Bekijk de onthullende teaser van 'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd'

dinsdag 21 maart 2023
Foto: © Streamz 2022

Wie heeft niet ooit terug willen keren in de tijd en de loop der gebeurtenissen willen veranderen? En wat als je een tweede kans zou krijgen? Vanaf 7 april kan je wekelijks twee nieuwe afleveringen ontdekken van 'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd' op Streamz.

'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd' vertelt het aangrijpend liefdesverhaal en intiem psychologisch drama van Halim die aan de start van zijn volwassen leven en carrière, de liefde van zijn leven Eva probeert terug te winnen. Sinds Eva hem heeft verlaten, heeft het leven geen zin meer. Tot Halim per toeval een bedrijf ontdekt dat hem in de mogelijkheid stelt om terug te keren in de tijd. Halim aarzelt niet en hij probeert niet alleen zijn relatie te redden, maar ook zijn advocatenkantoor en zijn disfunctionele familie. Halim realiseert zich al snel dat zelfs de kleinste keuzes gevolgen hebben - even oncontroleerbaar als onverwacht - voor zijn leven en dat van de anderen. Ook al kan Halim de tragische gebeurtenissen stoppen voordat ze plaatsvinden, hij kan de herinneringen en de emoties die ermee gepaard gaan niet uitwissen. Niets zal zonder gevolgen zijn.



Yassine Ouaich ('Grond') speelt de rol van Halim en Lauren Versnick ('Studio Tarara') Eva, zijn vriendin. Verdere hoofdrollen zijn voor Vincent Van Sande ('Glad Ijs') en Nabil Mallat ('Cool Abdoul') en Ruth Becquart ('The Chapel'). '

'Déjà vu - Alles is Voorbestemd' is een productie van Streamz en Mariano Vanhoof, Geoffrey Enthoven en Jo Daris voor Fobic Films. De reeks werd geschreven door Nore Maatala ('Besmet') in een regie van Geoffrey Enthoven ('Hasta La Vista'). Het resultaat zal 7 april 2023 exclusief bij Streamz te zien zijn.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.

'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:05
    Journaallus
    01:00
    Dagelijkse kost
  • 00:45
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:30
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:25
    Plop & de Peppers
  • 03:10
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:35
    Xena: Warrior Princess
  • 00:15
    Geen uitzending
    15:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 00:35
    Geen uitzending
    01:00
    Wat nu weer?
  • 03:10
    Geen uitzending
    09:45
    De kunstenaar
  • 02:45
    Geen uitzending
    01:15
    Neighbours: A New Chapter
  • 02:05
    Geen uitzending
    01:10
    MacGyver
  • 02:10
    Geen uitzending
    02:05
    Botched
  • 02:25
    Geen uitzending
    01:10
    Big Sky
  • 00:59
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:36
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:50
    Bon Appetit
    01:15
    Puur Oosters - Japans
  • 03:25
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 03:20
    NCIS
    02:10
    Grey's Anatomy
  • 03:35
    NOS Journaal
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 02:50
    Nieuwsuur
    01:45
    Café Kockelmann
  • 03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:00
    Carrie op Vrijdag