Anticlimax voor Zeno en blitsbezoek van Kevin Janssens in Venetië in 'Bestemming X'

Het prachtige Venetië in het noorden van Italië. Die romantische en bruisende stad vormde zonet het strijdtoneel voor de razendspannende exit in 'Bestemming X'. Voor Zeno (26 jaar uit Antwerpen) eindigde de aflevering meteen anticlimax. Hij moest het spel onherroepelijk verlaten.
'Ondanks het voordeel dat ik kreeg na de eerste opdracht, heb ik mijn X nog altijd niet goed gezet. Maar ik heb er vrede mee en heb alles uit het spel gehaald. What more can I say?', klinkt het bij Zeno.
'Bestemming X' nam ook dit keer enkele verrassende wendingen. Voor het eerst sinds de start van de reis kwamen de kandidaten aan het begin van de aflevering én met zekerheid te weten dat ze in Italië waren. Meer zelfs, ze kregen zes Italiaanse steden voorgeschoteld met de boodschap dat de exit zou doorgaan in één van deze steden. Tegen alle verwachtingen in kwam die exit veel vroeger dan verwacht. Opvallend was dat alle kandidaten wisten dat ze in Venetië waren. En hoewel de kandidaten daarvoor beloond werden met een gezellig etentje, kwam ook deze twist niet zonder gevolg. Niet veel later dook Kevin Janssens plots in levenden lijve op met een belangrijke boodschap: 'De bus zal Venetië straks verlaten met slechts vijf passagiers.'
Om de afvaller te bepalen, moesten de kandidaten per twee in een gondel het nachtelijke Venetië doorkruisen. Tussen de vele oude panden, straatjes en steegjes speelden ze een gevaarlijk spelletje ‘wie is het?’. Op het einde van hun tocht moesten ze Kevin ontmaskeren uit een line-up van 10 personen. Slaagden ze daarin, dan schoof hun X dichter naar de exacte exitlocatie. Bij een fout antwoord, schoof hun X verder weg. De foute ontmaskering werd Zeno fataal waardoor hij het spel vanavond moest verlaten.
In de exclusieve spin-off 'Bestemming X: Het Complot' worden wekelijks alle verborgen tips uit de aflevering van die week onthuld, maar ook de welgeplaatste misleidingen. 'Bestemming X: Het Complot' is elke maandag meteen na 'Bestemming X' te zien op VTM GO en ook op zaterdag om 23.00 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 16 april 2026
- Nieuwe serie 'About Face' vanaf zaterdag op TLC
- 'Daar Zijn Beelden Van': een hilarische duik in 70 jaar VRT-geschiedenis
- Dit zijn de artiesten van het nieuwe seizoen 'Beste Zangers'
- Play brengt de zondagochtendnostalgie van Samson en Gert eenmalig terug met originele aflevering
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice': 'Deze song is vocaal het strafste dat er tussen zit'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug!
Kijktip van de dag

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.
'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.



































