekenen op een topcast met Ini Massez ('Rough Diamonds'), Ella-June Henrard ('Fair Trade', 'Exen'), Nabil Mallat ('Déjà Vu - Alles is voorbestemd'), Nora Dari ('WtFOCK'), Vincent Van Sande ('Onder Vuur', 'Déjà Vu - Alles is voorbestemd') , Ben Segers ('De zonen van Van As', 'Dealer') en Roda Fawaz ('1985', 'Putain').
'Holy Sh!t' wordt gemaakt door scenarist Nore Maatala ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Onder Vuur'), regisseur Geoffrey Enthoven ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Hasta la Vista') en producent Mariano Vanhoof ('Hasta la vista', 'Déjà Vu'). Voor het personage van Yasmine vonden ze inspiratie bij de Channel 5-documentaire ‘The Teacher with Tourette’. De reeks kwam verder tot stand in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association.
De Streamz Original 'Holy Sh!t' is geproduceerd door Fobic Films voor Streamz met producent Mariano Vanhoof. De regie is in handen van Geoffrey Enthoven. Het scenario is geschreven door Nore Maatala. De opnames van 'Holy Sh!t' kwamen tot stand met de steun van het VAF/Mediafonds en van de Tax-Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid en in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association.
'Holy Sh!t' zal vanaf mei 2025 exclusief te zien zijn op Streamz.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Rosanne Pits nieuw gezicht van 'Zin in Zappelin'
- Bert van Leeuwen ontmoet mensen die niet worden opgegeven 'Soep, Sores en Soelaas'
- Elke dag feest in de tent bij 'Heel Holland Bakt'
- TV-icoon Sonja Barend (86) overleden
- 'Nomaden' brengt opnieuw journalistiek door jonge makers
- Documentaire Ida Does laat zien hoe het Mauritshuis omgaat met zijn koloniale geschiedenis
- 'Beyond Paradise' seizoen 4 in première op BBC NL en op BBC NL+
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'So You Think You Can Dance'?
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol'
Kijktip van de dag

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.
'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.



































