Deze vier danskoppels zitten in de gevarenzone in 'Dancing with the Stars'

zondag 23 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Voor de danskoppels van 'Dancing with the Stars' brak vanavond een spannend moment aan. In een special die vlak voor de Nations League-match te zien was bij VTM maakten Jonas Van Geel en Peter Van den Begin bekend welke koppels in de gevarenzone zitten en hun volgende show moeten starten met een dance off.

Hun lot ligt volledig in de handen van de jury. Wie hen het minst weet te overtuigen in de dance off, heeft meteen ook zijn laatste dans gedanst en moet 'Dancing with the Stars' onverbiddelijk verlaten. In de special was de spanning dus te snijden en voor vier koppels eindigde die met een koude douche. Timon Verbeeck en Elisabeth Lucie Baeten kregen te weinig stemmen van kijkend Vlaanderen en trappen de show van volgende zondag af met een dance off. Een dans van alles of niks, want voor één van hen valt nadien het doek over 'Dancing with the Stars'.



'Ik had er toch wel een klein beetje op gehoopt en gerekend dat we met onze derde plaats goed zaten', klonk het bij Elisabeth. 'Ik was er wel echt niet goed van en even heel sad.' Ook Timon Verbeeck hoopte op groen licht, maar kijkt op tegen de dance off: 'Heel jammer. En nu moet ik nóg eens die chachacha oefenen, dat vind ik verschrikkelijk.'

Even slecht nieuws volgde er voor Mohsin Abbas en Guy T’Sjoen. Ook zij haalden te weinig stemmen van de kijker en gaan een dance off tegemoet in hun eerstvolgende show op zondag 6 april. 'Ik had het wel verwacht, maar kijk…ik ga mijn best doen. Dat is mijn mentaliteit: we gaan ervoor', reageerde Mohsin. 'We gaan onze uiterste best doen om de jury te charmeren', klonk het bij Guy. 'We gaan er alles aan doen - met alle sympathie voor Mohsin en Gwyneth - om ervoor te zorgen dat wij blijven.'

'Dancing with the Stars', elke zondag om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Het is de laatste ochtend op het eiland. De overgebleven koppels moeten beslissen: willen ze zich binden aan hun partner en samen vertrekken of zullen ze de relatie op het eiland beëindigen. Wie kiest voluit voor de liefde?

'Gestrand op Honeymoon Island - Australië', om 19.10 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:35
    Thuis
    01:00
    Het weer (laat)
  • 20:35
    De Afspraak
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Blind getrouwd
    07:00
    Jabaloe
  • 20:30
    UEFA Champions League
    00:10
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
  • 20:35
    Fifty Shades Darker
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    Money Monster
    00:55
    Geen uitzending
  • 20:35
    Sister Swap: A Hometown Holiday
    23:50
    A Holiday Spectacular
  • 20:35
    Matlock
    01:25
    Geen uitzending
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    03:00
    Geen uitzending
  • 20:35
    I Feel Pretty
    01:25
    FBI
  • 20:35
    The First 48 Presents Critical Minutes
    01:25
    Cobra Kai
  • 20:35
    The Sky is the Limit
    01:25
    Love It or List It UK
  • 20:30
    Buried in the Backyard
    01:05
    My Life is Murder
  • 20:24
    Car Upd8te
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:28
    Diy on wheels
    00:00
    Oh What A Night
  • 20:35
    Winterse Kost
    02:05
    Puur Oosters - Japans
  • 20:00
    Father Brown
    01:45
    Inside Man
  • 20:35
    Hudson & Rex
    01:45
    First Dates Australia
  • 20:35
    Oogappels
    00:50
    NOS Journaal
  • 20:25
    In de voetsporen van de jaren 80
    01:35
    Nieuwsuur
  • 20:25
    Boerderij van Dorst
    00:20
    Onderweg naar liefde