Streamz deelt teaser van 'Mocro Maffia'-film 'Mocro Maffia: Taxi'

dinsdag 16 juli 2024
Foto: © Streamz 2024

Aan het einde van het vijfde seizoen van 'Mocro Maffia' vloog Taxi met zijn kinderen, maar zonder zijn vrouw Samira, naar een toen nog onbekende bestemming. In de film 'Mocro Maffia: Taxi' wordt het eindpunt van het vliegtuig duidelijk: Marokko.

Taxi zijn leven staat op het spel. Om te overleven moet Taxi in Marokko tot het uiterste gaan, terwijl loyaliteiten verschuiven. Bekijk nu de teaser van 'Mocro Maffia: Taxi'. Vanaf 23 augustus exclusief te zien bij Streamz.



Younes Al Saddiqi, beter bekend als Taxi (Iliass Ojja), bevindt zich in zijn thuisbasis Marokko, waar hij geen controle heeft over zijn eigen leven of dat van zijn kinderen. Zijn vrouw, Samira (Zineb Fallouk), heeft de touwtjes nog steeds stevig in handen. ​

De spanning tussen Taxi en de familie van Samira loopt ondertussen steeds hoger op. Vooral Ashraf (Saïd Boumazoughe), de neef en compagnon van Samira, vindt dat er actie moet worden ondernomen. Hij beschouwt Taxi als een te groot gevaar vanwege (nog niet ondertekende) verklaringen bij de Nederlandse politie. ​

Om zijn leven te redden, begint Taxi aan een gevaarlijke reis door het Atlasgebergte om een nieuwe drugslijn op te zetten tussen Noord-Afrika en Europa. Een reis die hij onderneemt met een onverwachte partner, waarbij ze elkaar nooit echt honderd procent kunnen vertrouwen en ze geconfronteerd worden met rivaliserende bendes die op gewelddadige wijze hun nieuwe lijn proberen te saboteren.

De film 'Mocro Maffia: Taxi' is het regiedebuut van Nasrdin Dchar, die vanaf het eerste seizoen verbonden is aan de serie als het personage Potlood.

De Videoland Original film 'Mocro Maffia: Taxi' zal vanaf 23 augustus te zien zijn op Streamz, naast de vijf seizoenen van ‘Mocro Maffia’, de miniserie ‘Komtgoed’ en films ‘Meltem’ en ‘Tatta’. Later dit jaar verschijnt ook het zesde en laatste seizoen van de reeks 'Mocro Maffia'.

'Mocro Maffia'-film 'Mocro Maffia: Taxi', vanaf 23 augustus exclusief te zien op Streamz.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

CIA-agenten FDR en Tuck zijn onafscheidelijke partners en de beste vrienden. Tot ze allebei vallen voor de charmes van dezelfde vrouw: Lauren. Wat begint als een onschuldig verleidingsspelletje, verandert al gauw in een meedogenloze oorlog. De twee spionnen gooien al hun vaardigheden en technologische snufjes in de strijd om hun doelwit te verleiden en de ander buitenspel te zetten.

'This Means War', film uit 2012 met oa. Reese Witherspoon, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Ik vraag het aan
    22:00
    De dag van vandaag
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Liefste lijf
  • 20:00
    Sporza: EK Handbal Vrouwen Kwalificatie 2026
    22:00
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:40
    Huis Gemaakt
    22:00
    Erfgenaam Gezocht
  • 20:35
    Braveheart
    23:45
    Border Security: Australië
  • 20:35
    This Means War
    22:30
    The Couple Next Door
  • 20:35
    Snakes on a Plane
    22:30
    The Expatriate
  • 20:50
    Yellowjackets
    23:50
    ER
  • 20:35
    Lang Leve
    21:35
    De Planckaerts
  • 21:15
    Komen Eten
    22:20
    Justice For All
  • 20:35
    Little Women
    23:05
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:50
    Het Beste Bod
  • 20:30
    Mark of a Serial Killer
    21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:07
    Z-Beurs
    21:20
    CEO van mijn leven
  • 21:06
    Roger
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:00
    Bon Appetit
    22:00
    Ware Delicatessen
  • 21:00
    Father Brown
    22:00
    London Kills
  • 20:35
    Hudson & Rex
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    Ik Vertrek
    21:30
    De slimste mens
  • 20:25
    NPO Doc: Knokke in Cadzand
    21:25
    Dit is de kwestie
  • 20:25
    Meiden die rijden
    21:20
    Vol gas door de modder