Anticlimax voor Zeno en blitsbezoek van Kevin Janssens in Venetië in 'Bestemming X'

Het prachtige Venetië in het noorden van Italië. Die romantische en bruisende stad vormde zonet het strijdtoneel voor de razendspannende exit in 'Bestemming X'. Voor Zeno (26 jaar uit Antwerpen) eindigde de aflevering meteen anticlimax. Hij moest het spel onherroepelijk verlaten.
'Ondanks het voordeel dat ik kreeg na de eerste opdracht, heb ik mijn X nog altijd niet goed gezet. Maar ik heb er vrede mee en heb alles uit het spel gehaald. What more can I say?', klinkt het bij Zeno.
'Bestemming X' nam ook dit keer enkele verrassende wendingen. Voor het eerst sinds de start van de reis kwamen de kandidaten aan het begin van de aflevering én met zekerheid te weten dat ze in Italië waren. Meer zelfs, ze kregen zes Italiaanse steden voorgeschoteld met de boodschap dat de exit zou doorgaan in één van deze steden. Tegen alle verwachtingen in kwam die exit veel vroeger dan verwacht. Opvallend was dat alle kandidaten wisten dat ze in Venetië waren. En hoewel de kandidaten daarvoor beloond werden met een gezellig etentje, kwam ook deze twist niet zonder gevolg. Niet veel later dook Kevin Janssens plots in levenden lijve op met een belangrijke boodschap: 'De bus zal Venetië straks verlaten met slechts vijf passagiers.'
Om de afvaller te bepalen, moesten de kandidaten per twee in een gondel het nachtelijke Venetië doorkruisen. Tussen de vele oude panden, straatjes en steegjes speelden ze een gevaarlijk spelletje ‘wie is het?’. Op het einde van hun tocht moesten ze Kevin ontmaskeren uit een line-up van 10 personen. Slaagden ze daarin, dan schoof hun X dichter naar de exacte exitlocatie. Bij een fout antwoord, schoof hun X verder weg. De foute ontmaskering werd Zeno fataal waardoor hij het spel vanavond moest verlaten.
In de exclusieve spin-off 'Bestemming X: Het Complot' worden wekelijks alle verborgen tips uit de aflevering van die week onthuld, maar ook de welgeplaatste misleidingen. 'Bestemming X: Het Complot' is elke maandag meteen na 'Bestemming X' te zien op VTM GO en ook op zaterdag om 23.00 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dit zie je in november op Disney Channel en Disney Jr.
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Beegderheide
- Jurre reist voor '3 Op Reis' door Ijsland
- Yves Berendse, Davina Michelle, Nick Schilder en Waylon zingen met onbekend talent in 'Sing With Me'
- Zeezieke Timon Verbeeck krijgt het zwaar te verduren in 'Over De Oceaan'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































