Dit moet je weten over 'Sara', terug op VTM

Geen 'Familie' en 'Thuis' meer. Het wordt wennen voor de trouwe soapfans. Maar VTM heeft met de telenovelle 'Sara' de perfecte vervanger uit de archieven gehaald. Klaar voor een portie dromen en romantiek? Dit moet je allemaal weten over het moderne sprookje 'Sara'.
Met 'Sara' bracht VTM in 2007 een sprankelende en hedendaagse telenovela op de buis, met vlotte en geestige dialogen en sterke acteerprestaties door het kruim van acterend Vlaanderen. Het vertrouwen bij de start was dan ook groot dat 'Sara' jong en oud 200 afleveringen ging boeien. En dat was ook het geval. Vlaanderen smulde van de avonturen van 'Sara De Roose', een jonge vrouw aan het begin van haar leven.
Nu de VTM-soap 'Familie' vroegtijdig sneuvelt door de coronacrisis, krijgt Vlaanderen opnieuw de kans om 'Sara' te (her)ontdekken. Alvast een vooruitblik!
Soms komen dromen uit...
'Sara' is het verhaal van Sara De Roose, een jonge vrouw van bescheiden afkomst. Ze is een briljante economiste met een hart van goud. Sara's grootste nadeel is dat ze niet echt opvalt. Niemand kijkt naar haar. Ze heeft aan den lijve ondervonden dat romantiek voor haar alleen iets is om van te dromen.
Alles verandert wanneer ze op zekere dag gaat solliciteren bij een groot modebedrijf in Antwerpen. Daar ontmoet ze Simon Van Wijck, de zoon van de directeur, op wie ze op slag verliefd wordt. Omdat ze net een reeks mislukte sollicitaties achter de rug heeft, aanvaardt ze in het modebedrijf een job, ver onder haar niveau. Maar zo is ze dicht bij haar baas, Simon. Die heeft echter nauwelijks oog voor haar.
Als ze bewijst hoeveel ze in haar mars heeft, krijgt ze promotie na promotie. Ze voorziet Simon immers van schitterende ideeën en van dekmantels voor zijn scharrels die hij voor zijn verloofde verborgen wil houden. Door de harde strijd tussen Simon en zijn rivaal Alexander, staat het modehuis constant op wankele poten.
Het is Sara die het bedrijf meer dan eens van de ondergang redt. En zelfs al ziet Simon na verloop van tijd in dat Sara de meest bekwame medewerker is, voor de vrouw in haar blijft hij blind. In haar kleine kantoor droomt Sara ondertussen van een leven vol geluk, liefde en romantiek.
Tegen alle verwachtingen in zal dit lelijke meisje in de glamourwereld successen oogsten waarop niemand ooit had gerekend. Maar voor haarzelf staat er meer op het spel als ze op zekere dag beslist haar droom waar te maken en voor de liefde van haar leven te gaan.
'Sara' is een modern sprookje over een lelijk eendje dat verandert in een mooie zwaan. Want soms, soms komen dromen uit...
Ontdek ook alle boeken van 'Sara'
'Sara' start op vrijdag 24 april meteen na 'Familie' om 20.35 uur met een dubbelaflevering en gaat vanaf maandag 27 april verder met een dagelijkse aflevering om 20.00 uur, telkens op VTM.
Lees ook:
Telenovelle 'Sara' vult vanaf 24 april het gat dat 'Familie' laat
#IKREDLEVENS: check check check! Jij ook?
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- Play zoekt rijlesduo's voor nieuw tv-programma
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.




































