Anticlimax voor Zeno en blitsbezoek van Kevin Janssens in Venetië in 'Bestemming X'

maandag 20 maart 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Het prachtige Venetië in het noorden van Italië. Die romantische en bruisende stad vormde zonet het strijdtoneel voor de razendspannende exit in 'Bestemming X'. Voor Zeno (26 jaar uit Antwerpen) eindigde de aflevering meteen anticlimax. Hij moest het spel onherroepelijk verlaten.

'Ondanks het voordeel dat ik kreeg na de eerste opdracht, heb ik mijn X nog altijd niet goed gezet. Maar ik heb er vrede mee en heb alles uit het spel gehaald. What more can I say?', klinkt het bij Zeno.


'Bestemming X' nam ook dit keer enkele verrassende wendingen. Voor het eerst sinds de start van de reis kwamen de kandidaten aan het begin van de aflevering én met zekerheid te weten dat ze in Italië waren. Meer zelfs, ze kregen zes Italiaanse steden voorgeschoteld met de boodschap dat de exit zou doorgaan in één van deze steden. Tegen alle verwachtingen in kwam die exit veel vroeger dan verwacht. Opvallend was dat alle kandidaten wisten dat ze in Venetië waren. En hoewel de kandidaten daarvoor beloond werden met een gezellig etentje, kwam ook deze twist niet zonder gevolg. Niet veel later dook Kevin Janssens plots in levenden lijve op met een belangrijke boodschap: 'De bus zal Venetië straks verlaten met slechts vijf passagiers.'

Om de afvaller te bepalen, moesten de kandidaten per twee in een gondel het nachtelijke Venetië doorkruisen. Tussen de vele oude panden, straatjes en steegjes speelden ze een gevaarlijk spelletje ‘wie is het?’. Op het einde van hun tocht moesten ze Kevin ontmaskeren uit een line-up van 10 personen. Slaagden ze daarin, dan schoof hun X dichter naar de exacte exitlocatie. Bij een fout antwoord, schoof hun X verder weg. De foute ontmaskering werd Zeno fataal waardoor hij het spel vanavond moest verlaten.

In de exclusieve spin-off 'Bestemming X: Het Complot' worden wekelijks alle verborgen tips uit de aflevering van die week onthuld, maar ook de welgeplaatste misleidingen. 'Bestemming X: Het Complot' is elke maandag meteen na 'Bestemming X' te zien op VTM GO en ook op zaterdag om 23.00 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.

'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:45
    Thuis
    00:10
    Dagelijkse kost
  • 23:35
    Misha and the Wolves
    01:05
    Het weer (laat)
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:00
    Een Goed Jaar
    00:10
    I Can See Your Voice
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Help, Mijn Man is Klusser
  • 22:40
    Resident Evil: Welcome to Raccoon City
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 23:35
    Rude Tube
    00:35
    Xena: Warrior Princess
  • 23:10
    ER
    00:00
    Buffy the Vampire Slayer
  • 23:15
    Nonkel Jef
    23:50
    Are You Being Served?
  • 23:45
    James & Co
    01:15
    De Tafel van Gert
  • 23:30
    New Girl
    00:35
    Neighbours: A New Chapter
  • 23:25
    See
    00:30
    Bar Rescue
  • 23:45
    A Place in the Sun
    00:50
    Bachelor in Paradise Australia
  • 23:20
    C.S.I. New York
    00:20
    Family Law
  • 23:39
    Z-Nieuws
    23:50
    Z-Beurs
  • 23:29
    Hallo Roger
    23:55
    5-voor-12
  • 23:30
    Becoming Meewis
    00:15
    Peppe's Toscane
  • 23:00
    Harry Wild
    00:00
    Sherwood
  • 23:15
    The Equalizer
    00:05
    Prison Break
  • 23:30
    NOS Journaal Laat
    23:55
    Eva
  • 23:20
    De Joodse wereld: UNWRA ontrafeld
    00:15
    De Nachtzoen
  • 23:35
    After Benjamin
    00:25
    Kamp Waes