Mummie zet iedereen op het verkeerde been en onverwachte surprise in het speurdersteam
Grote verrassingen vanavond in 'The Masked Singer'. Niet alleen op het einde, maar ook bij het begin van de show vielen de monden van de speurders wagenwijd open. Dat had alles te maken met de mystery speurder van deze week, want compleet onverwacht stapte niemand minder dan Karen Damen het podium op om haar plekje achter de speurdersdesk opnieuw in te nemen. En hoe.
Karen schoot meteen raak en wist als enige de identiteit van Mummie te achterhalen. Niet hoofdverdachten Evi Hanssen, Barbara Sarafian of Tanja Dexters, maar wel Véronique De Kock verscheen van achter het masker. Zij moet 'The Masked Singer' verlaten, maar slaagde er de voorbije weken in om heel wat kijkers op het verkeerde been te zetten.
Bekijk de ontmaskervideo hier:
Groot was de verrassing toen Véronique haar masker afzette. In 'Behind The Mask' op VTM GO geeft ze al haar geheimen prijs. Ze vertelt over de liters zweet die ze in het Mummie-pak verloor, over hoe intens ze van de zang- en danslessen genoot en nam de camera ook mee tijdens een skireis met haar gezin. In de bergen oefende ze stiekem samen met haar zoon. 'Toen heb ik een paar keer gedacht: wat sta ik hier nu in godsnaam te doen? Als mensen mij zo zien, gaan ze denken: ‘Daar is nog een grotere hoek af dan we dachten’', lacht ze. 'Mijn jongste zoon had het ontdekt omdat ik zoveel aan het zingen was in de auto, in de keuken, in de badkamer... Ik hoopte dat hij niet plots zou zeggen: ‘Dat is mijn mama!’. Ik heb hem 100 keer gezegd dat het een groot geheim was en dat hij zeker niets mocht zeggen.'
Veel zangervaring voor een publiek had Véronique niet. Op één moment na. 'Ik heb dat één keer en public gedaan, 27 jaar geleden bij Miss België. De microfoon was toen letterlijk de hele tijd aan het trillen in mijn hand. Dat zijn beelden die mij nog achtervolgen. Vandaar nu het pak (lacht). En het grappigste van al is: de studio waar de show zich afspeelt is dezelfde waar ik 27 jaar geleden Miss België ben geworden. Waar dus ook dat stressmoment was.'
Véronique is trots dat ze iedereen lange tijd op het verkeerde been kon zetten. 'Mummie was voor het publiek en de speurders een groot mysterie', klinkt het. 'Ik vond het echt geweldig dat niemand mijn naam raadde. Tot er een zekere Karen Damen plots op het toneel verscheen en gewoon zei: tak, tak, tak… Dat is Véronique De Kock. Ik stond daar in mijn pakske te denken: ‘Het is niet mogelijk. Dit kan gewoon niet zijn.’ Dan moet je proberen om je Egyptische houding nog deftig te doen, dat was sterven.'
'Ik heb me waanzinnig geamuseerd', besluit Véronique. 'Het is eigen aan mijn karakter dat ik nog verder wilde gaan, dat is part of the game. Maar ik kijk met een grote smile terug op 'The Masked Singer'. Ik heb in die 27 jaar tv toch al redelijk wat gedaan, maar dit kan je met niets vergelijken. Dit is echt uniek en ik ga het nooit vergeten. Ik had gezworen om na Miss België nooit nog voor een publiek te zingen. Ik heb dat nu wel gedaan, weliswaar achter een masker. Maar we gaan het hierbij houden, het is mooi geweest. Al pak ik wel nog een Sportpaleiske mee. I’m a happy Mummy.'
Bekijk de performance van Véronique De Kock hier:
'Behind The Mask' is vanaf nu exclusief te zien op VTM GO. Tickets voor 'The Masked Singer in Concert', op zaterdag 15 april in het Sportpaleis, zijn beschikbaar via vtm.be.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Pickx+ Sport presenteert 'Herinneringen aan 2018'
- Kijk 'Rookie Truckers' vanaf dinsdag op Discovery
- Dina Tersago roept kijkers van 'Huis Gemaakt' op tot meer respect: 'Niemand verdient haat'
- Erik Dijkstra duikt in spraakmakende non-fictieverhalen in nieuw programma 'Goed Verhaal'
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- Soe Nsuki in de laatste aflevering van 'Door de Bomen'
- Derde seizoen van 'Batwheels' op Cartoonito
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- Veel actie en spanning maandag in 'Blauw'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
- Luistercijfers: JOE noteert recordmaand, Qmusic zes jaar op rij nummer één
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

De tweede finalist wordt bekendgemaakt en dat betekent ook dat één koppel vlak voor de finish afvalt. Na maanden keihard werken, trekken de koppels naar een luxe retreat om al het stof voorgoed af te spoelen, maar de rust is van korte duur.
'Huis Gemaakt', om 21.10 uur op VTM.



































