VIJFtv legt Lien Van de Kelder het zwijgen op

Aandachtige kijkers van VIJFtv hebben het maandagavond misschien zelf opgemerkt. 'Outback Luke' moet het voortaan zonder commentaar van presentatrice Lien Van de Kelder stellen. Na een eerste interne evaluatie als gevolg van de teleurstellende kijkcijfers besloot VIJFtv voortaan beroep te doen op zijn vaste mannelijke stem als voice-over van het programma.
M
et amper 112.500 kijkers flopte de eerste aflevering van het nieuwe realityprogramma 'Outback Luke' vorige week genadeloos. De kijker vond zijn weg niet naar de allereerste tv-opdracht van 'Thuis'-actrice Lien Van de Kelder. VIJFtv bleef niet bij de pakken zitten en stuurde het programma meteen bij. Een eerste ingreep is het vervangen van Lien als vaste voice-over van het programma. Na evalutie bleek dat het commentaar buiten beeld niet geapprecieerd werd door de kijkers. Niet alleen de teksten waren ondermaats, ook de stem van Lien riep protest op.
VIJFtv blijft enthousiast over de presentatiekunsten van Lien Van de Kelder, maar volgde de kritiek over haar commentaarstem. Al bij de herhaling van de eerste aflevering, afgelopen vrijdag, werd haar stem vervangen door de vaste voice-over van de zender.
De zender wil van deze noodingreep geen mannen- of vrouwenkwestie maken. 'De wissel van de commentaarstem is een logische ingreep', aldus de woordvoerder van VIJFtv. 'Na de eerste aflevering hebben we de kritiek besproken en beslist dat een mannenstem beter zou zijn voor het programma.' VIJFtv benadrukt bewust te hebben gekozen voor Lien Van de Kelder en wil absoluut met haar doorgaan.
'Outback Luke' kreeg het van bij de start niet gemakkelijk. De concurrentie op maandagavond is loodzwaar. De voorbije weken scoorde 'Boer zkt. Vrouw' op VTM gemakkelijk meer dan één miljoen kijkers. Ook 'Aspe' verloor amper kijkers terwijl Eén nochtans gelijktijdig uitpakte met het kijkcijferkanon 'De Slimste Mens ter Wereld'.
Of VIJFtv zijn (duur) paradepaardje verhuist na een andere dag of een ander uur zal afhangen van de kijkcijfers van de tweede aflevering. Wordt vervolgd...
Bron: Het Nieuwsblad
LEES OOK:
- Lien Van de Kelder verkent Australië voor VIJFtv
- VIJFtv tevreden: 'We love Lien Van de Kelder'
- Lien Van de Kelder doet het met De Kreuners
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Outfit Francesco Planckaert valt niet in de smaak in 'De Slimste Mens ter Wereld'
- Grote hits, fanatieke BN'ers en één vraag die iedereen bezighoudt in 'Hitster': wanneer kwam deze hit uit?
- FOX komt met nieuwe teaserbeelden van 'Baywatch'-reboot
- 'BASTA' grote winnaar bij Gouden Kalveren
- Nieuwe serie 'Ghosts Off Grid' vanaf zondag bij Discovery
- Hard tegen hard in 'De Verraders': 'Nu ben je weer de cold-hearted bitch'
- Deze gerechten heeft 'Dagelijkse Kost' deze week in petto
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'!
- 'Dat is een verschrikkelijke fout': Thais restaurant serveert géén rijst in 'Mijn Restaurant'
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Qmusic-luisteraar Gillian uit Utrecht pakt koffers voor Miley Cyrus in Hollywood
Multimedia SPOTLIGHT
-
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op
Kijktip van de dag

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.
'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.
































