Bekijk de onthullende teaser van 'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd'

dinsdag 21 maart 2023
Foto: © Streamz 2022

Wie heeft niet ooit terug willen keren in de tijd en de loop der gebeurtenissen willen veranderen? En wat als je een tweede kans zou krijgen? Vanaf 7 april kan je wekelijks twee nieuwe afleveringen ontdekken van 'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd' op Streamz.

'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd' vertelt het aangrijpend liefdesverhaal en intiem psychologisch drama van Halim die aan de start van zijn volwassen leven en carrière, de liefde van zijn leven Eva probeert terug te winnen. Sinds Eva hem heeft verlaten, heeft het leven geen zin meer. Tot Halim per toeval een bedrijf ontdekt dat hem in de mogelijkheid stelt om terug te keren in de tijd. Halim aarzelt niet en hij probeert niet alleen zijn relatie te redden, maar ook zijn advocatenkantoor en zijn disfunctionele familie. Halim realiseert zich al snel dat zelfs de kleinste keuzes gevolgen hebben - even oncontroleerbaar als onverwacht - voor zijn leven en dat van de anderen. Ook al kan Halim de tragische gebeurtenissen stoppen voordat ze plaatsvinden, hij kan de herinneringen en de emoties die ermee gepaard gaan niet uitwissen. Niets zal zonder gevolgen zijn.



Yassine Ouaich ('Grond') speelt de rol van Halim en Lauren Versnick ('Studio Tarara') Eva, zijn vriendin. Verdere hoofdrollen zijn voor Vincent Van Sande ('Glad Ijs') en Nabil Mallat ('Cool Abdoul') en Ruth Becquart ('The Chapel'). '

'Déjà vu - Alles is Voorbestemd' is een productie van Streamz en Mariano Vanhoof, Geoffrey Enthoven en Jo Daris voor Fobic Films. De reeks werd geschreven door Nore Maatala ('Besmet') in een regie van Geoffrey Enthoven ('Hasta La Vista'). Het resultaat zal 7 april 2023 exclusief bij Streamz te zien zijn.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

Acht koppels strijden om een gratis droomhuis. Geblinddoekt ontdekken ze hun potentiële nieuwe thuis. De sloophamers vliegen er al snel in het rond, want de kandidaten gaan meteen aan de slag. Intussen is de jury ook benieuwd naar hun eerste ontwerpen.

'Huis Gemaakt', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:52
    Bernie
    01:00
    Dagelijkse kost
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:55
    Mojo Wisseltop
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:40
    Heidi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:05
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 06:00
    Qmusic
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:35
    Xena: Warrior Princess
  • 00:30
    Geen uitzending
    15:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 06:00
    Joe
    01:00
    Wat nu weer?
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 06:45
    This Is Us
    01:15
    Wordt aangekondigd
  • 06:40
    Brooklyn Nine-Nine
    01:10
    MacGyver
  • 06:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    02:05
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Big Sky
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:52
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    Tot op de Graat
    01:15
    Puur Oosters - Japans
  • 06:00
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 06:30
    Grey's Anatomy
  • 06:50
    NOS Journaal
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 04:00
    Suhoor Stories
    01:00
    Nieuwsuur
  • 06:55
    Olivia
    01:00
    Carrie op Vrijdag