Lefgozer Dominique Persoone laat een tattoo zetten in 'Waarheid Durven of Doen'

Maandag start bij VTM 'Waarheid Durven of Doen', een fris programma waarin bekende gezichten zorgen voor ongedwongen amusement. De spits wordt afgebeten door Kamal Kharmach, Dominique Persoone, Bart Kaëll en Julie Van den Steen.
Bart Kaëll komt als eerste aan in de villa in Oostkamp en heeft al behoorlijk wat stress: 'Ik hou niet zo heel erg veel van verrassingen en wil altijd alles op voorhand weten want ik ben een echte controlefreak.' Pech voor hem, want het is net de bedoeling van het programma om voor verrassingen te zorgen. Als tweede komt Julie Van den Steen aan, met koude handen want zij zorgt voor het (ijs)dessert vanavond. 'Hey, sexy people!' klinkt het stoer bij de derde gast, Dominique Persoone. Maar ook hij heeft stress: 'Ik zat er zó mee in: stel je voor dat je hier toekomt en de gasten niet kent, of dat het politiekers zijn...'
Kamal Kharmach maakt het viertal compleet en zorgt voor de aperitiefhapjes… gemaakt door zijn mama die hij al meteen ter hulp moet roepen om te weten hoe lang ze in de oven moeten staan.
Tussen de gerechten door volgen ook de eerste opdrachten en vragen: 'Wat kan jij dat een ander niet kan?' of het eten van een pikante peper. Bij de vraag hoeveel er op hun zichtrekening staat, dekt Bart Kaëll zich al meteen in: 'Mij hebben ze geleerd over drie dingen niet te praten aan tafel: geldzaken, politiek en godsdienst'. Maar dat is buiten Kamal gerekend die via een app wél te zien krijgt hoeveel er op de rekening van Bart staat.
Ondertussen is het al na 23.00 uur en wordt er gepolst naar hoe en wanneer ze verwekt werden. Dominique belt naar zijn papa en het antwoord is op zijn minst verrassend te noemen: 'In de telefooncentrale van het Sint-Janshospitaal waar ik studeerde en waar mijn lief - jouw mama - telefoniste was.'
De strafste opdracht wordt voor het einde gehouden: welke lefgozer durft ter plaatse een tattoo te zetten? Dominique Persoone twijfelt niet te lang en beslist de uitdaging aan te gaan… Welke tattoo het wordt, ontdekt de kijker in 'Waarheid Durven of Doen' op maandag 19 juli om 21.15 uur bij VTM.
De afleveringen van 'Waarheid Durven of Doen' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- Ketnet zet de zomer in met de opnames van vier fictiereeksen
- Kijkcijfers: 26, 27 en 28 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.
'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.



































