Deze vier danskoppels zitten in de gevarenzone in 'Dancing with the Stars'

zondag 23 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Voor de danskoppels van 'Dancing with the Stars' brak vanavond een spannend moment aan. In een special die vlak voor de Nations League-match te zien was bij VTM maakten Jonas Van Geel en Peter Van den Begin bekend welke koppels in de gevarenzone zitten en hun volgende show moeten starten met een dance off.

Hun lot ligt volledig in de handen van de jury. Wie hen het minst weet te overtuigen in de dance off, heeft meteen ook zijn laatste dans gedanst en moet 'Dancing with the Stars' onverbiddelijk verlaten. In de special was de spanning dus te snijden en voor vier koppels eindigde die met een koude douche. Timon Verbeeck en Elisabeth Lucie Baeten kregen te weinig stemmen van kijkend Vlaanderen en trappen de show van volgende zondag af met een dance off. Een dans van alles of niks, want voor één van hen valt nadien het doek over 'Dancing with the Stars'.



'Ik had er toch wel een klein beetje op gehoopt en gerekend dat we met onze derde plaats goed zaten', klonk het bij Elisabeth. 'Ik was er wel echt niet goed van en even heel sad.' Ook Timon Verbeeck hoopte op groen licht, maar kijkt op tegen de dance off: 'Heel jammer. En nu moet ik nóg eens die chachacha oefenen, dat vind ik verschrikkelijk.'

Even slecht nieuws volgde er voor Mohsin Abbas en Guy T’Sjoen. Ook zij haalden te weinig stemmen van de kijker en gaan een dance off tegemoet in hun eerstvolgende show op zondag 6 april. 'Ik had het wel verwacht, maar kijk…ik ga mijn best doen. Dat is mijn mentaliteit: we gaan ervoor', reageerde Mohsin. 'We gaan onze uiterste best doen om de jury te charmeren', klonk het bij Guy. 'We gaan er alles aan doen - met alle sympathie voor Mohsin en Gwyneth - om ervoor te zorgen dat wij blijven.'

'Dancing with the Stars', elke zondag om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over 5 Jaar' - Bart De Wever (VRT 1)

Hoe denk je dat de wereld én je eigen leven eruit zullen zien over vijf jaar? Een prikkelende vraag die Wim De Vilder in 2020 stelde aan negen bekende landgenoten. In deze aflevering blikken premier Bart De Wever, regisseur Adil El Arbi en nationaal drugscommissaris Ine Van Wymersch terug op hun uitspraken van vijf jaar geleden.

'Over 5 Jaar', om 21.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:15
    Flikken
    01:00
    Het weer (laat)
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 17:10
    Spring
    05:25
    Geen uitzending
  • 16:30
    Mijn Restaurant
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 17:10
    Achter gesloten deuren
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 15:50
    The Croods: A New Age
    06:00
    Qmusic
  • 16:55
    Xena: Warrior Princess
    00:40
    Geen uitzending
  • 16:15
    A Carol for Two
    01:30
    JOE XMAS
  • 17:00
    SOS Piet
    01:20
    Geen uitzending
  • 17:00
    Alone
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 17:00
    Walker
    01:20
    New Amsterdam
  • 17:10
    Cobra Kai
    01:35
    Ice Vikings
  • 16:45
    A Christmas Crush
    02:00
    Geen uitzending
  • 17:00
    Butchers of the Bayou
    01:10
    My Life is Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:14
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 17:15
    De Dagschotel
    01:45
    Winterse Kost
  • 17:00
    All Creatures Great and Small
    01:45
    Inside Man
  • 16:50
    American Pickers
    03:25
    The Resident
  • 17:10
    Tijd voor Max
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 17:05
    Wild Scandinavia
    01:35
    Nieuwsuur
  • 17:25
    Checkpoint
    01:30
    Top 2000 Quiz