Nederlandse Frans uit 'Expeditie Robinson' gezet

zondag 16 december 2007

Frans leefde nu al een aantal weken samen met de andere 'afvallers' op Gual. Hij zat er al het langst, werd bijzonder cynisch over de aanwezigheid van zijn mede-Robinsons en hij verloor stilaan zijn geduld. Toch dacht hij absoluut niet aan opgeven.

W


anneer Mieke een bezoek aan Gual won en hij hoorde hoe de andere Robinsons het stellen op Rapang, sloegen bij hem de stoppen compleet door. Enige vorm van onverdraagzaamheid maakte zich van hem meester. Hij greep naar zijn rugzak, zwaaide met de machete en waarschuwde zijn collega's Loek, Muriel, Saskia en Hans : wie nog in zijn buurt zou komen, kreeg ervan langs.  

Ernst-Paul besloot in te grijpen. Omdat Frans dreigde met geweld, werd hij uit de Expeditie gezet. Frans had daar totaal geen probleem mee en beweerde zelf dat hij daarom bewust voor die aanpak gekozen had.  

Volgende week is Vinnie voorlopig alvast de enige Belg temidden van de Robinson-finalisten. Hij won alweer de immuniteitsproef en stelde zo zijn positie veilig. Mieke kreeg tijdens de eilandraad drie stemmen achter haar naam en moet nu naar Gual.  

De finalisten voor de Robinson-ontknoping op zondag 23 december 2007 zijn dus : de Nederlanders Marcel, Willem en Lieke én de Belg Vinnie. Daar komt volgende week nog een vijfde finalist bij : degene die op verliezerseiland Gual de ultieme proef wint. Loek, Muriel, Saskia, Hans of Mieke maken dus alsnog kan op een finaleplaats. 

De finale wordt op Maleisië gespeeld. De ultieme Robinson kennen we dus aan het einde van de uitzending op zondag 23 december 2007 op KANAALTWEE.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Topdokters van Morgen' (Play4)

Neurochirurg in opleiding Elle Vermeulen bereidt zich samen met professor Bruneau voor op een delicate ingreep: het afsluiten van twee uitstulpingen aan een hersenslagader. Uroloog in opleiding Pieter De Backer voert een sterilisatie uit en assisteert bij een robotgestuurde prostaatverwijdering.

'Topdokters van Morgen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:45
    Villa Politica
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 01:30
    Geen uitzending
    10:00
    Urk!
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:30
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:30
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 02:25
    Geen uitzending
    02:30
    UFO Cowboys
  • 02:10
    Geen uitzending
    02:25
    911 Crisis Center
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 02:28
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:01
    De perfecte tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 02:50
    BBQ Vanavond?!
    02:10
    Peppe's Toscane
  • 02:40
    Call the Midwife
    02:55
    Father Brown
  • 02:30
    Below Deck Mediterranean
    03:25
    Grey's Anatomy
  • 03:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:05
    NOS Journaal Laat
  • 01:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    06:02
    Olly, het kleine witte busje