Streamz deelt eerste beelden van 'Holy Sh!t' met Mona Mina Leon in de hoofdrol

Yasmine heeft een droom. Ze wil lerares worden, op zich geen bijzondere droom, ware het niet dat ze lijdt aan het syndroom van Gilles de la Tourette... Dat is de premisse van de nieuwe Streamz Original reeks 'Holy Sh!t'.
Mona Mina Leon speelt de opgewekte Yasmine. Ze zet haar enthousiasme voor wiskunde en fysica al een tijdje in tijdens de bijlessen die ze geeft, maar wilt nu meer. Vastberaden, maar met een bang hartje, besluit ze ervoor te gaan. Vandaag lost Streamz een eerste fragment waarin je alvast ziet in wat voor situaties Yasmine terecht komt terwijl ze haar droom najaagt. De nieuwe Streamz Original zal vanaf mei exclusief te zien zijn bij de Vlaamse streamingdienst.
In de gloednieuwe Streamz Original 'Holy Sh!t' speelt Mona Mina Leon (‘1985’) Yasmine, een vrouw met het syndroom van Gilles de la Tourette, kortweg Tourette. Hoewel ze als jonge leerkracht graag privélessen geeft, wil ze meer en droomt ze ervan om voor de klas te staan.
Naast Mona Mina Leon kan 'Holy Sh!t' rekenen op een topcast met Ini Massez ('Rough Diamonds'), Ella-June Henrard ('Fair Trade', 'Exen'), Nabil Mallat ('Déjà Vu - Alles is voorbestemd'), Nora Dari ('WtFOCK'), Vincent Van Sande ('Onder Vuur', 'Déjà Vu - Alles is voorbestemd') , Ben Segers ('De zonen van Van As', 'Dealer') en Roda Fawaz ('1985', 'Putain').
'Holy Sh!t' wordt gemaakt door scenarist Nore Maatala ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Onder Vuur'), regisseur Geoffrey Enthoven ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Hasta la Vista') en producent Mariano Vanhoof ('Hasta la vista', 'Déjà Vu'). Voor het personage van Yasmine vonden ze inspiratie bij de Channel 5-documentaire ‘The Teacher with Tourette’. De reeks kwam verder tot stand in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association.
De Streamz Original 'Holy Sh!t' is geproduceerd door Fobic Films voor Streamz met producent Mariano Vanhoof. De regie is in handen van Geoffrey Enthoven. Het scenario is geschreven door Nore Maatala. De opnames van 'Holy Sh!t' kwamen tot stand met de steun van het VAF/Mediafonds en van de Tax-Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid en in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association.
'Holy Sh!t' zal vanaf mei 2025 exclusief te zien zijn op Streamz.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Willy Sommers verklapt eigen bezoek aan 'Maison Verhulst'
- 'De Tafel van Tine' plots onderbroken door technische storing
- Mona Mina Leon genomineerd voor International Emmy Award voor haar hoofdrol in Streamz Original 'Holy Sh!t'
- 'Chilean miners rescue' vanaf vrijdag op National Geographic
- NPO doet weer mee aan het Eurovisie Songfestival
- Jade Mintjens probeert het begrip 'Girl math' uit te leggen: 'Mijn vriend snapt het niet!'
- 'Kotmadam Sergeant' krijgt bezoek van haar man Roland
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': verwaarloosde gebitten bij kwetsbare ouderen
- Seppe staat om 5 uur ’s ochtends al in kamerjas en op pantoffels aan zijn bedrijf in Knokke
- 'Emo wint het altijd van ratio': Jinnih en Danira botsen in tweestrijd aan De Ronde Tafel
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark
Kijktip van de dag

Twintiger Emma trok naar Hawaii voor haar studies en verloor er haar hart aan surfen. Haar buurman en mede-Belg George vocht voor de VS in Irak en Afghanistan. Het duo neemt Karine mee in de wondere wereld van het prachtige eiland. Onder meer surfen, met haaien duiken en een ontroerend bezoek aan Pearl Harbor staan op het programma.
'Home Sweet Home: Vlamingen in Amerika', om 20.50 uur op VRT 1.



































