Ook Olga Leyers verdedigt eer van VTM in 'Beat VTM' - VIDEO

maandag 12 augustus 2019

Niet alleen de agenda van Kürt Rogiers zal dit najaar nog net iets voller staan dan anders. Ook Olga Leyers zal haar weinige vrije tijd nodig hebben om te trainen voor 'Beat VTM'.

Samen met Kürt en 6 andere collega’s wordt Olga uitgedaagd door 8 onbekende Vlamingen om binnen de 100 dagen een totaal nieuwe discipline aan te leren. Olga en Kürt vullen het VTM-team aan, naast Koen Wauters, Nathalie Meskens en Guga Baúl. De 3 andere VTM-gezichten die het rijtje vervolledigen, worden later bekendgemaakt.


Kürt en Olga maakten hun deelname vandaag in primeur bekend op de radio. Kürt deed dat in de ochtendshow op Joe, die hij tijdens het zwangerschapsverlof van Anke Buckinx samen met Sven Ornelis presenteert. Vanmiddag trok Olga met het grote nieuws richting Q-Beach House in Oostende, waar ze samen met dj Jolien Roets presenteerde. Met Olga’s deelname wordt er meteen een serieuze dosis jong geweld toegevoegd aan het VTM-team. Komt dat ook van pas voor de uitdaging die ze zal aangaan?

'Wat een eer om tussen zo’n toppers als Nathalie, Koen en Guga te staan', vertelt Olga. 'Ik hoop dat ik een niet voor de hand liggende taal moet leren of zo, een mentale uitdaging zou leuk zijn. Fysiek gechallenged worden, daar sta ik zeker ook voor open. Maar ik ben wel eerder het type van de explosieve kracht, zoals het boksen. Want iets waar je veel uithoudingsvermogen voor nodig hebt, zoals een marathon, is andere koek. Een creatieve uitdaging ga ik ook niet uit de weg. Al is mijn fijne motoriek heel slecht, dus hopelijk laten ze me niet miniatuurschilderen. Ik laat me alleszins totaal verrassen. Ik hoop alleen dat niemand me uitdaagt om iets te doen met katten, want daar ben ik allergisch voor.'


Door welke onbekende Vlaming en in welke discipline Olga en Kürt worden uitgedaagd komen ze in september te weten in de kick-off aflevering van 'Beat VTM'. Vanaf dan breekt voor hen een pittige periode van intensieve trainingen aan.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2019: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alloo Bij de Wegpolitie' op VTM - Luk Alloo

De wegpolitie onderschept twee snelheidsduivels en een man zonder rijbewijs. Ze stuiten ook op een kop-staartaanrijding waar bestuurders geen reddingsstrook vormen. De agenten handelen daadkrachtig en zorgen voor hulpverlening.

'Alloo bij de Wegpolitie', om 21.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Sporza: WK Wielrennen
    17:40
    Clips
  • 17:10
    Scotland: The New Wild
    18:05
    Sporza: WK Wielrennen
  • 17:25
    Nachtwacht
    17:50
    STIP IT Liedjes
  • 17:00
    Blind getrouwd
    18:25
    Florentina
  • 17:00
    De Planckaerts
    17:40
    B&B zoekt Lief NL
  • 17:15
    9-1-1: Lone Star
    18:15
    How I Met Your Mother
  • 16:50
    Stargate SG-1
    17:50
    Caught on Dashcam Holiday Specials
  • 17:10
    Rocky Mountain Christmas
    18:50
    A Christmas Masquerade
  • 17:30
    Slisse & Cesar
    18:05
    Sturm der Liebe
  • 17:10
    Huizenjagers
    18:10
    Bockie Gaat Naar School
  • 17:05
    Castle
    18:00
    FBI: Most Wanted
  • 17:05
    Two and a Half Men
    17:35
    The Neighborhood
  • 16:45
    Masterchef New Zealand
    18:10
    Love It or List It UK
  • 17:00
    World's Most Evil Women
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:26
    De perfecte werkplaats
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Lekker Messy
    18:00
    De Dagschotel
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:00
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:57
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:15
    Stip it: de pestbril
    17:35
    Dance Camp