Rode Neuzen Dag organiseert grote kick-off op maandag 16 september

woensdag 11 september 2019

Rode Neuzen Dag zet zich dit jaar in om alle jongeren in Vlaanderen mentaal, fysiek en sociaal weerbaarder te maken. De goeddoelactie van VTM, Qmusic, HLN en Belfius organiseert nu maandag 16 september een grote kick-off.

Dat Rode Neuzen Dag-ambassadeur Jens Dendoncker zijn hand niet omdraait voor een stunt meer of minder zal niemand verbazen. Maar nu gaat hij voor een heus wereldrecord voor de kick-off op 16 september: dat van het langste applaus. Op dit moment staat het record op 2 uur en 32 seconden.


Rode Neuzen Dag-ambassadeur Jens Dendoncker: 'Ik heb dit record niet zomaar gekozen natuurlijk. Jongeren verdienen applaus en aanmoediging. We 'klappen' Rode Neuzen Dag af én ik kweek dus een sportiever lijf met al dat klappen dankzij het goede doel! Fantastische win-win vind ik dat. Ik vraag me alleen af hoe dat dan praktisch moet: bij een hongerke of een dorstje of mijn neus die jeukt of nog erger: wat als ik naar het toilet moet?!'

Qmusic gaat langer door met ochtendshow, recordpoging ook continu live te volgen

Jens start zijn recordpoging rond 8.20 uur in het STK (Sint Theresia Kollege) in Kapelle-op-den-Bos, onder luide aanmoediging van de leerlingen en leerkrachten. Qmusic zendt deze recordpoging ook live op de radio uit. De Ochtendshow met Sam De Bruyn, Inge De Vogelare en Wim Oosterlinck zal op maandag 16 september drie uur langer lopen: van 6.00 tot 12.00 uur. Heel Vlaanderen kan de klappende Jens ook de hele tijd live in beeld volgen via de Facebookpagina van Rode Neuzen Dag en Qmusic, HLN.be en VTMNIEUWS.be.

Klappende tour tot in de Qmusic-studio
Vanuit Kapelle-op-den-Bos vertrekt de klappende Jens met een Rode Neuzen Dag-bus naar De Leertuin-school in Meise. Collega-Rode Neuzen-ambassadeurs Sam De Bruyn en Birgit Van Mol stappen mee op. Sam houdt de luisteraars van Qmusic op de hoogte van de recordpoging van Jens, Birgit doet hetzelfde voor een continu lopende livestream. Vanuit Meise vertrekt de bus richting Qmusic-studio. Daar zal duidelijk worden of Jens het wereldrecord langste applaus breekt.

Rode Neuzen Dag zet in op scholen
Rode Neuzen Dag zet dit jaar meer in op scholen en roept hen op om acties op te zetten voor Rode Neuzen Dag. Het geld van georganiseerde acties van de school gaat integraal naar hun eigen gekozen project, aangevuld met een financiële extra door acties die de rest van Vlaanderen organiseert.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Homo Universalis
    20:10
    Het weer
  • 19:10
    De Campus Cup
    20:00
    Terzake
  • 19:55
    Zo Cool!
    20:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    Het Weer
    20:00
    Familie
  • 19:35
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:30
    Angel Has Fallen
  • 19:35
    How I Met Your Mother
    20:35
    Jumanji: Welcome to the Jungle
  • 19:40
    Ultimate Police Interceptors
    20:35
    Bird on a Wire
  • 19:10
    S.W.A.T.
    20:50
    Narcos
  • 19:30
    David
    20:00
    Ramona
  • 19:10
    De Container Cup
    20:00
    De Tafel van de Week
  • 19:40
    FBI: International
    20:35
    Matlock
  • 19:40
    Lost Car Rescue
    20:35
    A Clockwork Orange
  • 19:45
    Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Murders in Paradise: The Byron Bay Killings
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:59
    Diy on wheels
    20:00
    Evergreen Friday
  • 19:50
    Beach Barbecue
    20:10
    Karola's Kitchen
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    NCIS
  • 19:05
    Carrie op Vrijdag
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:50
    Meldpunt Actueel
    20:25
    2 voor 12
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Holland Zingt Hazes