'De Ideale Wereld' aan zee

vrijdag 15 maart 2019

Zeelucht is gezond en daarom trekt 'De Ideale Wereld' tijdens de paasvakantie naar de kust. Voor het eerst in zes jaar wordt het satirische Canvas-programma niet uitgezonden vanuit zijn vertrouwde studio in Vilvoorde, maar vanuit hotel Upstairs in Oostende.

Op 9, 11, 16 en 18 april resideren Jan Jaap van der Wal en zijn sidekicks op een steenworp van strand en zee. Met wat geluk resulteert dat in een fraai in beeld gebracht spektakel dat illustere voorgangers als 'Met Mike aan Zee' en 'Margriet' zal doen verbleken.


De fundamenten van 'De Ideale Wereld' blijven onaangeroerd, maar verder zal alles aan het programma zee ademen: de generiek, de filmpjes, de studio. Dé grote nieuwigheid zal zich links van presentator Jan Jaap bevinden. Het zitje daar wordt een zetel en dat kan van alles betekenen, van meer gasten tot meer gasten in ongemakkelijke houdingen.

Oostends burgemeester Bart Tommelein heeft er alvast zin in: 'Oostende is bezig aan een opmars op alle vlakken. Steeds meer mensen vinden de weg naar onze prachtige Stad aan Zee. Met de nieuwe bestuursploeg willen we onze stad ook voor jongeren aantrekkelijker maken. Dat een programma als 'De Ideale Wereld' twee weken van Oostende zijn thuisbasis maakt, past perfect in dit plaatje en toont aan dat we op de goede weg zijn.'

Voor wie - net als Tommelein - nu al overloopt van oh-my-god-ness en er graag bij wil zijn in Oostende: dat kan voor de zeer aantrekkelijke prijs van 0 euro.  Want ook in de koningin der badsteden is een plaats in het publiek van De ideale wereld volstrekt gratis. Wie interesse heeft, rept zich best nu al naar diwaanzee.be.


DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:52
    Bernie
    01:30
    Journaallus
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:55
    Mojo Wisseltop
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:55
    Vegesauriërs
    23:15
    The Voice van Vlaanderen
  • 03:05
    Geen uitzending
    23:50
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 06:20
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 01:35
    Geen uitzending
    01:00
    All New Traffic Cops
  • 00:15
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:55
    Geen uitzending
    01:50
    De Tafel van Gert
  • 06:45
    SkyMed
    01:15
    Wordt aangekondigd
  • 06:50
    Seal Team
    01:25
    Bar Rescue
  • 06:55
    Botched
    02:35
    Geen uitzending
  • 06:35
    Cold Case
    00:15
    The Rookie
  • 04:13
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:56
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:20
    Winterse Kost
  • 06:55
    Rosemary and Thyme
    01:20
    Marie Antoinette
  • 06:45
    Shipping Wars
    01:25
    First Dates Australia
  • 04:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 03:05
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 06:55
    Ziggy en de Zootram
    01:30
    Taboes