Jenny en Patrick keren terug in 'Familie'

maandag 19 september 2022

Niemand die dit ooit nog had gedacht, maar uiteindelijk komt het toch zover. Het koppel Jenny en Patrick keert terug in 'Familie'. Tijdelijk of permanent moet de toekomst uitwijzen, maar ze maken alvast hun opwachting tijdens de kerstdagen.

Vorig jaar vertrokken Jenny en Patrick op wereldreis. Definitief einde verhaal voor acteurs Hilde Van Haesendonck en Ludo Hellinx in 'Familie'. Althans zo leek het. Hellinx liet in interviews meerdere malen zijn ongenoegen blijken over zijn ontslag bij de VTM-soap. Van Haesendonck nam het allemaal iets luchtiger op. En maandag schrijft Het Laatste Nieuws dat het koppel binnenkort opnieuw opduikt bij 'Familie'.


Patrick en Jenny wippen tijdens de kerstdagen even binnen bij Benny en co. En volgens het verhaal nemen ze hun intrek in een huis iets verderop. Dat laat dus de deur open voor de personages om af en toe nog eens in het verhaal op te duiken. Al ligt daarover nog niets vast.

'Ik hoop dat dit geen eenmalige opdracht blijft. Voorlopig is dat nochtans wel zo, maar onze personages gaan in de serie in de buurt van Benny wonen en zouden daar in theorie dus af en toe nog eens kunnen binnenspringen of opduiken. Ik heb begrepen dat de makers dat misschien nog van plan zijn, ook al zijn daar nu nog geen concrete plannen voor. Maar misschien kan dat al bij het huwelijk van Benny en Samira? (lacht), aldus Hilde Van Haesendonck.

Bron: Het Laatste Nieuws


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.

'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Sander tegen de tijd
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 11:15
    De Afspraak
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:45
    Casper en Emma
    11:55
    Samson en Marie
  • 11:45
    Familie
    12:20
    Florentina
  • 11:45
    MasterChef Australië
    12:50
    Kitchen Nightmares
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:00
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:50
    MacGyver
  • 11:20
    A Fabled Holiday
    12:50
    Christmas Sail
  • 10:00
    Joe
    14:45
    Geen uitzending
  • 11:35
    Huizenjagers
    12:30
    De Tafel van Tine
  • 11:00
    FBI: Most Wanted
    12:45
    NCIS
  • 11:35
    The Neighborhood
    12:30
    Storage Wars
  • 10:55
    Love It or List It UK
    11:50
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 11:40
    Cruel Instruction
    13:15
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:41
    Publireportage
    12:00
    Brasserie 55
  • 11:35
    Nuances
    12:05
    Peppe's Toscane
  • 11:15
    Death in Paradise
    12:20
    Father Brown
  • 11:25
    Below Deck Mediterranean
    12:15
    Hudson & Rex
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:48
    Nu te Zien!
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:45
    Simon
    11:55
    Liselotte