Ook Olga Leyers verdedigt eer van VTM in 'Beat VTM' - VIDEO

maandag 12 augustus 2019

Niet alleen de agenda van Kürt Rogiers zal dit najaar nog net iets voller staan dan anders. Ook Olga Leyers zal haar weinige vrije tijd nodig hebben om te trainen voor 'Beat VTM'.

Samen met Kürt en 6 andere collega’s wordt Olga uitgedaagd door 8 onbekende Vlamingen om binnen de 100 dagen een totaal nieuwe discipline aan te leren. Olga en Kürt vullen het VTM-team aan, naast Koen Wauters, Nathalie Meskens en Guga Baúl. De 3 andere VTM-gezichten die het rijtje vervolledigen, worden later bekendgemaakt.


Kürt en Olga maakten hun deelname vandaag in primeur bekend op de radio. Kürt deed dat in de ochtendshow op Joe, die hij tijdens het zwangerschapsverlof van Anke Buckinx samen met Sven Ornelis presenteert. Vanmiddag trok Olga met het grote nieuws richting Q-Beach House in Oostende, waar ze samen met dj Jolien Roets presenteerde. Met Olga’s deelname wordt er meteen een serieuze dosis jong geweld toegevoegd aan het VTM-team. Komt dat ook van pas voor de uitdaging die ze zal aangaan?

'Wat een eer om tussen zo’n toppers als Nathalie, Koen en Guga te staan', vertelt Olga. 'Ik hoop dat ik een niet voor de hand liggende taal moet leren of zo, een mentale uitdaging zou leuk zijn. Fysiek gechallenged worden, daar sta ik zeker ook voor open. Maar ik ben wel eerder het type van de explosieve kracht, zoals het boksen. Want iets waar je veel uithoudingsvermogen voor nodig hebt, zoals een marathon, is andere koek. Een creatieve uitdaging ga ik ook niet uit de weg. Al is mijn fijne motoriek heel slecht, dus hopelijk laten ze me niet miniatuurschilderen. Ik laat me alleszins totaal verrassen. Ik hoop alleen dat niemand me uitdaagt om iets te doen met katten, want daar ben ik allergisch voor.'


Door welke onbekende Vlaming en in welke discipline Olga en Kürt worden uitgedaagd komen ze in september te weten in de kick-off aflevering van 'Beat VTM'. Vanaf dan breekt voor hen een pittige periode van intensieve trainingen aan.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2019: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling'

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.

'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:20
    Spoed 24/7
    06:00
    Mr. Magoo
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 16:15
    Robin Hood
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:20
    America's Funniest Home Videos
  • 16:10
    Blind Getrouwd Nieuw-Zeeland
    09:45
    Wordt aangekondigd
  • 14:45
    West Side Story
    09:05
    Geen uitzending
  • 15:35
    Most Daring
    07:00
    Willy
  • 15:55
    Matlock
    09:35
    Geen uitzending
  • 16:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 16:00
    Oogappels
    02:10
    Geen uitzending
  • 15:40
    CIA
    02:20
    Geen uitzending
  • 16:15
    Pawn Stars
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:45
    Property Brothers
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:50
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:14
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 15:40
    Streetfood
    02:05
    Culinair Thailand
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    03:00
    Father Brown
  • 16:00
    American Housewife
    02:30
    Below Deck
  • 16:05
    Dolly for president
    02:10
    NOS Journaal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 16:20
    Jungle Book
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal