Opnames eerste De Chinezen-programma 'Ten Oorlog' (Eén) gestart

zaterdag 24 maart 2012

In Nieuwpoort gingen productiehuis de chinezen en Eén vandaag van start met de opnames voor het nieuwe programma Ten oorlog. Daarin trekken Arnout Hauben, Jonas Van Thielen en Mikhael Cops op pad langs de westelijke frontlijn van de Eerste Wereldoorlog.

Arnout Hauben ('Weg naar Compostela'), Jonas Van Thielen en Mikhael Cops bliezen zaterdag verzamelen op het strand van Nieuwpoort voor de eerste opnames van 'Ten oorlog', een nieuwe reeks voor Eén. Daarin nemen ze de kijkers, aan de vooravond van de honderdste herdenking van de Eerste Wereldoorlog, mee op een 1.500 kilometer lange ontdekkingstocht langs de westelijke frontlijn.

De drie werden bij hun vertrek uitgewuifd door de burgemeester van Nieuwpoort en de plaatselijke fanfare. Onderweg zullen ze gesprekken voeren met wie ze op hun weg tegenkomen en verrassende, ontroerende en beklijvende verhalen registreren van vroeger en nu. Het resultaat zal te zien zijn in een achtdelige reeks op Eén.

'Ten Oorlog' is een programma van de chinezen voor Eén.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Zomerbeelden
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: #Weetikveel
    13:00
    Zomerbeelden
  • 12:05
    Karrewiet met VGT
    12:09
    Videoclips #likeme
  • 12:05
    Met Vier in Bed
    13:00
    VTM Nieuws
  • 11:30
    Hell's Kitchen USA
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:45
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:45
    Stargate SG-1
  • 09:40
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 12:00
    Lang Leve de Liefde
    12:25
    Huizenjagers
  • 12:00
    FBI: Most Wanted
    12:50
    NCIS
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    The Neighborhood
  • 12:05
    Lang Leve de Liefde
    12:30
    Het Roer Om
  • 11:30
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:02
    Mijn tuin
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:05
    Meat Timon
    12:35
    Peppe's Sicilië
  • 11:25
    Death in Paradise
    12:30
    Father Brown
  • 11:50
    Grey's Anatomy
  • 12:00
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Kook mee met MAX
  • 12:05
    Pipi, Pupu & Rosemarie
    12:15
    Tip de Muis