Pickx+ pakt uit met primeur in België: Marie Antoinette valt Vlaamse huiskamers binnen!

De liefhebbers van internationale series en films, maar ook nationale coproducties , kunnen al langer hun ei kwijt bij Pickx+, de exclusieve tv-zender van Proximus.
Aan de veelzijdige programmatie voegde de zender recentelijk ook het nieuwste programma 'De laatste 100 uur' met Luk Alloo toe. Nu pakt Pickx+ opnieuw uit met een nieuwe serie, want naast een nieuw seizoen van 'Fresh Viral', gepresenteerd door Ianthe Tavernier, maakt ook de rebelse Marie Antoinette haar opwachting in de gelijknamige serie. Vanaf donderdag 2 februari 2023 kunnen de Pickx+ abonnees zich onderdompelen in het begeesterende verhaal rond de flamboyante laatste koningin van Frankrijk, voor de Franse Revolutie alles verandert. Exclusief, want de zender krijgt, na co-producers BBC en Canal+, de primeur om 'Marie Antoinette' op de kijkers los te laten.
Marie Antoinette
'Marie Antoinette is 14 jaar oud als ze wordt uitgehuwelijkt aan de troonopvolger van Frankrijk, Louis-Auguste, en moet verhuizen naar een voor haar vreemd land. Ondanks haar rebelse karakter, tot grote ergernis van het Franse Hof, moet het meisje zo snel mogelijk voor een nakomeling zorgen en wordt ze de laatste Koningin van Frankrijk alvorens de Franse Revolutie alles verandert. Dit soort verhalen staat garant voor veel emoties, drama en zijn heerlijk verslavend. Het is gewoon een serie die je gezien moet hebben', klinkt het bij Pickx+. Zoals steeds probeert de exclusieve tv-zender van Proximus zijn abonnees te verwennen met de allernieuwste series en films, nationale coproducties of internationale toppers, en dat liefst als eerste. Ook 'Marie Antoinette' is bij de zender exclusief te zien, want geen enkel ander platform heeft de mogelijkheid dit aan hun abonnees aan te bieden.
'Fresh Viral'
Marie Antoinette is niet de enige blonde schone die de huiskamer van de Vlaming binnenstormt in het voorjaar bij Pickx+, want ook Ianthe Tavernier is terug op post voor een nieuw seizoen van 'Fresh Viral'. In het actuele goednieuwsprogramma vertelt Ianthe wat hot was op het internet de afgelopen week. Elke zondag zorgt ze dat de kijkers terug up to date zijn met de nieuwste TikToktrends, de leukste video’s die viraal gaan op het internet en nog veel meer positiviteit. Aan de hand van leuke, energieke items geeft Ianthe zo een tegengewicht aan de lange en overwegend negatieve nieuwsuitzendingen. Afgelopen zondag, 22 januari 2023, was in de eerste aflevering van het gloednieuwe seizoen te zien hoe de enthousiaste presentatrice rondtrekt in het shoppingcenter van Wijnegem en het vuur aan de schenen van de welwillende passanten legt. De aandachtige kijker zal al snel gemerkt hebben dat 'Fresh Viral' vanuit een nieuwe locatie wordt gepresenteerd: Smile Safari. Het exclusieve 'Fresh Viral'-decor biedt aan Ianthe een kleurrijke setting, maar ze onderzoekt ook de andere sets in het creatieve fotopark. Benieuwd naar wat in en hot is deze week? Ianthe vertelt het je elke zondag rond 18.30 uur op Pickx+.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zoektocht naar verdwenen vissersschepen in nieuwe EO-serie 'Op zee gebleven'
- Nieuw seizoen met spraakmakend oud-bekenden in 'Daar Gaan Ze Weer'
- Kijkcijfers: woensdag 8 april 2026
- Dit zijn de hoogst gewaardeerde programma's op NPO Start in het eerste kwartaal van 2026
- BBC Studios lanceert BBC Belgium
- Laura Tesoro in tranen tijdens eerste Big Battles in 'The Voice': 'Dit is het ergste aan mijn job'
- Golftoernooi op Augusta National met 's werelds beste spelers live te zien bij Ziggo Sport
- Veiligheidsbediende Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over een gewapende man in het station
- De mantelzorgmakelaar: verdienmodel of onmisbare hulp voor mantelzorgers?
- Donderdag in 'Zembla': Long-covid, tussen patiënt en patent
- Gesprek met Rinus Gerritsen en Nico Dijkshoorn in 'FM op 5'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE boeken succes met grote nieuwe acties
- Ontdek de 3 finalisten van MNM Start to dj
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'?
Kijktip van de dag

De wedstrijd gaat een nieuwe fase in: de Big Battles. De coaches verdelen hun kandidaten in groepjes die strijden voor een plek in de volgende ronde. Alles kan: één, meerdere of geen winnaars. Na deze ronde blijven er nog zes kandidaten per team over.
'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.



































