Massimo D'Amario Head of Business Development and Sponsorship Eleven Sports

woensdag 12 juni 2019

Massimo D'Amario wordt de nieuwe Head of Business Development and Sponsorship bij ELEVEN SPORTS BE/LU. Massimo D'Amario komt over van Proximus waar hij Managing Director van Proximus Media House was. Hij zal zijn nieuwe functie opnemen vanaf 1 augustus 2019.

Eleven Sports Belgium versterkt zijn managementteam met een sterkhouder uit de Belgische sportmedia-industrie. Massimo D’Amario wordt vanaf 1 augustus de nieuwe Head of Business Development en Sponsorship, een betrekking die vacant was nadat Guillaume Collard tot Managing Director voor Eleven Sports Belgium en Luxemburg werd benoemd. Guillaume combineert deze functie met deze van Head of Acquisitions van de Eleven Sports Group.


Bij Proximus was Massimo D’Amario verantwoordelijk voor de acquisitie van rechten, voor de sportstrategie en voor de productie van alle zenders. Hij speelde een cruciale rol in de sterke positionering van Proximus Sports in de Belgische markt en dit aan de hand van lokale en internationale rechten zoals de Jupiler Pro League en de UEFA Champions League.

In zijn nieuwe functie zal Massimo op zoek gaan naar nieuwe 'business opportuniteiten'. Hij wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en de implementatie van de sponsoringstrategie en hij zal de Managing Director bijstaan bij de contentstrategie, bij de acquisitie van rechten en bij het sluiten van commerciële partnerships. Massimo zal rechtstreeks aan de Managing Director, Guillaume Collard, rapporteren.

Guillaume Collard, Managing Director Eleven Sports Belgium/Luxemburg: 'Wij zijn ontzettend tevreden om Massimo in ons team te mogen verwelkomen. Hij beschikt over een jarenlange en uitgebreide expertise in de internationale sportindustrie, heeft sterke onderhandelingscapaciteiten en is zeer resultaatgericht. Zijn aanwerving getuigt ook van de ambitie die we als Eleven Sports hebben voor de Belgische markt. Met hem willen we onze partnerships met de actoren uit de Belgische én internationale sportindustrie, verder versterken.'

Massimo D'Amario, Head of Business Development en Sponsorship: 'Ik ben heel erg blij om deel te gaan uitmaken van het team van Eleven Sports Belgium en mijn ervaring en energie ten dienste te stellen van een jong en dynamisch team dat in vier jaar tijd al zoveel heeft bereikt. Ik hoop de positie van Eleven Sports in de Belgische markt nog te helpen versterken. Mijn doel is het bedrijf verder te laten groeien en de bronnen van inkomsten te diversifiëren. Ik dank Guillaume en het Group Management voor het vertrouwen en ben ongeduldig om zo snel mogelijk aan de slag te gaan en te werken aan de ambitieuze projecten voor de toekomst.'


Persbericht Eleven Sports Belgium
http://www.elevensports.be
Eleven Sports
elevensportsbe

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bestemming X' - Aster Nzeyimana (VTM)

De zes kandidaten brengen de nacht door in een afgelegen schuur, maar slapen is allesbehalve vanzelfsprekend. Er valt namelijk iets belangrijks te verdienen. De volgende dag wacht een spectaculaire uitdaging. Wie zal ontsnappen aan de volgende exit?

'Bestemming X', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:35
    Thuis
    00:55
    Journaallus
  • 22:20
    Ellis Park
    00:00
    Nachtlus
  • 21:15
    Badgast
    06:00
    Tik Tak
  • 22:25
    Schiphol Airport
    06:45
    K3 Roller Disco
  • 23:20
    Ontvoerd
    00:40
    Overtreders
  • 23:20
    S.W.A.T.
    06:00
    Qmusic
  • 22:30
    Seraphim Falls
    00:30
    60 Days In
  • 23:05
    ER
    01:00
    Geen uitzending
  • 23:35
    Zorro
    00:40
    The Golden Girls
  • 23:15
    De Zussen Coorevits
    01:00
    De Tafel van de Week
  • 23:10
    Found
    00:05
    Doc
  • 22:40
    Operation Fortune: Ruse de guerre
    00:45
    The Terminator
  • 22:35
    The Sky Is The Limit All Stars
    06:50
    The Block Australia
  • 22:35
    Dead Over Heels: An Aurora Teagarden Mystery
    06:25
    Cold Case
  • 23:25
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:39
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:00
    Bon Appetit
    01:00
    Tot op de Graat
  • 22:55
    Foyle's War
  • 22:45
    Below Deck Down Under
    06:50
    Zombie House Flipping
  • 23:35
    NOS Nationale Holocaust Herdenking
    00:31
    WNL op Zondag
  • 23:25
    Podium Klassiek
    00:35
    Nieuwsuur
  • 23:20
    Louis Theroux
    00:20
    NOS Studio Sport Voetbal