DDT terug in 'FC De Kampioenen'

Velen mijmeren graag over de beginjaren van 'FC De Kampioenen', toen Oscar, Pico en DDT nog de dienst uitmaakten op en naast het voetbalveld. Getuige hiervan is het succes van de herhalingen uit de beginjaren. Voor deze nostalgici is er goed nieuws. In het twintigste seizoen, dat deze winter op het scherm komt, zal Jacques Vermeire als DDT een opmerkelijke rentree maken in 'FC De Kampioenen'.
H
et was eigenlijk nog niet de bedoeling dat dit nieuws nu al zou uitlekken. Maar De Standaard ontdekte gisteren in de najaarsbrochure van Eén een opmerkelijke tekst over 'De Kampioenen'. Daarin wou Eén de kijkers en de pers wat prikkelen met het zinnetje: 'in de laatste aflevering van het verjaardagsseizoen duikt een oude bekende van 'De Kampioenen' weer op. Samen met Fernand, hun eeuwige vijand, probeert hij hen een hak te zetten'.
Door elimenatie komt men al vlug bij DDT terecht. De memorabele personages die de afgelopen jaren de serie verlieten zijn dun gezaaid. Naast DDT verlieten ook Oscar (Carry Goossens) en Pico (Walter Michiels) de serie. Die laatste twee kunnen in de serie niet als vijand omschreven worden. Dus blijft er nog één mogelijkheid over: Dimitri De Tremmerie.
Het personage van Jacques Vermeire verliet in 1998 'De Kampioenen'. Toen koos Vermeire voor de euro's van vtm. Maar DDT is nooit uit het collectieve geheugen verdwenen. Z'n typische zin 'zal't gaan ja!' wordt nog vaak gebruikt in de serie. Daarnaast loopt zijn neefje Pol De Tremmerie ook nog altijd rond op het voetbalveld.
Jacques Vermeire zelf wou nog niet reageren. Maar hij ontkende noch bevestigde het gerucht. Toen er nog sprake was van de 'FC De Kampioenen'-film maakte hij al duidelijk dat hij een rolletje niet zou weigeren. Hij heeft misschien wel een exclusief televisie contract met vtm, maar dat geldt niet voor een film. Met het afvoeren van het filmplan, is ook die optie van de baan. Blijkbaar is er nu opnieuw een mogelijkheid gevonden in het contract van Vermeire.
De andere acteurs van 'De Kampioenen' deden gisteren alsof hun neus bloedde. Marijn De Valck (Boma) zei dat hij meestal één van de laatste is die zo'n nieuwtjes te weten komt. 'De Laatste afleveringen van het verjaardagsseizoen moeten nog opgenomen worden,' volgens De Valck. Herman Verbrugge, die klungel Marcske speelt, wist wel al wie de onbekende vijand is. Maar hij wou nog niets verklappen: 'Laten we het nog een beetje spannend houden'.
Bron: DS
Lees ook:
Scenario afgevoerde 'FC De Kampioenen'-film gelekt
Danni Heylen ('FC De Kampioenen') toch niet onder het mes
Danni Heylen ('FC De Kampioenen') tuimelt van paard
Het leukste van 'FC De Kampioenen'... nu op TV-Visie
VRT trekt stekker uit 'FC De Kampioenen'
Acteurs 'F.C. De Kampioenen' begrijpen beslissing om te stoppen
Eén bergt filmplannen 'FC De Kampioenen' op
'Schrappen 'FC De Kampioenen'-film zonder gevolg voor tv-serie'
Niels Destadsbader nieuw gezicht in 'FC De Kampioenen'
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- MAX is er, de hele zomer
- Proximus presenteert: Best of Rock Werchter en Les Ardentes 2026 én verjaardagscadeau
- Graham Norton interviewt Madonna
- Documentaireserie over Michael Jackson gaat controverses niet uit de weg
- Vlak voor haar huwelijk: 'Telefacts Zomer' brengt het liefdesverhaal van Taylor Swift
- In nieuwe 'Powned of View' duikt Filemon in de wereld van de Enhanced Games
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
- Brahim vanaf september te horen op Radio 2
- Steven Lemmens stopt als nethoofd van MNM, VRT ontkent link met dalende luistercijfers
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch'
Kijktip van de dag

De firma zoekt iemand voor de technische dienst. Herman en Martine schuiven Bambi naar voren, tegen de zin van Dick in. Het werkvolk is niet opgezet. De burgemeester komt zijn beloftes niet na en wordt door Kevin en Frans onder druk gezet.
'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.





































