Wendy Van Wanten laatste verrassende naam voor het zevende seizoen 'Het Huis'

vrijdag 15 oktober 2021

Vanaf dinsdag 2 november graaft Eric Goens opnieuw vierentwintig uur lang in de ziel van acht bekende en intrigerende gasten in 'Het huis'. In het nieuwe, zevende seizoen leggen onder andere oud-wielrenner Eddy Planckaert, zanger Marco Borsato en Vooruit-voorzitter Conner Rousseau hun ziel bloot.

Het opzet is inmiddels welbekend: de gasten worden ontvoerd uit hun gewone leefwereld en verblijven 24 uur in het huis, waar ook een mystery guest langskomt die de gast kent. Geen afleidingen, geen partners of kinderen, alleen de confrontatie met hun eigen leven passeert de revue. Van de sportkamer, over de kinderkamer en de fotokamer, tot de boomhut. Het huis is voor de gast een confrontatie met zichzelf: soms keihard of verbijsterend, soms ontroerend of verhelderend.

Zo zal Eddy Planckaert zoals gewoonlijk de kijker aan het lachen brengen, maar ook ontroeren en verbazen. Eric fietst met Eddy langs diens opmerkelijke levensweg en laat geen anekdote onbesproken. "Iedereen denkt alles al te weten over Eddy Planckaert, maar de vierentwintig uur in 'Het Huis' hebben het tegendeel bewezen”, vertelt Eric.

Ook zanger Marco Borsato legt een ganse dag en nacht zijn ziel bloot in het huis. Eric pikt Marco uitzonderlijk niet thuis op met zijn oldtimer, maar ontmoet hem op een plek in Vlaanderen die onze noorderbuur heel nauw aan het hart ligt. Marco vertelt bij Eric zonder omwegen over de moeilijke periode die hij en zijn partner Leontine hebben doorstaan.

Wie er voor de rest nog op bezoek komt? In willekeurige volgorde: tv-figuur Ingeborg Sergeant, acteur Kevin Janssens, sportjournalist Aster Nzeyimana, presentator Mathias Coppens en Vooruit-voorzitter Conner Rousseau.

De laatste en achtste gaste is niemand minder dan Wendy Van Wanten.  Al noemen we haar beter Iris Vandenkerckhove, want haar alter ego heeft ze voor de gelegenheid thuisgelaten. Het televisie-icoon zet haar showbizzknop uit en toont zich van haar meest ongeziene kant. Haar mystery guest bezorgt haar een enorme verrassing.

'Het Huis', vanaf 2 november elke dinsdag om 20.40 uur te zien op Eén.




TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

De MIA's (VRT)

Maakt Pommelien Thijs met negen nominaties haar favorietenrol waar? Want ook Zwangere Guy en Dressed Like Boys maken kans op meerdere prijzen. Zet je schrap voor hét muziekfeest van het jaar met optredens van Pommelien Thijs, Metejoor, Bazart, Zwangere Guy, Red Sebastian, Dressed Like Boys, Kaat Van Stralen en Axelle Red.

'De MIA's 2025', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:45
    Dodo
    02:25
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    01:05
    Het weer (laat)
  • 06:45
    Sarah: Sokpop en de klanken
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:45
    Jokie
    02:05
    Gooische Vrouwen
  • 02:15
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 06:00
    Qmusic
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:10
    De Tafel van Gert
  • 06:10
    Grey's Anatomy
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:25
    Swamp People
  • 06:15
    The Real Housewives of Beverly Hills
    02:05
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Big Sky
  • 04:02
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 06:46
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    Bon Appetit
    01:35
    Winterse Kost
  • 06:00
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 06:00
    First Dates Australia
    02:00
    Grey's Anatomy
  • 06:45
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 01:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:40
    Noddy, de detective
    01:20
    Hoodfights