Lefgozer Dominique Persoone laat een tattoo zetten in 'Waarheid Durven of Doen'

zondag 18 juli 2021

Maandag start bij VTM 'Waarheid Durven of Doen', een fris programma waarin bekende gezichten zorgen voor ongedwongen amusement. De spits wordt afgebeten door Kamal Kharmach, Dominique Persoone, Bart Kaëll en Julie Van den Steen.

Bart Kaëll komt als eerste aan in de villa in Oostkamp en heeft al behoorlijk wat stress: 'Ik hou niet zo heel erg veel van verrassingen en wil altijd alles op voorhand weten want ik ben een echte controlefreak.' Pech voor hem, want het is net de bedoeling van het programma om voor verrassingen te zorgen. Als tweede komt Julie Van den Steen aan, met koude handen want zij zorgt voor het (ijs)dessert vanavond. 'Hey, sexy people!' klinkt het stoer bij de derde gast, Dominique Persoone. Maar ook hij heeft stress: 'Ik zat er zó mee in: stel je voor dat je hier toekomt en de gasten niet kent, of dat het politiekers zijn...'


Kamal Kharmach maakt het viertal compleet en zorgt voor de aperitiefhapjes… gemaakt door zijn mama die hij al meteen ter hulp moet roepen om te weten hoe lang ze in de oven moeten staan.

Tussen de gerechten door volgen ook de eerste opdrachten en vragen: 'Wat kan jij dat een ander niet kan?' of het eten van een pikante peper. Bij de vraag hoeveel er op hun zichtrekening staat, dekt Bart Kaëll zich al meteen in: 'Mij hebben ze geleerd over drie dingen niet te praten aan tafel: geldzaken, politiek en godsdienst'. Maar dat is buiten Kamal gerekend die via een app wél te zien krijgt hoeveel er op de rekening van Bart staat.

Ondertussen is het al na 23.00 uur en wordt er gepolst naar hoe en wanneer ze verwekt werden. Dominique belt naar zijn papa en het antwoord is op zijn minst verrassend te noemen: 'In de telefooncentrale van het Sint-Janshospitaal waar ik studeerde en waar mijn lief - jouw mama - telefoniste was.'

De strafste opdracht wordt voor het einde gehouden: welke lefgozer durft ter plaatse een tattoo te zetten? Dominique Persoone twijfelt niet te lang en beslist de uitdaging aan te gaan… Welke tattoo het wordt, ontdekt de kijker in 'Waarheid Durven of Doen' op maandag 19 juli om 21.15 uur bij VTM.

De afleveringen van 'Waarheid Durven of Doen' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 09:00
    Lentebeelden
    15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
  • 12:55
    Mega Mindy
    13:20
    Geitenmeid
  • 12:25
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 01:40
    Geen uitzending
    13:00
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:40
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    Police Interceptors
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 12:00
    De Tafel van Gert
    13:05
    Komen Eten
  • 12:25
    FBI: International
    13:10
    NCIS
  • 12:25
    Dover 24/7
    13:20
    Blood & Treasure
  • 12:55
    Chateau Meiland
    13:40
    Botched
  • 12:15
    Murder 360
    13:50
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Trends Talk
  • 12:50
    Wonen
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:25
    Lekker Messy - Weekmenu
    13:05
    Toasted!
  • 12:10
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    13:05
    Outrageous
  • 12:40
    Scrubs
    13:10
    American Housewife
  • 12:10
    Pauw & De Wit
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:45
    Nu te Zien!
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:55
    Samson & Marie ijsjestijd
    13:00
    Masha's sprookjes