'War Junkies' en het tweede seizoen van 'Hacked' in wereldpremière op Filmfestival Oostende

dinsdag 24 januari 2023
Foto: © Streamz 2023

Tijdens de vijftiende editie van Filmfestival Oostende staan twee Streamz titels op het programma. De documentairereeks 'War Junkies' (1 februari 2023 op Streamz) toont wat Vlaamse verslaggevers drijft om naar gevaarlijke oorlogsgebieden te trekken.

Maar ook het tweede seizoen van de populaire jongerenreeks 'Hacked' (22 februari 2023 op Streamz) zal zijn première beleven in aanwezigheid van de cast en de makers.


'War Junkies' is een driedelige docureeks die een antwoord zoekt op de vraag wat oorlogsverslaggevers, cameramannen, fotografen en fixers drijft om naar plekken te gaan waar iedereen van wegvlucht: de brandhaarden van de wereld, de oorlog. In deze docu praten zeven getuigen waaronder Joanie De Rijke, Bruno Beeckman, Stijn De Smet en Daniel Demoustier over de impact van hun beroep op hun leven en dat van hun familie.

Na de vertoning gaat Ramkot - de soundtrackmakers van de reeks - in concert: de ultieme combinatie tussen headbangen en dansen met aanstekelijke en herkenbare nummers.

'War Junkies' is een productie van Hotel Hungaria en Streamz en zal op 1 februari 2023 exclusief te zien zijn op Streamz.


In het eerste seizoen van 'Hacked', dat de Best Short Form Series’ Prize won op CANNESSERIES, zagen we hoe beste vrienden Nilou, Adanne & Malick het doelwit worden van een hacker die hen anoniem challenges stuurt. Als er een challenge niet wordt uitgevoerd, geeft de hacker hun donkerste, beschamendste geheimen vrij. In het tweede seizoen komen we meer te weten over deze anonieme hacker. Wat waren hun beweegredenen? Waarom gaat die zo ver? We ontdekken waarom die Nilou, Malick en Adanne een lesje wou leren en hoe het volledig uit de hand is gelopen.

De reeks is een productie van Dingie, GoPlay en Streamz met de steun van het Innovatielab van het VAF/Mediafonds van Vlaams minister van Media Benjamin Dalle. ​Het tweede seizoen zal vanaf 22 februari 2023 volledig te zien zijn op Streamz.

Filmfestival Oostende loopt van 27 januari tot 4 februari.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.

'Justice For All', om 22.20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    07:00
    Sta op met Radio 2
  • 08:49
    Molang
    06:00
    Tik Tak
  • 08:30
    Move On
    01:55
    Geen uitzending
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    The Motorway
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Geen uitzending
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    02:00
    De Tafel van de Week
  • 08:25
    Fuller House
    02:00
    Geen uitzending
  • 08:25
    Family Matters
    03:45
    Geen uitzending
  • 08:35
    Love Island UK
    02:40
    Op Een Ander
  • 08:20
    Cold Case Killers
    02:20
    Geen uitzending
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:28
    Wonen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Veggie!
    02:10
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 08:30
    Midsomer Murders
    02:05
    Death Valley
  • 08:30
    The Kardashians
    02:35
    Blowing LA
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    06:35
    Nederland in Beweging
  • 08:40
    MAX Geheugentrainer
    07:00
    Andere Tijden Kort
  • 08:45
    Babar en de belevenissen van Badou
    02:50
    NOS Studio Sport Voetbal