Deze vier danskoppels zitten in de gevarenzone in 'Dancing with the Stars'

zondag 23 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Voor de danskoppels van 'Dancing with the Stars' brak vanavond een spannend moment aan. In een special die vlak voor de Nations League-match te zien was bij VTM maakten Jonas Van Geel en Peter Van den Begin bekend welke koppels in de gevarenzone zitten en hun volgende show moeten starten met een dance off.

Hun lot ligt volledig in de handen van de jury. Wie hen het minst weet te overtuigen in de dance off, heeft meteen ook zijn laatste dans gedanst en moet 'Dancing with the Stars' onverbiddelijk verlaten. In de special was de spanning dus te snijden en voor vier koppels eindigde die met een koude douche. Timon Verbeeck en Elisabeth Lucie Baeten kregen te weinig stemmen van kijkend Vlaanderen en trappen de show van volgende zondag af met een dance off. Een dans van alles of niks, want voor één van hen valt nadien het doek over 'Dancing with the Stars'.



'Ik had er toch wel een klein beetje op gehoopt en gerekend dat we met onze derde plaats goed zaten', klonk het bij Elisabeth. 'Ik was er wel echt niet goed van en even heel sad.' Ook Timon Verbeeck hoopte op groen licht, maar kijkt op tegen de dance off: 'Heel jammer. En nu moet ik nóg eens die chachacha oefenen, dat vind ik verschrikkelijk.'

Even slecht nieuws volgde er voor Mohsin Abbas en Guy T’Sjoen. Ook zij haalden te weinig stemmen van de kijker en gaan een dance off tegemoet in hun eerstvolgende show op zondag 6 april. 'Ik had het wel verwacht, maar kijk…ik ga mijn best doen. Dat is mijn mentaliteit: we gaan ervoor', reageerde Mohsin. 'We gaan onze uiterste best doen om de jury te charmeren', klonk het bij Guy. 'We gaan er alles aan doen - met alle sympathie voor Mohsin en Gwyneth - om ervoor te zorgen dat wij blijven.'

'Dancing with the Stars', elke zondag om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:30
    Sporza: UEFA Champions League Vrouwen
    20:00
    Terzake
  • 18:45
    #LikeMe
    19:15
    Zig & Sharko
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:30
    De Pfaffs
    19:05
    Home and Away
  • 18:40
    Animal Control
    19:10
    The Simpsons
  • 18:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:15
    ER
    19:05
    Accused
  • 18:00
    Sturm der Liebe
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 17:45
    Konvooi
    18:55
    Huizenjagers
  • 18:45
    Family Law
    19:40
    FBI
  • 18:50
    Bar Rescue
    19:40
    Borderforce USA: The Bridges
  • 18:45
    Retour Masters
    19:45
    Chateau Meiland
  • 18:35
    Forensic Files II
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:38
    Hobbyklus
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:40
    Comfort Food
    18:55
    Pasta & Risotto
  • 18:50
    Death in Paradise
    19:55
    The Doctor Blake Mysteries
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    NOS Olympische Winterspelen
    21:30
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 18:30
    EenVandaag
    19:00
    Carnavalshart
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal