Rode Neuzen Dag organiseert grote kick-off op maandag 16 september

Rode Neuzen Dag zet zich dit jaar in om alle jongeren in Vlaanderen mentaal, fysiek en sociaal weerbaarder te maken. De goeddoelactie van VTM, Qmusic, HLN en Belfius organiseert nu maandag 16 september een grote kick-off.
Dat Rode Neuzen Dag-ambassadeur Jens Dendoncker zijn hand niet omdraait voor een stunt meer of minder zal niemand verbazen. Maar nu gaat hij voor een heus wereldrecord voor de kick-off op 16 september: dat van het langste applaus. Op dit moment staat het record op 2 uur en 32 seconden.
Rode Neuzen Dag-ambassadeur Jens Dendoncker: 'Ik heb dit record niet zomaar gekozen natuurlijk. Jongeren verdienen applaus en aanmoediging. We 'klappen' Rode Neuzen Dag af én ik kweek dus een sportiever lijf met al dat klappen dankzij het goede doel! Fantastische win-win vind ik dat. Ik vraag me alleen af hoe dat dan praktisch moet: bij een hongerke of een dorstje of mijn neus die jeukt of nog erger: wat als ik naar het toilet moet?!'
Qmusic gaat langer door met ochtendshow, recordpoging ook continu live te volgen
Jens start zijn recordpoging rond 8.20 uur in het STK (Sint Theresia Kollege) in Kapelle-op-den-Bos, onder luide aanmoediging van de leerlingen en leerkrachten. Qmusic zendt deze recordpoging ook live op de radio uit. De Ochtendshow met Sam De Bruyn, Inge De Vogelare en Wim Oosterlinck zal op maandag 16 september drie uur langer lopen: van 6.00 tot 12.00 uur. Heel Vlaanderen kan de klappende Jens ook de hele tijd live in beeld volgen via de Facebookpagina van Rode Neuzen Dag en Qmusic, HLN.be en VTMNIEUWS.be.
Klappende tour tot in de Qmusic-studio
Vanuit Kapelle-op-den-Bos vertrekt de klappende Jens met een Rode Neuzen Dag-bus naar De Leertuin-school in Meise. Collega-Rode Neuzen-ambassadeurs Sam De Bruyn en Birgit Van Mol stappen mee op. Sam houdt de luisteraars van Qmusic op de hoogte van de recordpoging van Jens, Birgit doet hetzelfde voor een continu lopende livestream. Vanuit Meise vertrekt de bus richting Qmusic-studio. Daar zal duidelijk worden of Jens het wereldrecord langste applaus breekt.
Rode Neuzen Dag zet in op scholen
Rode Neuzen Dag zet dit jaar meer in op scholen en roept hen op om acties op te zetten voor Rode Neuzen Dag. Het geld van georganiseerde acties van de school gaat integraal naar hun eigen gekozen project, aangevuld met een financiële extra door acties die de rest van Vlaanderen organiseert.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Het aftellen kan beginnen: 'Boer zoekt vrouw' komt eraan!
- 'Taskmaster' krijgt tweede seizoen in 2027
- Kijkcijfers: woensdag 28 oktober 2026
- 'Liefde voor Muziek' breekt met traditie en kiest voor opvallende verandering
- 'De Afspraak' loopt vanaf nu door in schoolvakanties
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- 'Meldpunt Actueel': taboe op seks bij ouderen zorgt voor schrijnende situaties in de ouderenzorg
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
Kijktip van de dag

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.
'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.




































