ZES pakt in het najaar uit met NRJ-ochtend en nieuwe seizoenen van 'Supergirl' & 'Legends of Tomorrow'

maandag 20 augustus 2018

ZES is still on a roll. Sinds de start van ZES op 6 oktober 2016 haalt de jongste zender van Vlaanderen een gemiddeld all day marktaandeel van 2.4% op VVA 18-54.

Na een kleine twee jaar scoort ZES hiermee nog steeds stevig boven de beoogde 1 procent en heeft de zender zijn plaatsje in het Vlaamse medialandschap weten te veroveren.


Op maandag 3 september gaat NRJ on air en bijt radiomaakster Kim Muylaert live de spits af bij ZES om 6.00 uur. NRJ staat voor 'hit music only'. Enkel de hitmuziek van nu, voor een nieuwe generatie Vlaamse jongeren, zal te horen zijn op deze frisse zender gemaakt door jong en nieuw radiotalent. Toon Smet, Xander Peeters, Olivia De Clercq, Emma Salden, Louise Ailliet, Valerie Wynants, Michaël Joossens, Evi Geysels, Youssef El Kaouakibi, Elias Smekens en Kim Muylaert zorgen voor bruisende radio en een dagelijkse portie hits.

NRJ opereert vanuit Antwerpen, maar zal dankzij vliegende reporters en regionale nieuwsploegen ook up to date blijven van de gebeurtenissen in de andere Vlaamse NRJ steden: Genk, Hasselt, Leuven, Geel, Turnhout, Mechelen, Brussel, Aalst, Sint-Niklaas, Gent, Kortrijk, Roeselare, Brugge en Oostende. NRJ is dagelijks te volgen op ZES en te beluisteren via FM, online via nrj.be/nl en later ook via DAB+.

Het najaar van ZES is er één vol actie en spanning, want the usual suspects tekenen opnieuw present. In september flitst 'Supergirl' voorbij in het derde seizoen en nieuwe afleveringen van 'Legends of Tomorrow' maken vanaf november hun opwachting. Ook de nieuwe seizoenen van 'The Blacklist' en 'Hawaii Five-O' komen er later dit najaar aan.

ZES richt dit najaar zijn schijnwerpers opnieuw op The Emmy Awards en zal, net zoals vorig jaar, de hoogtepunten van de uitreiking op maandag 17 september uitzenden.

Bovendien pakt ZES opnieuw uit met enkele spannende filmthema’s. De maand september staat telkens op maandag in het teken van bloedstollende disaster movies. En in de herfstvakantie wordt het weer bibberen en beven met een rist huiveringwekkende Halloweenfilms: zo staan o.a. de premières van 'Annabelle', 'Wolves at the Door' en 'The Apparition' op het programma. No tricks, just treats!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De schatrijke mediatycoon William Parrish staat op het punt om zijn 65ste verjaardag te vieren. Maar hij nadert het eind van zijn leven, dat voelt hij. Op een dag wandelt De Dood, in de gedaante van Joe Black, zijn huis binnen om William mee te nemen naar het hiernamaals. Maar na een ontmoeting met Williams dochter Susan besluit Joe zijn plannen te herzien. Hij doet William een voorstel: William mag nog een tijd blijven leven, als hij Joe in ruil alle geheimen van het leven leert.

'Meet Joe Black', film uit 1998 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:27
    Ket & Doc
    03:30
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    03:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 07:35
    De mini's
  • 07:30
    Hallo K3
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    10:00
    GPs: Behind Closed Doors
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 07:10
    Blue Bloods
    03:25
    Geen uitzending
  • 07:35
    Property Brothers
    02:20
    Billion Dollar Playground
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 05:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:27
    Leven als vakman
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:15
    Het Weekmenu
    02:30
    Vanavond bij ons
  • 07:00
    Call the Midwife
    02:35
    Midsomer Murders
  • 07:15
    Storage Wars
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:30
    Goedemorgen Nederland
    02:20
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 07:30
    NOS WK Ontbijt
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:35
    Kindertijd
    02:26
    NOS FIFA WK Voetbal 2026