'De Ideale Wereld' aan zee

vrijdag 15 maart 2019

Zeelucht is gezond en daarom trekt 'De Ideale Wereld' tijdens de paasvakantie naar de kust. Voor het eerst in zes jaar wordt het satirische Canvas-programma niet uitgezonden vanuit zijn vertrouwde studio in Vilvoorde, maar vanuit hotel Upstairs in Oostende.

Op 9, 11, 16 en 18 april resideren Jan Jaap van der Wal en zijn sidekicks op een steenworp van strand en zee. Met wat geluk resulteert dat in een fraai in beeld gebracht spektakel dat illustere voorgangers als 'Met Mike aan Zee' en 'Margriet' zal doen verbleken.


De fundamenten van 'De Ideale Wereld' blijven onaangeroerd, maar verder zal alles aan het programma zee ademen: de generiek, de filmpjes, de studio. Dé grote nieuwigheid zal zich links van presentator Jan Jaap bevinden. Het zitje daar wordt een zetel en dat kan van alles betekenen, van meer gasten tot meer gasten in ongemakkelijke houdingen.

Oostends burgemeester Bart Tommelein heeft er alvast zin in: 'Oostende is bezig aan een opmars op alle vlakken. Steeds meer mensen vinden de weg naar onze prachtige Stad aan Zee. Met de nieuwe bestuursploeg willen we onze stad ook voor jongeren aantrekkelijker maken. Dat een programma als 'De Ideale Wereld' twee weken van Oostende zijn thuisbasis maakt, past perfect in dit plaatje en toont aan dat we op de goede weg zijn.'

Voor wie - net als Tommelein - nu al overloopt van oh-my-god-ness en er graag bij wil zijn in Oostende: dat kan voor de zeer aantrekkelijke prijs van 0 euro.  Want ook in de koningin der badsteden is een plaats in het publiek van De ideale wereld volstrekt gratis. Wie interesse heeft, rept zich best nu al naar diwaanzee.be.


DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:15
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 02:15
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 04:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:05
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    CSI: Miami
  • 04:24
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:27
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:15
    Bon Appetit
    02:05
    Tot op de Graat
  • 05:15
    Hope Street
    02:00
    Ghosts
  • 05:05
    Below Deck Down Under
    02:35
    Blowing LA
  • 03:00
    NOS Journaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 02:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 05:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:25
    NOS Studio Voetbal