Streamz deelt eerste beelden van 'Holy Sh!t' met Mona Mina Leon in de hoofdrol

Yasmine heeft een droom. Ze wil lerares worden, op zich geen bijzondere droom, ware het niet dat ze lijdt aan het syndroom van Gilles de la Tourette... Dat is de premisse van de nieuwe Streamz Original reeks 'Holy Sh!t'.
Mona Mina Leon speelt de opgewekte Yasmine. Ze zet haar enthousiasme voor wiskunde en fysica al een tijdje in tijdens de bijlessen die ze geeft, maar wilt nu meer. Vastberaden, maar met een bang hartje, besluit ze ervoor te gaan. Vandaag lost Streamz een eerste fragment waarin je alvast ziet in wat voor situaties Yasmine terecht komt terwijl ze haar droom najaagt. De nieuwe Streamz Original zal vanaf mei exclusief te zien zijn bij de Vlaamse streamingdienst.
In de gloednieuwe Streamz Original 'Holy Sh!t' speelt Mona Mina Leon (‘1985’) Yasmine, een vrouw met het syndroom van Gilles de la Tourette, kortweg Tourette. Hoewel ze als jonge leerkracht graag privélessen geeft, wil ze meer en droomt ze ervan om voor de klas te staan.
Naast Mona Mina Leon kan 'Holy Sh!t' rekenen op een topcast met Ini Massez ('Rough Diamonds'), Ella-June Henrard ('Fair Trade', 'Exen'), Nabil Mallat ('Déjà Vu - Alles is voorbestemd'), Nora Dari ('WtFOCK'), Vincent Van Sande ('Onder Vuur', 'Déjà Vu - Alles is voorbestemd') , Ben Segers ('De zonen van Van As', 'Dealer') en Roda Fawaz ('1985', 'Putain').
'Holy Sh!t' wordt gemaakt door scenarist Nore Maatala ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Onder Vuur'), regisseur Geoffrey Enthoven ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Hasta la Vista') en producent Mariano Vanhoof ('Hasta la vista', 'Déjà Vu'). Voor het personage van Yasmine vonden ze inspiratie bij de Channel 5-documentaire ‘The Teacher with Tourette’. De reeks kwam verder tot stand in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association.
De Streamz Original 'Holy Sh!t' is geproduceerd door Fobic Films voor Streamz met producent Mariano Vanhoof. De regie is in handen van Geoffrey Enthoven. Het scenario is geschreven door Nore Maatala. De opnames van 'Holy Sh!t' kwamen tot stand met de steun van het VAF/Mediafonds en van de Tax-Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid en in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association.
'Holy Sh!t' zal vanaf mei 2025 exclusief te zien zijn op Streamz.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Groene dromen over de grens in 'BinnensteBuitenland'
- Rob Geus keert terug op SBS6 met nieuw programma 'De Hygiënepolitie'
- BNNVARA presenteert 'Schwalbe': nieuwe mockumentary-serie van makers 'Rundfunk'
- 'Nog Eén Keer Fit' volgt oud-topvoetballers Wesley Sneijder, Wim Kieft en Royston Drenthe in hun strijd met gewicht en discipline
- Floortje Dessing terug met seizoen 10 van 'Floortje naar het Einde van de Wereld'
- 'Opsporing Verzocht' kijk je vanaf nu op maandag
- 'Radar' is maandag terug met een nieuw seizoen
- Reizen Asterix? Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X'
- Dit zijn de kandidaten voor de derde week van ‘De Dag van Vandaag’
- Wat wordt dé 'Lievelingskost' van Vlaanderen in 'Dagelijkse Kost'?
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.
'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.



































