Jonas Decleer wordt nieuw VTM NIEUWS-sportanker en loodst kijkers door de sportzomer

dinsdag 21 juni 2022
Foto: VTM NIEUWS - © DPG Media 2022

Op de sportredactie van HLN en VTM NIEUWS is hij sinds 2021 aan de slag als sportjournalist, maar binnenkort kent heel Vlaanderen hem als nieuw sportanker van VTM NIEUWS. Jonas Decleer maakt vanaf vandaag, dinsdag 21 juni, zijn debuut als gezicht in de nieuwsstudio.

Hij versterkt daarmee het huidige team met Maarten Breckx, Lies Vandenberghe, Jan Dewijngaert en Stijn Vlaeminck. Jonas presenteert vanmiddag om 13.00 uur zijn eerste sportblok en neemt ook in de toekomst op regelmatige basis het sportnieuws van 13.00 uur en 19.00 uur voor zijn rekening. Daarnaast zal hij ook reportages blijven maken in het veld.


Jonas heeft samen met zijn sportcollega’s meteen een goed gevulde zomer voor de boeg. Zo staan de Tour de France, de voetbalcompetitie, Europees voetbal en het WK-atletiek alvast met stip genoteerd in de agenda’s van sportliefhebbers.

Jonas Decleer: 'Ik zat als kind al graag op de eerste rij bij de grote sportmomenten. Sporters die een heel land doen meeleven met hun prestaties, ik vind dat van ‘t schoonste dat er is. Winst, verlies, pech, geluk,... Die pure emoties en onvoorspelbaarheid in sport, dat is heerlijk om te volgen. Ik kijk er naar uit om dat gevoel als sportanker tot bij onze kijkers en surfers te brengen! Deze zomer zal ik vooral het sportblok van VTM NIEUWS voor m’n rekening nemen, maar daarnaast blijf ik ook reportages maken in het veld voor de sportredactie van HLN en VTM. Ik kijk er echt naar uit om de huidige ploeg te versterken en aan dit spannende parcours te beginnen.'

Jonas Decleer is een muziek -en sportliefhebber en wist van beide passies zijn beroep te maken. Hij maakt sinds februari 2021 deel uit van de sportredactie van HLN en VTM NIEUWS. Voordien staan niet minder dan 12 jaar aan radio maken bij Studio Brussel op zijn teller.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

Met nog twee dagen te gaan toont de Andes zich van zijn hardste kant. De groep klautert over rotsblokken richting de gletsjer en bereikt op 5.200 meter het ijskoude hoogtekamp. Om 3.00 uur 's nachts, bij -15°C, start de ultieme klim: een ijshelling van 45 graden, elke stap een test van focus en kracht. Daarna lijkt de weg vrij, maar de berg blijft genadeloos. Uitputting en ijle lucht wegen door terwijl elke adem hen dichter bij de 5.752 meter hoge top brengt.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:17
    De Raad van Soekie
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    08:00
    Winterbeelden
  • 08:20
    Belfort & Lupin
    05:25
    Geen uitzending
  • 08:10
    De Buurtpolitie Extra
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    22:45
    Te bepalen
  • 07:00
    Willy
    00:05
    60 Days In
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 08:15
    Geen uitzending
    01:00
    Criminal Minds
  • 08:20
    Seal Team
    02:00
    The Winter King
  • 08:00
    De Gezonde Goesting
    01:40
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 07:45
    Cold Case
    01:15
    C.S.I. New York
  • 04:31
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:12
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Becoming Meewis
    02:20
    Bon Appetit
  • 07:55
    Midsomer Murders
    01:00
    Murdoch Mysteries
  • 07:30
    Grey's Anatomy
  • 08:15
    Goedemorgen Nederland
    01:35
    MolTalk
  • 08:10
    BinnensteBuiten
    01:05
    Dit is de Week
  • 08:20
    Grizzy en de Lemmingen
    01:10
    First Dates