ZES pakt in het najaar uit met NRJ-ochtend en nieuwe seizoenen van 'Supergirl' & 'Legends of Tomorrow'

ZES is still on a roll. Sinds de start van ZES op 6 oktober 2016 haalt de jongste zender van Vlaanderen een gemiddeld all day marktaandeel van 2.4% op VVA 18-54.
Na een kleine twee jaar scoort ZES hiermee nog steeds stevig boven de beoogde 1 procent en heeft de zender zijn plaatsje in het Vlaamse medialandschap weten te veroveren.
Op maandag 3 september gaat NRJ on air en bijt radiomaakster Kim Muylaert live de spits af bij ZES om 6.00 uur. NRJ staat voor 'hit music only'. Enkel de hitmuziek van nu, voor een nieuwe generatie Vlaamse jongeren, zal te horen zijn op deze frisse zender gemaakt door jong en nieuw radiotalent. Toon Smet, Xander Peeters, Olivia De Clercq, Emma Salden, Louise Ailliet, Valerie Wynants, Michaël Joossens, Evi Geysels, Youssef El Kaouakibi, Elias Smekens en Kim Muylaert zorgen voor bruisende radio en een dagelijkse portie hits.
NRJ opereert vanuit Antwerpen, maar zal dankzij vliegende reporters en regionale nieuwsploegen ook up to date blijven van de gebeurtenissen in de andere Vlaamse NRJ steden: Genk, Hasselt, Leuven, Geel, Turnhout, Mechelen, Brussel, Aalst, Sint-Niklaas, Gent, Kortrijk, Roeselare, Brugge en Oostende. NRJ is dagelijks te volgen op ZES en te beluisteren via FM, online via nrj.be/nl en later ook via DAB+.
Het najaar van ZES is er één vol actie en spanning, want the usual suspects tekenen opnieuw present. In september flitst 'Supergirl' voorbij in het derde seizoen en nieuwe afleveringen van 'Legends of Tomorrow' maken vanaf november hun opwachting. Ook de nieuwe seizoenen van 'The Blacklist' en 'Hawaii Five-O' komen er later dit najaar aan.
ZES richt dit najaar zijn schijnwerpers opnieuw op The Emmy Awards en zal, net zoals vorig jaar, de hoogtepunten van de uitreiking op maandag 17 september uitzenden.
Bovendien pakt ZES opnieuw uit met enkele spannende filmthema’s. De maand september staat telkens op maandag in het teken van bloedstollende disaster movies. En in de herfstvakantie wordt het weer bibberen en beven met een rist huiveringwekkende Halloweenfilms: zo staan o.a. de premières van 'Annabelle', 'Wolves at the Door' en 'The Apparition' op het programma. No tricks, just treats!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Ketnet lanceert 'No Yap!' onderzoeksmagazine voor én door kinderen
- Kijkcijfers: 29, 30 en 31 mei 2026
- Birgit Van Mol opent 'Telefacts Zomer' met Michael Jackson en een blik in de illegale steroïdenwereld
- VRT trapt sportzomer 2026 af met WK voetbal, Tour de France en vernieuwde Sporza-look
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.
'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.



































