VTM, Eén & Radio 2 vieren zondag 80 jaar Will Tura

zaterdag 1 augustus 2020

De keizer van het Vlaamse lied is jarig! Will Tura blaast 80 kaarsen uit! En dat laten onze grote zenders niet onopgemerkt voorbij gaan. Zowel Eén, VTM als Radio 2 zetten Tura uitgebreid in de bloemetjes!

Radio 2 viert samen met zijn familie, vrienden en vele fans, de jarige Tura met verrassende verhalen en gelukwensen. Christel Van Dyck blikt tijdens 'Tura 80' tussen 10.00 en 13.00 uur samen met Will terug op onvergetelijke momenten uit zijn leven en carrière. De hele uitzending is live te volgen in de Radio 2-app en op Eén.


Afgelopen week organiseerde Radio 2 ook een unieke jamsessie van Will met zijn muzikanten in de Marconistudio op de VRT, een pre-verjaardagsfeest als het ware. Opnames van die avond worden ook uitgezonden (met geluid én beeld in de Radio 2-app) op zondag 2 augustus in de namiddag tussen 13.00 en 16.00 uur en zullen vanaf 2 augustus ook aangeboden worden op VRT NU.

'Tura 80', zondag 2 augustus van 10.00 tot 16.00 uur op Radio 2 en in de Radio 2-app.

VTM pakt uit met de unieke verjaardagsshow '80 jaar Will Tura'  waarin viert Luk Alloo met tal van bekende vrienden 'de keizer van het Vlaamse lied' viert. Ze blikken samen terug op de indrukwekkende carrière die hij op zijn palmares heeft staan.

Onder andere Koen Wauters, Paul Jambers, Ingeborg, Luc Appermont, Urbanus, Ben Crabbé en Patrick Lefevere zijn te gast zijn in '80 jaar Will Tura'. Samen met Luk blikken ze terug op de carrière en het leven van Will en vertellen ze hun meest persoonlijke anekdotes. Ook Wills eigen huisband is erbij en zorgt voor de nodige streep muziek.

'80 Jaar Will Tura', zondag 2 augustus om 20.30 uur bij VTM.

Eén duikt dieper in het leven en de carrière van Will Tura met de documentairefilm 'Hoop Doet Leven' van Dominique Deruddere. Als keizer van het Vlaamse lied schreef Will Tura geschiedenis: hij liet als eerste Belgische artiest Vorst Nationaal vollopen, scoorde honderd nummer 1-hits, en zijn optreden op de begrafenis van Koning Boudewijn is onvergetelijk. Deze documentairefilm blikt met privé foto-en videomateriaal en archiefbeelden terug op zijn indrukwekkende 63-jarige carrière, van eind de jaren 50 in Vlaanderen tot nu.

'Hoop Doet Leven', zondag 2 augustus om 21.05 uur op Eén.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:35
    Ridder Muis
    10:45
    Edmond & Lucy
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    Familie
  • 01:05
    Geen uitzending
    10:55
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:10
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    All New Traffic Cops
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:30
    Huizenjagers
  • 10:05
    Manifest
    11:00
    The Rookie
  • 10:30
    Storage Wars
    11:00
    Geen uitzending
  • 10:25
    Hello Goodbye
    11:15
    Next Level Chef
  • 10:25
    Snapped: Killer Couples
    11:15
    World's Most Evil Killers
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 10:27
    De kunstenaar
    10:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 10:25
    De Garde van Gert
    10:55
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 10:00
    Murdoch Mysteries
    10:55
    Death in Paradise
  • 10:20
    Below Deck Mediterranean
    12:00
    Grey's Anatomy
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    10:45
    NOS Journaal
  • 09:50
    Nieuwsuur
    10:40
    Expeditie Nederland
  • 10:35
    No-No
    10:45
    Hoi Duggee