Kobe Ilsen niet langer presentator van 'Blind Gekocht' op Play4

donderdag 22 juli 2021
Foto: TVvisie - © Nico De Freyn 2019

'Blind Gekocht' moet opnieuw op zoek naar een presentator. Na Dina Tersago vertrekt nu ook Kobe Ilsen als gastheer van het populaire verbouwprogramma. Slecht nieuws dus voor Play 4. Ilsen mag van de VRT niet langer voor de concurrentie werken.

Slechts één seizoen was Kobe Ilsen presentator van 'Blind Gekocht'. Een interim-opdracht waar nu alweer een einde aan komt. De VRT wil zijn schermgezicht niet langer delen met de commerciële concurrent. Ilsen gaat opnieuw alleen op de VRT-zenders televisie maken.

Nochtans klonk het vorig jaar nog de ideale deal voor alle partijen. Extra tv-werk voor Kobe Ilsen én Play4 betaalde zijn VRT-contract deels af in ruil voor een populair schermgezicht. Maar 'nieuwe bazen, nieuwe wetten' klinkt luider dan ooit aan de Reyerslaan. De man achter deze opvallende deal, Olivier Goris, toenmalig netmanager van Eén en Canvas, is ondertussen weg bij de VRT. Hij stapte vlak voor de zomer over naar Telenet. VRT-topman Frederik Delaplace en Ricus Jansegers, de nieuwe directeur content bij de VRT, zijn dergelijke uitstapjes niet langer genegen. En zo komt er dus een vroegtijdig einde aan het commerciële avontuur van Kobe Ilsen.

Ook pech voor Danira
Kobe is trouwens niet het enige schermgezicht dat extra tv-werk ziet wegvallen door de strengere regels van de VRT-top. Ook voormalig talkshow-host Danira Boukhriss Terkessidis stond op het verlanglijstje van Play4, met zelfs al zeer concrete plannen. Net als Kobe Ilsen kreeg ze onlangs te horen dat ze niet voor de concurrentie kon gaan werken.

In de krant Het Laatste Nieuws reageert Kobe Ilsen op zijn gedwongen vertrek bij Play4: 'Ik vond het fijn om 'Blind gekocht' te maken en heb bij Play4 schitterende mensen ontmoet. Maar, ik ben en blijf een kind van de VRT. Als die roept, dan kom ik.'



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:40
    Plop & de Peppers
  • 00:55
    Geen uitzending
    12:30
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:20
    Geen uitzending
    13:30
    The Irrational
  • 00:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:20
    Murder in a Small Town
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:55
    De Tafel van Tine
    02:10
    Geen uitzending
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:40
    Sullivan's Crossing
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:35
    Journey to the Center of the Earth
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:20
    Botched
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:50
    Shades of Blue
  • 00:17
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:15
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:05
    Meat Timon
    02:25
    Loïc: Zot van Koken
  • 01:15
    Sally Lockhart Mysteries
    02:05
    Inspector George Gently
  • 02:00
    Cougar Town
    02:40
    First Dates Australia
  • 02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:00
    NOS Gesprek minister-president
  • 01:35
    Nieuwsuur
    08:10
    Vroege Vogels
  • 02:10
    Eva
    02:30
    First Dates