Opnames nieuwe Eén-fictiereeks 'Chantal' in volle gang

dinsdag 14 september 2021

In West-Vlaanderen zijn de opnames van 'Chantal', de nieuwe fictiereeks met Maaike Cafmeyer in de hoofdrol volop aan de gang. In deze politiereeks schittert Maaike als inspecteur Chantal Vantomme, de agente die bevriend was met de familie Welvaert in de reeks 'Eigen Kweek'.

Chantal is verhuisd naar politiezone Spoorkin, de kleinste en meest westelijke politiezone van ons land. Ze begint er een nieuw leven als coördinator van het wijkcommissariaat van Loveringem en komt als alleenstaande moeder terecht in een macho-wereld waar de schijnbare rust heel bedrieglijk blijkt.


Naast Maaike Cafmeyer zijn Mathias Sercu, Wim Opbrouck, Janne Desmet, Dries Heyneman, Steven Mahieu, Yves Degryse, Bert Huysentruyt, Piet De Praitere, Kurt Defranq en vele anderen in de reeks te zien. 'Chantal' werd bedacht en geschreven door Mathias Sercu en de regie is in handen van Jeroen Dumoulein. Peter Bouckaert en Wendy Ingelrelst produceren de reeks voor Eyeworks, in een coproductie met Eén.

Misdaad in West-Vlaanderen
Met 'Chantal' krijgt het personage Chantal Vantomme een heel eigen reeks, in een eigen universum met een heleboel nieuwe personages. 'Chantal' brengt misdaadverhalen die los geïnspireerd zijn op waargebeurde misdaden uit West-Vlaanderen, maar de makers nemen méér dan een loopje met de feiten.

'Chantal' is een productie van Eyeworks Film & TV Drama, in coproductie met VRT/Eén en Telenet. De serie kwam tot stand met de steun van het Vlaams Audiovisueel Fonds en Flanders Image, Screen Flanders, de Belgische tax shelter voor filmfinanciering en in samenwerking met SCIO Productions. Deze productie kwam tot stand met de steun van het Garantiefonds voor de Vlaamse onafhankelijke audiovisuele productiesector.

'Chantal', vanaf het voorjaar van 2022 op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Radio 2 Eregalerij 2025

Isabelle A wordt geëerd voor ‘Een leven vol muziek’. Daarnaast zijn er optredens van Bart Peeters, K3, Gustaph en Nathalie Meskens. Ook het iconische nummer ‘Je t’adore’ van Kate Ryan kreeg zijn verdiende plekje in de Eregalerij. Het slotmoment is een pakkend eerbetoon aan Fred Bekky van The Pebbles met een gezamenlijke uitvoering van 'Seven Horses in the Sky'.

'Radio 2 Eregalerij 2025', om 21.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    01:55
    Live live live: de strafste optredens
  • 00:25
    Nachtlus
    01:00
    Pet Shop Boys Dreamworld: The Greatest Hits Live at the Royal Arena Copenhagen
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    01:25
    Kan ik het ook?
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:15
    Filthy House SOS
  • 01:00
    Geen uitzending
    01:00
    S.W.A.T.
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    JOE XMAS
    05:10
    To Have and To Holiday
  • 00:25
    Geen uitzending
    01:05
    SOS Piet
  • 02:05
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 03:10
    Play kerst haardvuur 2025
    01:30
    New Amsterdam
  • 02:50
    Play kerst haardvuur 2025
    01:20
    The Simpsons
  • 02:00
    Play kerst haardvuur 2025
    05:50
    Het Perfecte Feestmenu
  • 02:10
    Play kerst haardvuur 2025
    01:15
    My Life is Murder
  • 02:27
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:42
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:40
    Sarah's Sweet Table
  • 03:25
    Sister Boniface Mysteries
    01:25
    Beyond Paradise
  • 03:25
    Lie to Me
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:35
    EenVandaag
    01:15
    Peter Pannekoek: Oudejaarsconference 2025
  • 00:50
    Nieuwsuur
    01:35
    MAX Muziekspecial - Bouke & The ElvisMatters Band
  • 00:05
    NPO Radio 2 Top 2000
    02:35
    Muziekfeest van het Jaar 2025