Lefgozer Dominique Persoone laat een tattoo zetten in 'Waarheid Durven of Doen'

Maandag start bij VTM 'Waarheid Durven of Doen', een fris programma waarin bekende gezichten zorgen voor ongedwongen amusement. De spits wordt afgebeten door Kamal Kharmach, Dominique Persoone, Bart Kaëll en Julie Van den Steen.
Bart Kaëll komt als eerste aan in de villa in Oostkamp en heeft al behoorlijk wat stress: 'Ik hou niet zo heel erg veel van verrassingen en wil altijd alles op voorhand weten want ik ben een echte controlefreak.' Pech voor hem, want het is net de bedoeling van het programma om voor verrassingen te zorgen. Als tweede komt Julie Van den Steen aan, met koude handen want zij zorgt voor het (ijs)dessert vanavond. 'Hey, sexy people!' klinkt het stoer bij de derde gast, Dominique Persoone. Maar ook hij heeft stress: 'Ik zat er zó mee in: stel je voor dat je hier toekomt en de gasten niet kent, of dat het politiekers zijn...'
Kamal Kharmach maakt het viertal compleet en zorgt voor de aperitiefhapjes… gemaakt door zijn mama die hij al meteen ter hulp moet roepen om te weten hoe lang ze in de oven moeten staan.
Tussen de gerechten door volgen ook de eerste opdrachten en vragen: 'Wat kan jij dat een ander niet kan?' of het eten van een pikante peper. Bij de vraag hoeveel er op hun zichtrekening staat, dekt Bart Kaëll zich al meteen in: 'Mij hebben ze geleerd over drie dingen niet te praten aan tafel: geldzaken, politiek en godsdienst'. Maar dat is buiten Kamal gerekend die via een app wél te zien krijgt hoeveel er op de rekening van Bart staat.
Ondertussen is het al na 23.00 uur en wordt er gepolst naar hoe en wanneer ze verwekt werden. Dominique belt naar zijn papa en het antwoord is op zijn minst verrassend te noemen: 'In de telefooncentrale van het Sint-Janshospitaal waar ik studeerde en waar mijn lief - jouw mama - telefoniste was.'
De strafste opdracht wordt voor het einde gehouden: welke lefgozer durft ter plaatse een tattoo te zetten? Dominique Persoone twijfelt niet te lang en beslist de uitdaging aan te gaan… Welke tattoo het wordt, ontdekt de kijker in 'Waarheid Durven of Doen' op maandag 19 juli om 21.15 uur bij VTM.
De afleveringen van 'Waarheid Durven of Doen' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ray 'Albert' Verhaeghe wordt voor zijn 100ste verjaardag verrast door zijn 'Familie'
- 'VRT Zomerhit': heel de zomer lang VRT aan zee in Blankenberge
- Kijkcijfers: dinsdag 17 maart 2026
- VRT NWS documentaire herdenkt aanslagen: '22/3 tien jaar geleden'
- 'Taboes' over partnergeweld tegen mannen: Robbert Rodenburg opent het gesprek
- Jean-Marie Pfaff verrast Griekse taxichauffer in 'Expeditie Gooris - Citytripping'
- 'De Box'-kandidaten abseilen vanop DPG Media-gebouw in Antwerpen
- De jacht op de erfenis in 'Meldpunt Actueel'
- Peter Boeckx volgt verschillende zedenzaken en gaat ook in gesprek met Reuben D.B. in 'Justice For All'
- Speciale 'Mocronado’s' van Omroep WNL toont contrast tussen generaties
- Willy-dj Tomas De Soete duikt de 'Willy 500 van de jaren '90' in met smerigste filmscène ooit
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord'
Kijktip van de dag

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?
'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.



































