Emotionele ontmaskering in 'The Masked Singer': Karen Damen sluit Zeemeermin eindelijk in de armen

vrijdag 16 oktober 2020

De kijkers van 'The Masked Singer' zaten er al enkele weken op te wachten en vanavond was het moment eindelijk daar. Zeemeermin werd ontmaskerd en zorgde voor een bijzonder emotioneel moment in de show.

Voor velen was de vraag namelijk niet langer óf Kathleen Aerts zich achter het masker verschool, maar wel wanneer ze eindelijk haar ex-K3-collega en vriendin Karen Damen in de armen zou kunnen sluiten. Dat gebeurde vanavond met een innige knuffel en de nodige traantjes.

'Dit. Is. Kathleen.' Karen Damen schreeuwde het de voorbije weken van de daken en liet er geen twijfel over bestaan. 'Als zij haar masker afdoet, ga ik wenen. Sinds ze in Zuid-Afrika woont hebben wij nauwelijks nog contact en hebben we elkaar niet meer gezien.' Speciaal voor 'The Masked Singer' reisde Kathleen samen met haar gezin uitzonderlijk nog eens naar België af om op een podium te staan. Een moment dat net zo uniek was als haar hereniging met Karen.

'Die terugkeer had wel wat voeten in de aarde”, vertelt Kathleen in 'Behind The Mask' op VTM GO. 'Vlak voor de opnames was ik zelfs niet zeker of ik wel in België zou geraken. Er waren geen vluchten, dus we hebben een repatriëringsvlucht moeten nemen die 20 uur heeft geduurd.' Die lange vlucht bleek wel de moeite waard toen ze voor het eerst oog in oog stond met het Zeemeermin-pak. 'Het was liefde op het eerste gezicht.'

Zelfs na al die jaren voelde Kathleen nog zenuwen in de buik voor haar allereerste optreden in 'The Masked Singer'. 'Omdat ik met Karen 10 jaar lang samen in de studio heb gezongen, kozen we liedjes die in de refreinen wat lager zijn. Die donkere kant kent Karen niet echt. Dat ze me zou herkennen had ik ergens wel gedacht. Maar fijn is het niet als je al die moeite doet om onherkenbaar te zijn. Anderzijds was het een compliment dat ze mij nog niet vergeten is (knipoog).'

'Voor mij was het een hele tijd geleden dat ik nog eens op een podium stond, dus ik heb er dubbel en dik van genoten', besluit Kathleen. 'Ik ben heel dankbaar dat ik aan deze fantastische show heb mogen meewerken. Zeker in deze gedaante. Onze lieve Zeemeermin ga ik missen. Ik zou haar zo mee naar huis willen meenemen. Een Zeemeermin in Zuid-Afrika, dat zou nog passen.'


Herbekijk de emotionele ontmaskering:


Ontdek het hele verhaal van Kathleen Aerts nu in ‘The Masked Singer: Behind The Mask’ op VTM GO!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:55
    Recht op recht
    15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:20
    Mojo Wisseltop
    15:30
    Lu en de dolle boel minis
  • 15:05
    The Good Doctor
    16:00
    America's Funniest Home Videos
  • 14:55
    Project Runway
    15:45
    Achter gesloten deuren
  • 14:35
    Scent of a Woman
    17:15
    9-1-1
  • 14:40
    All New Traffic Cops
    16:25
    Cheers
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 15:10
    Geen uitzending
    15:40
    Joe
  • 14:50
    Stukken van mensen
    15:45
    Oogappels
  • 15:20
    CIA
    16:10
    This Is Us
  • 14:45
    SEAL Team
    15:35
    Leverage: Redemption
  • 15:20
    911 Crisis Center
    15:45
    Property Brothers
  • 15:10
    Snapped: Killer Couples
    16:00
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 15:17
    Wonen
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:20
    Streetfood
    16:05
    Urban Barbecue
  • 15:05
    Murdoch Mysteries
    16:00
    The Doctor Blake Mysteries
  • 15:15
    Scrubs
    16:05
    American Housewife
  • 15:00
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 15:05
    De weg naar de Special Olympics
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:15
    Herrie op zolder
    15:25
    Shaun het schaap