Massimo D'Amario Head of Business Development and Sponsorship Eleven Sports

woensdag 12 juni 2019

Massimo D'Amario wordt de nieuwe Head of Business Development and Sponsorship bij ELEVEN SPORTS BE/LU. Massimo D'Amario komt over van Proximus waar hij Managing Director van Proximus Media House was. Hij zal zijn nieuwe functie opnemen vanaf 1 augustus 2019.

Eleven Sports Belgium versterkt zijn managementteam met een sterkhouder uit de Belgische sportmedia-industrie. Massimo D’Amario wordt vanaf 1 augustus de nieuwe Head of Business Development en Sponsorship, een betrekking die vacant was nadat Guillaume Collard tot Managing Director voor Eleven Sports Belgium en Luxemburg werd benoemd. Guillaume combineert deze functie met deze van Head of Acquisitions van de Eleven Sports Group.


Bij Proximus was Massimo D’Amario verantwoordelijk voor de acquisitie van rechten, voor de sportstrategie en voor de productie van alle zenders. Hij speelde een cruciale rol in de sterke positionering van Proximus Sports in de Belgische markt en dit aan de hand van lokale en internationale rechten zoals de Jupiler Pro League en de UEFA Champions League.

In zijn nieuwe functie zal Massimo op zoek gaan naar nieuwe 'business opportuniteiten'. Hij wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en de implementatie van de sponsoringstrategie en hij zal de Managing Director bijstaan bij de contentstrategie, bij de acquisitie van rechten en bij het sluiten van commerciële partnerships. Massimo zal rechtstreeks aan de Managing Director, Guillaume Collard, rapporteren.

Guillaume Collard, Managing Director Eleven Sports Belgium/Luxemburg: 'Wij zijn ontzettend tevreden om Massimo in ons team te mogen verwelkomen. Hij beschikt over een jarenlange en uitgebreide expertise in de internationale sportindustrie, heeft sterke onderhandelingscapaciteiten en is zeer resultaatgericht. Zijn aanwerving getuigt ook van de ambitie die we als Eleven Sports hebben voor de Belgische markt. Met hem willen we onze partnerships met de actoren uit de Belgische én internationale sportindustrie, verder versterken.'

Massimo D'Amario, Head of Business Development en Sponsorship: 'Ik ben heel erg blij om deel te gaan uitmaken van het team van Eleven Sports Belgium en mijn ervaring en energie ten dienste te stellen van een jong en dynamisch team dat in vier jaar tijd al zoveel heeft bereikt. Ik hoop de positie van Eleven Sports in de Belgische markt nog te helpen versterken. Mijn doel is het bedrijf verder te laten groeien en de bronnen van inkomsten te diversifiëren. Ik dank Guillaume en het Group Management voor het vertrouwen en ben ongeduldig om zo snel mogelijk aan de slag te gaan en te werken aan de ambitieuze projecten voor de toekomst.'


Persbericht Eleven Sports Belgium
http://www.elevensports.be
Eleven Sports
elevensportsbe
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:10
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:20
    The Good Doctor
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    10:55
    Rich Kids Go Skint
  • 00:50
    How I Met Your Mother
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:45
    All New Traffic Cops
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 00:20
    SOS Piet
    06:00
    Joe
  • 23:50
    Blind Gekocht NL
    01:15
    Stukken van mensen
  • 01:00
    Fire Country
    02:35
    Geen uitzending
  • 00:15
    The Paddock
    01:35
    Highway Thru Hell
  • 00:35
    Interior Design Masters
    01:50
    911 Crisis Center
  • 00:45
    FBI: International
    02:15
    Geen uitzending
  • 00:15
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra
  • 00:54
    De ambachter
    01:30
    De Branche-Expert
  • 00:40
    Vanavond bij ons
    01:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 00:35
    Scott & Bailey
    01:25
    Signora Volpe
  • 01:05
    American Housewife
    01:50
    Below Deck Mediterranean
  • 01:05
    EenVandaag
    01:30
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:55
    EO Jongerendag: Fearless Generation
    01:50
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal