Rode Neuzen Dag organiseert grote kick-off op maandag 16 september

woensdag 11 september 2019

Rode Neuzen Dag zet zich dit jaar in om alle jongeren in Vlaanderen mentaal, fysiek en sociaal weerbaarder te maken. De goeddoelactie van VTM, Qmusic, HLN en Belfius organiseert nu maandag 16 september een grote kick-off.

Dat Rode Neuzen Dag-ambassadeur Jens Dendoncker zijn hand niet omdraait voor een stunt meer of minder zal niemand verbazen. Maar nu gaat hij voor een heus wereldrecord voor de kick-off op 16 september: dat van het langste applaus. Op dit moment staat het record op 2 uur en 32 seconden.


Rode Neuzen Dag-ambassadeur Jens Dendoncker: 'Ik heb dit record niet zomaar gekozen natuurlijk. Jongeren verdienen applaus en aanmoediging. We 'klappen' Rode Neuzen Dag af én ik kweek dus een sportiever lijf met al dat klappen dankzij het goede doel! Fantastische win-win vind ik dat. Ik vraag me alleen af hoe dat dan praktisch moet: bij een hongerke of een dorstje of mijn neus die jeukt of nog erger: wat als ik naar het toilet moet?!'

Qmusic gaat langer door met ochtendshow, recordpoging ook continu live te volgen

Jens start zijn recordpoging rond 8.20 uur in het STK (Sint Theresia Kollege) in Kapelle-op-den-Bos, onder luide aanmoediging van de leerlingen en leerkrachten. Qmusic zendt deze recordpoging ook live op de radio uit. De Ochtendshow met Sam De Bruyn, Inge De Vogelare en Wim Oosterlinck zal op maandag 16 september drie uur langer lopen: van 6.00 tot 12.00 uur. Heel Vlaanderen kan de klappende Jens ook de hele tijd live in beeld volgen via de Facebookpagina van Rode Neuzen Dag en Qmusic, HLN.be en VTMNIEUWS.be.

Klappende tour tot in de Qmusic-studio
Vanuit Kapelle-op-den-Bos vertrekt de klappende Jens met een Rode Neuzen Dag-bus naar De Leertuin-school in Meise. Collega-Rode Neuzen-ambassadeurs Sam De Bruyn en Birgit Van Mol stappen mee op. Sam houdt de luisteraars van Qmusic op de hoogte van de recordpoging van Jens, Birgit doet hetzelfde voor een continu lopende livestream. Vanuit Meise vertrekt de bus richting Qmusic-studio. Daar zal duidelijk worden of Jens het wereldrecord langste applaus breekt.

Rode Neuzen Dag zet in op scholen
Rode Neuzen Dag zet dit jaar meer in op scholen en roept hen op om acties op te zetten voor Rode Neuzen Dag. Het geld van georganiseerde acties van de school gaat integraal naar hun eigen gekozen project, aangevuld met een financiële extra door acties die de rest van Vlaanderen organiseert.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:32
    Switch
    07:30
    Stresskippen
  • 13:00
    Herfstbeelden
    00:40
    Nachtlus
  • 13:43
    Dag Sinterklaas
    07:00
    Kaatje zingt
  • 13:40
    Familie
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:40
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:55
    The Devil Wears Prada
  • 13:40
    Xena: Warrior Princess
    10:00
    Geen uitzending
  • 13:15
    A Snowy Christmas
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 13:45
    Komen eten
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 13:35
    C.S.I. New York
    06:35
    Coroner
  • 13:25
    Heavy Rescue: 401
    12:30
    Cobra Kai
  • 13:05
    Het Weekmenu
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 13:40
    Cold Justice
    12:55
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:43
    Publireportage
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 13:10
    Bon Appetit
    12:30
    Het Weekmenu
  • 13:20
    Murdoch Mysteries
    06:35
    Death in Paradise
  • 13:35
    Storage Wars
    15:20
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 13:35
    NOS Journaal
    13:20
    NOS Sport: ISU World Tour Shorttrack
  • 13:20
    NPO Cultuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 13:30
    Mike de Ridder
    12:35
    Peperbollen