Rode Neuzen Dag organiseert grote kick-off op maandag 16 september

woensdag 11 september 2019

Rode Neuzen Dag zet zich dit jaar in om alle jongeren in Vlaanderen mentaal, fysiek en sociaal weerbaarder te maken. De goeddoelactie van VTM, Qmusic, HLN en Belfius organiseert nu maandag 16 september een grote kick-off.

Dat Rode Neuzen Dag-ambassadeur Jens Dendoncker zijn hand niet omdraait voor een stunt meer of minder zal niemand verbazen. Maar nu gaat hij voor een heus wereldrecord voor de kick-off op 16 september: dat van het langste applaus. Op dit moment staat het record op 2 uur en 32 seconden.


Rode Neuzen Dag-ambassadeur Jens Dendoncker: 'Ik heb dit record niet zomaar gekozen natuurlijk. Jongeren verdienen applaus en aanmoediging. We 'klappen' Rode Neuzen Dag af én ik kweek dus een sportiever lijf met al dat klappen dankzij het goede doel! Fantastische win-win vind ik dat. Ik vraag me alleen af hoe dat dan praktisch moet: bij een hongerke of een dorstje of mijn neus die jeukt of nog erger: wat als ik naar het toilet moet?!'

Qmusic gaat langer door met ochtendshow, recordpoging ook continu live te volgen

Jens start zijn recordpoging rond 8.20 uur in het STK (Sint Theresia Kollege) in Kapelle-op-den-Bos, onder luide aanmoediging van de leerlingen en leerkrachten. Qmusic zendt deze recordpoging ook live op de radio uit. De Ochtendshow met Sam De Bruyn, Inge De Vogelare en Wim Oosterlinck zal op maandag 16 september drie uur langer lopen: van 6.00 tot 12.00 uur. Heel Vlaanderen kan de klappende Jens ook de hele tijd live in beeld volgen via de Facebookpagina van Rode Neuzen Dag en Qmusic, HLN.be en VTMNIEUWS.be.

Klappende tour tot in de Qmusic-studio
Vanuit Kapelle-op-den-Bos vertrekt de klappende Jens met een Rode Neuzen Dag-bus naar De Leertuin-school in Meise. Collega-Rode Neuzen-ambassadeurs Sam De Bruyn en Birgit Van Mol stappen mee op. Sam houdt de luisteraars van Qmusic op de hoogte van de recordpoging van Jens, Birgit doet hetzelfde voor een continu lopende livestream. Vanuit Meise vertrekt de bus richting Qmusic-studio. Daar zal duidelijk worden of Jens het wereldrecord langste applaus breekt.

Rode Neuzen Dag zet in op scholen
Rode Neuzen Dag zet dit jaar meer in op scholen en roept hen op om acties op te zetten voor Rode Neuzen Dag. Het geld van georganiseerde acties van de school gaat integraal naar hun eigen gekozen project, aangevuld met een financiële extra door acties die de rest van Vlaanderen organiseert.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' (VTM)

Na een week volledige focus ontmoeten de koppels elkaar voor het eerst en dineren samen onder toeziend oog van de experten. Daarna volgt een diepgaand gesprek en start in België de uitdagende fase van het samenwonen.

'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:05
    Scotland: The New Wild
    23:10
    90 minutes
  • 19:45
    Karrewiet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:00
    VTM Nieuws
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:30
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 19:40
    S.W.A.T.
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:40
    All New Traffic Cops
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:10
    Believe in Christmas
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:30
    Drie mannen onder een dak
    00:55
    SOS Piet
  • 18:55
    Huizenjagers
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:45
    FBI
    06:55
    Friends
  • 19:40
    Ice Airport Alaska
    06:40
    Evil
  • 18:40
    Snowy With a Chance of Christmas
    05:00
    Geen uitzending
  • 19:35
    Snapped
    06:50
    Cold Justice
  • 15:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:36
    Tooldokter
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:05
    De Eregast
    06:50
    De Garde van Gert
  • 19:00
    Death in Paradise
    00:50
    Happy Valley
  • 19:45
    NCIS: New Orleans
    07:00
    Storage Wars
  • 19:05
    Eva
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 19:25
    Onderweg naar liefde
    07:00
    Ta-daaa!