Bekijk de onthullende teaser van 'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd'

dinsdag 21 maart 2023

Wie heeft niet ooit terug willen keren in de tijd en de loop der gebeurtenissen willen veranderen? En wat als je een tweede kans zou krijgen? Vanaf 7 april kan je wekelijks twee nieuwe afleveringen ontdekken van 'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd' op Streamz.

'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd' vertelt het aangrijpend liefdesverhaal en intiem psychologisch drama van Halim die aan de start van zijn volwassen leven en carrière, de liefde van zijn leven Eva probeert terug te winnen. Sinds Eva hem heeft verlaten, heeft het leven geen zin meer. Tot Halim per toeval een bedrijf ontdekt dat hem in de mogelijkheid stelt om terug te keren in de tijd. Halim aarzelt niet en hij probeert niet alleen zijn relatie te redden, maar ook zijn advocatenkantoor en zijn disfunctionele familie. Halim realiseert zich al snel dat zelfs de kleinste keuzes gevolgen hebben - even oncontroleerbaar als onverwacht - voor zijn leven en dat van de anderen. Ook al kan Halim de tragische gebeurtenissen stoppen voordat ze plaatsvinden, hij kan de herinneringen en de emoties die ermee gepaard gaan niet uitwissen. Niets zal zonder gevolgen zijn.



Yassine Ouaich ('Grond') speelt de rol van Halim en Lauren Versnick ('Studio Tarara') Eva, zijn vriendin. Verdere hoofdrollen zijn voor Vincent Van Sande ('Glad Ijs') en Nabil Mallat ('Cool Abdoul') en Ruth Becquart ('The Chapel'). '

'Déjà vu - Alles is Voorbestemd' is een productie van Streamz en Mariano Vanhoof, Geoffrey Enthoven en Jo Daris voor Fobic Films. De reeks werd geschreven door Nore Maatala ('Besmet') in een regie van Geoffrey Enthoven ('Hasta La Vista'). Het resultaat zal 7 april 2023 exclusief bij Streamz te zien zijn.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 Top 500 van de 80s
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:00
    Klara en de gekke koeien
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Arthur en de Minimoys
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:10
    9-1-1
  • 09:00
    Geen uitzending
    23:10
    The Unbearable Weight of Massive Talent
  • 07:00
    Willy
    00:00
    Police Interceptors
  • 08:50
    Jolly Good Christmas
    05:50
    Christmas Cookies
  • 06:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 08:50
    Modern Family
    01:20
    NCIS: Hawaii
  • 08:50
    Nightwatch
    01:40
    See No Evil
  • 09:05
    Ellemieke's KIDchen
  • 08:50
    24 Hours in Police Custody
    01:20
    Cold Case
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:02
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:05
    De Smaaktoerist
    01:00
    Vanavond bij ons
  • 08:30
    Midsomer Murders
    01:20
    Scott & Bailey
  • 08:20
    Below Deck Down Under
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 09:00
    NOS Journaal
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Sesamstraat
    02:00
    Wordt aangekondigd