Beleef de grote finale van 'Eurosong 2023' mee in Paleis 12

Op zaterdag 14 januari komen we te weten wie ons land naar het Eurovisiesongfestival stuurt. Dat kan Vlaanderen vanop de eerste rij meemaken: tickets voor de grote finale van 'Eurosong 2023' zijn vanaf nu te koop.
Tijdens deze spannende liveshow strijden de zeven kandidaten Ameerah, Chérine, gala dragot, Gustaph, Hunter Falls, Loredana en The Starlings voor hun ticket naar Liverpool. Elk geven ze het beste van zichzelf om het publiek en de vakjury te overtuigen van hun plaats op het podium van het Eurovisiesongfestival. Beleef de 'Eurosong 2023'-finale van dichtbij en feest nadien mee op de officiële Eurosong afterparty, hosted by MNM.
Paleis 12 in Brussel kleurt op 14 januari volledig in het thema van Eurosong. Gastheer Peter Van de Veire presenteert de grote liveshow waarbij heel Vlaanderen mee kan beslissen wie ons land zal vertegenwoordigen op het internationale podium. Het is een niet te missen avond met internationale gasten en een officiële Eurosong afterparty, hosted by MNM, vol verrassingsacts.
Peter Van de Veire: 'We hebben nog nooit zo'n groot 'Eurosong'-feest gehad. Dit is het ideale moment om met je vriendengroep, collega's of hobbyclub een geweldige nieuwjaarsreceptie te beleven. De zeven kandidaten trakteren je op fantastische optredens en nadien is er een onvergetelijke afterparty met de beste muziek van het Eurovisiesongfestival.'
De kandidaten voor 'Eurosong 2023' zijn zeven uiteenlopende artiesten: Ameerah, Chérine, gala dragot, Gustaph, Hunter Falls, Loredana en The Starlings. Zij zullen die avond het beste van zichzelf geven, zoals ze dat op het grote podium in Liverpool ook hopen te doen. Ze hopen die avond heel Vlaanderen te charmeren. En wie weet dus hun plaatsje richting het Eurovisiesongfestival verzekeren. Wil je meer weten over de kandidaten van 'Eurosong 2023'?
Wie deze feestelijke 'Eurosong 2023' liveshow niet wil missen, kan vanaf vandaag tickets kopen via vrtmax.be/doemee. De grote finale van 'Eurosong 2023' start om 20.15 uur en wordt live uitgezonden op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 30 april & 1,2 en 3 mei 2026
- Play zendt samen met DAZN finale Croky Cup uit
- Kijk nu de spannende nieuwe trailer van 'De Twaalf - De botoxmoorden'
- Voetbalfans winnen: Telenet brengt Jupiler Pro League en topcompetities terug op Play Sports
- Reünie-aflevering 'Een Vergetelijk Mooie Reis' bij MAX
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: Op de rug van de patient
- Boeiende en blinde aflevering van 'Celebrity MasterChef' op Play
- Nieuw gezin krijgt 'Blind Gekocht'-experten stil
- Wim Willaert gaat op afzondering in 'Door de Bomen'
- 4 en 5 mei 2026: herdenken en vieren bij de NOS
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Westerkwartier
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn'
Kijktip van de dag

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.
'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.



































