Bekijk de onthullende teaser van 'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd'

dinsdag 21 maart 2023
Foto: © Streamz 2022

Wie heeft niet ooit terug willen keren in de tijd en de loop der gebeurtenissen willen veranderen? En wat als je een tweede kans zou krijgen? Vanaf 7 april kan je wekelijks twee nieuwe afleveringen ontdekken van 'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd' op Streamz.

'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd' vertelt het aangrijpend liefdesverhaal en intiem psychologisch drama van Halim die aan de start van zijn volwassen leven en carrière, de liefde van zijn leven Eva probeert terug te winnen. Sinds Eva hem heeft verlaten, heeft het leven geen zin meer. Tot Halim per toeval een bedrijf ontdekt dat hem in de mogelijkheid stelt om terug te keren in de tijd. Halim aarzelt niet en hij probeert niet alleen zijn relatie te redden, maar ook zijn advocatenkantoor en zijn disfunctionele familie. Halim realiseert zich al snel dat zelfs de kleinste keuzes gevolgen hebben - even oncontroleerbaar als onverwacht - voor zijn leven en dat van de anderen. Ook al kan Halim de tragische gebeurtenissen stoppen voordat ze plaatsvinden, hij kan de herinneringen en de emoties die ermee gepaard gaan niet uitwissen. Niets zal zonder gevolgen zijn.



Yassine Ouaich ('Grond') speelt de rol van Halim en Lauren Versnick ('Studio Tarara') Eva, zijn vriendin. Verdere hoofdrollen zijn voor Vincent Van Sande ('Glad Ijs') en Nabil Mallat ('Cool Abdoul') en Ruth Becquart ('The Chapel'). '

'Déjà vu - Alles is Voorbestemd' is een productie van Streamz en Mariano Vanhoof, Geoffrey Enthoven en Jo Daris voor Fobic Films. De reeks werd geschreven door Nore Maatala ('Besmet') in een regie van Geoffrey Enthoven ('Hasta La Vista'). Het resultaat zal 7 april 2023 exclusief bij Streamz te zien zijn.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:30
    Dwars door de Lage landen
    22:20
    VRT NWS laat
  • 21:05
    Vera
    22:35
    Black sands
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    The Voice van Vlaanderen
    22:30
    So You Think You Can Dance
  • 21:50
    The Lord of the Rings: The Rings of Power
    23:05
    Hitman
  • 20:35
    Drive Angry
    22:10
    The Boy Next Door
  • 20:35
    Life
    22:35
    You Don't Mess With the Zohan
  • 21:35
    Narcos
    22:40
    ER
  • 20:35
    Columbo
    22:25
    Baywatch
  • 20:35
    Batman Begins
    23:05
    Watson
  • 21:30
    Matlock
    22:30
    FBI: International
  • 20:35
    The Perfect Storm
    23:00
    Copshop
  • 21:45
    Kinderen kopen een huis
    23:35
    A Place in the Sun
  • 20:30
    The Facebook Honeytrap: Catching a Killer
    22:15
    Shades of Blue
  • 21:23
    Trends Talk
    21:58
    Z-Nieuws
  • 21:51
    Tooldokter
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:55
    Likoké on Tour
    22:15
    Wordt aangekondigd
  • 21:50
    Murder in Provence
    23:40
    Harry Wild
  • 21:30
    NCIS
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:30
    Heel Holland Bakt Elke Dag
    22:20
    Keuringsdienst van Waarde
  • 21:10
    Café Kockelmann
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:30
    Sluipschutters
    22:05
    Eefje de Visser live at Best Kept Secret