Deze vier danskoppels zitten in de gevarenzone in 'Dancing with the Stars'

zondag 23 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Voor de danskoppels van 'Dancing with the Stars' brak vanavond een spannend moment aan. In een special die vlak voor de Nations League-match te zien was bij VTM maakten Jonas Van Geel en Peter Van den Begin bekend welke koppels in de gevarenzone zitten en hun volgende show moeten starten met een dance off.

Hun lot ligt volledig in de handen van de jury. Wie hen het minst weet te overtuigen in de dance off, heeft meteen ook zijn laatste dans gedanst en moet 'Dancing with the Stars' onverbiddelijk verlaten. In de special was de spanning dus te snijden en voor vier koppels eindigde die met een koude douche. Timon Verbeeck en Elisabeth Lucie Baeten kregen te weinig stemmen van kijkend Vlaanderen en trappen de show van volgende zondag af met een dance off. Een dans van alles of niks, want voor één van hen valt nadien het doek over 'Dancing with the Stars'.



'Ik had er toch wel een klein beetje op gehoopt en gerekend dat we met onze derde plaats goed zaten', klonk het bij Elisabeth. 'Ik was er wel echt niet goed van en even heel sad.' Ook Timon Verbeeck hoopte op groen licht, maar kijkt op tegen de dance off: 'Heel jammer. En nu moet ik nóg eens die chachacha oefenen, dat vind ik verschrikkelijk.'

Even slecht nieuws volgde er voor Mohsin Abbas en Guy T’Sjoen. Ook zij haalden te weinig stemmen van de kijker en gaan een dance off tegemoet in hun eerstvolgende show op zondag 6 april. 'Ik had het wel verwacht, maar kijk…ik ga mijn best doen. Dat is mijn mentaliteit: we gaan ervoor', reageerde Mohsin. 'We gaan onze uiterste best doen om de jury te charmeren', klonk het bij Guy. 'We gaan er alles aan doen - met alle sympathie voor Mohsin en Gwyneth - om ervoor te zorgen dat wij blijven.'

'Dancing with the Stars', elke zondag om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Single Bells' (Streamz)

Wanneer Mina een week voor kerst gedumpt wordt, schiet haar hartverwarmende, maar bemoeizieke familie in actie. Elke dag, tot aan kerstdag, gaat één van hen een blind date regelen. Het doel? Een kerstman vinden voor Mina, zodat ze voor het éérst in jaren niet aan de feesttafel hoeft te zitten als enige single.

'Single Bells', om 18.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:00
    Het Huis
    01:00
    Het weer (laat)
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 16:00
    Dag Sinterklaas
    05:25
    Geen uitzending
  • 15:25
    NYPD Blue
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 15:15
    Blind Getrouwd UK
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 15:35
    Team Spirit II
    06:00
    Qmusic
  • 15:30
    'Allo 'Allo!
  • 14:45
    Unlocking Christmas
    01:30
    JOE XMAS
  • 15:35
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 15:50
    De Tafel van Gert
    03:00
    Geen uitzending
  • 15:25
    FBI
    01:20
    New Amsterdam
  • 15:25
    NCIS: Los Angeles
    01:35
    Ice Vikings
  • 15:05
    Swept Up by Christmas
    02:00
    Geen uitzending
  • 15:25
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:49
    Leven als vakman
    05:55
    Sixties To Six
  • 15:20
    Streetfood
    01:45
    Winterse Kost
  • 16:00
    Father Brown
    01:45
    Inside Man
  • 15:50
    Below Deck Adventure
    03:25
    The Resident
  • 15:35
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 16:00
    NOS Journaal
    01:35
    Nieuwsuur
  • 15:50
    Rudi het racevarken
    01:30
    Top 2000 Quiz