VIJFtv legt Lien Van de Kelder het zwijgen op

maandag 15 oktober 2007

Aandachtige kijkers van VIJFtv hebben het maandagavond misschien zelf opgemerkt. 'Outback Luke' moet het voortaan zonder commentaar van presentatrice Lien Van de Kelder stellen. Na een eerste interne evaluatie als gevolg van de teleurstellende kijkcijfers besloot VIJFtv voortaan beroep te doen op zijn vaste mannelijke stem als voice-over van het programma.

M


et amper 112.500 kijkers flopte de eerste aflevering van het nieuwe realityprogramma 'Outback Luke' vorige week genadeloos. De kijker vond zijn weg niet naar de allereerste tv-opdracht van 'Thuis'-actrice Lien Van de Kelder. VIJFtv bleef niet bij de pakken zitten en stuurde het programma meteen bij. Een eerste ingreep is het vervangen van Lien als vaste voice-over van het programma. Na evalutie bleek dat het commentaar buiten beeld niet geapprecieerd werd door de kijkers. Niet alleen de teksten waren ondermaats, ook de stem van Lien riep protest op.

VIJFtv blijft enthousiast over de presentatiekunsten van Lien Van de Kelder, maar volgde de kritiek over haar commentaarstem. Al bij de herhaling van de eerste aflevering, afgelopen vrijdag, werd haar stem vervangen door de vaste voice-over van de zender.

De zender wil van deze noodingreep geen mannen- of vrouwenkwestie maken. 'De wissel van de commentaarstem is een logische ingreep', aldus de woordvoerder van VIJFtv. 'Na de eerste aflevering hebben we de kritiek besproken en beslist dat een mannenstem beter zou zijn voor het programma.' VIJFtv benadrukt bewust te hebben gekozen voor Lien Van de Kelder en wil absoluut met haar doorgaan.

'Outback Luke' kreeg het van bij de start niet gemakkelijk. De concurrentie op maandagavond is loodzwaar. De voorbije weken scoorde 'Boer zkt. Vrouw' op VTM gemakkelijk meer dan één miljoen kijkers. Ook 'Aspe' verloor amper kijkers terwijl Eén nochtans gelijktijdig uitpakte met het kijkcijferkanon 'De Slimste Mens ter Wereld'.

Of VIJFtv zijn (duur) paradepaardje verhuist na een andere dag of een ander uur zal afhangen van de kijkcijfers van de tweede aflevering. Wordt vervolgd...

Bron: Het Nieuwsblad

LEES OOK:
-
Lien Van de Kelder verkent Australië voor VIJFtv
- VIJFtv tevreden: 'We love Lien Van de Kelder'
- Lien Van de Kelder doet het met De Kreuners

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Masked Singer' (VTM)

De vijf overgebleven maskers van de tweede groep staan klaar voor een nieuwe ronde. Eén van hen moet helaas de show verlaten, maar wie zit er dit keer achter het masker?

'The Masked Singer', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:20
    De Raad van Soekie
    06:00
    In bed met Olly
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    08:00
    Herfstbeelden
  • 08:15
    De Smurfen
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:20
    De Buurtpolitie Extra
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:30
    Most Daring
  • 07:40
    Christmas in Tahoe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 08:20
    New Girl
    01:25
    Criminal Minds
  • 08:20
    Action
    01:40
    NCIS: Los Angeles
  • 07:35
    The Block Australia
    01:20
    Botched
  • 08:15
    Cold Justice
    01:10
    The First 48
  • 08:00
    De Tafel van Athumi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:17
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Winterse Kost
    01:05
    Guten Appetit
  • 07:50
    Midsomer Murders
    03:30
    Ripper Street
  • 08:15
    Below Deck Sailing Yacht
    03:05
    Nancy Drew
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    01:00
    Dit is de Week
  • 08:15
    Shaun het schaap
    01:45
    Onderweg naar liefde