Pickx+ pakt uit met primeur in België: Marie Antoinette valt Vlaamse huiskamers binnen!

De liefhebbers van internationale series en films, maar ook nationale coproducties , kunnen al langer hun ei kwijt bij Pickx+, de exclusieve tv-zender van Proximus.
Aan de veelzijdige programmatie voegde de zender recentelijk ook het nieuwste programma 'De laatste 100 uur' met Luk Alloo toe. Nu pakt Pickx+ opnieuw uit met een nieuwe serie, want naast een nieuw seizoen van 'Fresh Viral', gepresenteerd door Ianthe Tavernier, maakt ook de rebelse Marie Antoinette haar opwachting in de gelijknamige serie. Vanaf donderdag 2 februari 2023 kunnen de Pickx+ abonnees zich onderdompelen in het begeesterende verhaal rond de flamboyante laatste koningin van Frankrijk, voor de Franse Revolutie alles verandert. Exclusief, want de zender krijgt, na co-producers BBC en Canal+, de primeur om 'Marie Antoinette' op de kijkers los te laten.
Marie Antoinette
'Marie Antoinette is 14 jaar oud als ze wordt uitgehuwelijkt aan de troonopvolger van Frankrijk, Louis-Auguste, en moet verhuizen naar een voor haar vreemd land. Ondanks haar rebelse karakter, tot grote ergernis van het Franse Hof, moet het meisje zo snel mogelijk voor een nakomeling zorgen en wordt ze de laatste Koningin van Frankrijk alvorens de Franse Revolutie alles verandert. Dit soort verhalen staat garant voor veel emoties, drama en zijn heerlijk verslavend. Het is gewoon een serie die je gezien moet hebben', klinkt het bij Pickx+. Zoals steeds probeert de exclusieve tv-zender van Proximus zijn abonnees te verwennen met de allernieuwste series en films, nationale coproducties of internationale toppers, en dat liefst als eerste. Ook 'Marie Antoinette' is bij de zender exclusief te zien, want geen enkel ander platform heeft de mogelijkheid dit aan hun abonnees aan te bieden.
'Fresh Viral'
Marie Antoinette is niet de enige blonde schone die de huiskamer van de Vlaming binnenstormt in het voorjaar bij Pickx+, want ook Ianthe Tavernier is terug op post voor een nieuw seizoen van 'Fresh Viral'. In het actuele goednieuwsprogramma vertelt Ianthe wat hot was op het internet de afgelopen week. Elke zondag zorgt ze dat de kijkers terug up to date zijn met de nieuwste TikToktrends, de leukste video’s die viraal gaan op het internet en nog veel meer positiviteit. Aan de hand van leuke, energieke items geeft Ianthe zo een tegengewicht aan de lange en overwegend negatieve nieuwsuitzendingen. Afgelopen zondag, 22 januari 2023, was in de eerste aflevering van het gloednieuwe seizoen te zien hoe de enthousiaste presentatrice rondtrekt in het shoppingcenter van Wijnegem en het vuur aan de schenen van de welwillende passanten legt. De aandachtige kijker zal al snel gemerkt hebben dat 'Fresh Viral' vanuit een nieuwe locatie wordt gepresenteerd: Smile Safari. Het exclusieve 'Fresh Viral'-decor biedt aan Ianthe een kleurrijke setting, maar ze onderzoekt ook de andere sets in het creatieve fotopark. Benieuwd naar wat in en hot is deze week? Ianthe vertelt het je elke zondag rond 18.30 uur op Pickx+.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Opnames gestart van psychologische thrillerserie 'De Prijs'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Maak kennis met 'Geitenmeid', een nieuwe frisse animatieserie
- Gloednieuwe coming-of-age komedie 'Geitenmeid' bij Cartoon Network
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole'
Kijktip van de dag

Mira is een jonge alleenstaande moeder, altijd positief en boordevol energie. Ze heeft een fijne job als thuisverpleegster, hechte vrienden en een goede relatie met haar jongste broer. Maar dan krijgt ze nieuws dat inslaat als een bom. Mira besluit om het contact met haar oudste broer te herstellen in een poging het gezin dat er nooit echt één was te herenigen. En zo trekt deze niet-alledaagse en op zijn zachtst gezegd kleurrijke familie voor een weekend naar de Ardennen. Mira wacht een uitdaging om de familiebanden aan te halen.
'J'aime La Vie', film uit 2023 met oa. Jurgen Delnaet, om 20.45 uur op VRT 1.



































