Jonas Decleer wordt nieuw VTM NIEUWS-sportanker en loodst kijkers door de sportzomer

dinsdag 21 juni 2022
Foto: VTM NIEUWS - © DPG Media 2022

Op de sportredactie van HLN en VTM NIEUWS is hij sinds 2021 aan de slag als sportjournalist, maar binnenkort kent heel Vlaanderen hem als nieuw sportanker van VTM NIEUWS. Jonas Decleer maakt vanaf vandaag, dinsdag 21 juni, zijn debuut als gezicht in de nieuwsstudio.

Hij versterkt daarmee het huidige team met Maarten Breckx, Lies Vandenberghe, Jan Dewijngaert en Stijn Vlaeminck. Jonas presenteert vanmiddag om 13.00 uur zijn eerste sportblok en neemt ook in de toekomst op regelmatige basis het sportnieuws van 13.00 uur en 19.00 uur voor zijn rekening. Daarnaast zal hij ook reportages blijven maken in het veld.


Jonas heeft samen met zijn sportcollega’s meteen een goed gevulde zomer voor de boeg. Zo staan de Tour de France, de voetbalcompetitie, Europees voetbal en het WK-atletiek alvast met stip genoteerd in de agenda’s van sportliefhebbers.

Jonas Decleer: 'Ik zat als kind al graag op de eerste rij bij de grote sportmomenten. Sporters die een heel land doen meeleven met hun prestaties, ik vind dat van ‘t schoonste dat er is. Winst, verlies, pech, geluk,... Die pure emoties en onvoorspelbaarheid in sport, dat is heerlijk om te volgen. Ik kijk er naar uit om dat gevoel als sportanker tot bij onze kijkers en surfers te brengen! Deze zomer zal ik vooral het sportblok van VTM NIEUWS voor m’n rekening nemen, maar daarnaast blijf ik ook reportages maken in het veld voor de sportredactie van HLN en VTM. Ik kijk er echt naar uit om de huidige ploeg te versterken en aan dit spannende parcours te beginnen.'

Jonas Decleer is een muziek -en sportliefhebber en wist van beide passies zijn beroep te maken. Hij maakt sinds februari 2021 deel uit van de sportredactie van HLN en VTM NIEUWS. Voordien staan niet minder dan 12 jaar aan radio maken bij Studio Brussel op zijn teller.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    16:20
    Clips
  • 10:00
    Lentebeelden
    17:10
    Jamie Cooks the Mediterranean
  • 14:54
    Rintje
    15:00
    Cirkelhoek
  • 14:30
    Chicago Fire
    16:20
    I Can See Your Voice
  • 13:00
    World Cup of Darts 2026
    17:10
    Foute Vrienden Australië
  • 14:40
    Bridget Jones's Baby
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:55
    Airwolf
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:45
    La Brea
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 14:45
    Huizenjagers
    15:40
    Formule 1
  • 14:20
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 14:40
    Two and a Half Men
    15:40
    Formule 1
  • 14:35
    Property Brothers
    16:25
    Chateau Meiland: En Route
  • 14:30
    Snapped
    17:00
    World's Most Evil Killers
  • 14:26
    Z-Weekoverzicht
    14:59
    Trends Talk
  • 14:40
    Het zelfbouwhuis
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:45
    Het Weekmenu
    15:30
    Foodies & The City
  • 14:30
    Midsomer Murders
    15:25
    Miss Scarlet
  • 14:35
    Below Deck Mediterranean
    18:05
    White Collar
  • 14:30
    NOS Sport: Tennis Libéma Open 2026
    17:10
    Andere Tijden Sport
  • 14:35
    Attenborough: Kingdom
    15:30
    Fryslân Dok
  • 14:40
    The Unreal
    15:30
    Misfit: The Switch