Nederlandse Frans uit 'Expeditie Robinson' gezet

zondag 16 december 2007

Frans leefde nu al een aantal weken samen met de andere 'afvallers' op Gual. Hij zat er al het langst, werd bijzonder cynisch over de aanwezigheid van zijn mede-Robinsons en hij verloor stilaan zijn geduld. Toch dacht hij absoluut niet aan opgeven.

W


anneer Mieke een bezoek aan Gual won en hij hoorde hoe de andere Robinsons het stellen op Rapang, sloegen bij hem de stoppen compleet door. Enige vorm van onverdraagzaamheid maakte zich van hem meester. Hij greep naar zijn rugzak, zwaaide met de machete en waarschuwde zijn collega's Loek, Muriel, Saskia en Hans : wie nog in zijn buurt zou komen, kreeg ervan langs.  

Ernst-Paul besloot in te grijpen. Omdat Frans dreigde met geweld, werd hij uit de Expeditie gezet. Frans had daar totaal geen probleem mee en beweerde zelf dat hij daarom bewust voor die aanpak gekozen had.  

Volgende week is Vinnie voorlopig alvast de enige Belg temidden van de Robinson-finalisten. Hij won alweer de immuniteitsproef en stelde zo zijn positie veilig. Mieke kreeg tijdens de eilandraad drie stemmen achter haar naam en moet nu naar Gual.  

De finalisten voor de Robinson-ontknoping op zondag 23 december 2007 zijn dus : de Nederlanders Marcel, Willem en Lieke én de Belg Vinnie. Daar komt volgende week nog een vijfde finalist bij : degene die op verliezerseiland Gual de ultieme proef wint. Loek, Muriel, Saskia, Hans of Mieke maken dus alsnog kan op een finaleplaats. 

De finale wordt op Maleisië gespeeld. De ultieme Robinson kennen we dus aan het einde van de uitzending op zondag 23 december 2007 op KANAALTWEE.

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:10
    Hallo Kroket
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 07:10
    Biggen Bouwers
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:10
    LEGO Friends: The Next Chapter
    02:00
    The Good Doctor
  • 01:45
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:50
    How I Met Your Mother
  • 07:00
    Willy
    00:45
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 07:15
    This Is Us
    02:35
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:30
    Blue Bloods
  • 07:15
    911 Crisis Center
    02:15
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Without a Trace
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:16
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:10
    BBQ Vanavond?!
    02:05
    Foodies & The City
  • 06:55
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:50
    Father Brown
  • 07:05
    Scrubs
    02:35
    Below Deck Mediterranean
  • 07:10
    NOS Journaal 07.00 uur
    02:00
    EenVandaag
  • 07:15
    Tijd voor Max
    02:00
    Nieuwsuur
  • 07:17
    Zin in Zappelin
    02:30
    Eva