De winnaar van 'Snackmasters 2021' is bekend

maandag 11 oktober 2021

Vanavond streden sterrenchefs Marcelo Ballardin en Seppe Nobels voor de 'Snackmasters 2021' trofee. En het werd tweede keer, goede keer voor de sympathieke Gents-Braziliaanse chef Marcelo Ballardin. Terwijl hij vorig jaar nog het onderspit moest delven tegen Piet Huysentruyt, mag hij zich dit jaar de grote winnaar van 'Snackmasters' noemen.

Bij de cook-off kregen beide sterrenchefs slechts anderhalf uur de tijd om het Leo wafeltje na te maken. Net als de voorbije twee dagen nam Marcelo al meteen een voorsprong, maar bij Seppe liep het al snel mis: zijn chocolade was slecht getempereerd en tot overmaat van ramp viel een machine uit.


Halverwege de cook-off ontstond ook bij de steeds coole Marcelo stress maar het lukte hem toch om met nog 6 minuten op de klok, zijn Leo wafeltjes klaar te hebben. Bij Seppe daarentegen sloeg het noodlot toe: zijn wafeltjes kwamen volledig stuk uit de mal. Tot grote verrassing van de jury besloot Seppe om de handdoek in de ring te gooien en zijn wafeltjes niet aan de jury te presenteren. Hij legde zelf uit waarom: 'Ik ga voor perfectie, in mijn keuken gaat alleen het beste door en mijn team zou het heel vreemd vinden als ik nu iets serveer waar ik zelf niet achter sta. Dus ik ga niet serveren en hou de eer aan mezelf, ik gooi de handdoek in de ring, maar ik ga er geen Leo minder om eten en ik ben zó blij dat één van mijn beste vrienden in de gastronomie de titel krijgt.'

De jury kon dus enkel oordelen over de Leo-replica van Marcelo en waren onder de indruk van het resultaat: 'We waren zeer verbaasd dat hij zo dicht bij ons product zat. De balans tussen de wafel, de chocolade, de crème: echt chapeau, subliem gedaan!' 'Ik heb gewonnen, ik ben de Snackmaster 2021. Top! Het kon niet beter!', klinkt het bij een dolgelukkige Marcelo.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Het is de laatste ochtend op het eiland. De overgebleven koppels moeten beslissen: willen ze zich binden aan hun partner en samen vertrekken of zullen ze de relatie op het eiland beëindigen. Wie kiest voluit voor de liefde?

'Gestrand op Honeymoon Island - Australië', om 19.10 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    01:00
    Het weer (laat)
  • 13:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 13:00
    100% Wolf: De legende van de maansteen
    06:00
    Tik Tak
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    07:00
    Jabaloe
  • 10:40
    Geen uitzending
    00:10
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
  • 11:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 13:05
    Sister Swap: A Hometown Holiday
    23:50
    A Holiday Spectacular
  • 10:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 12:55
    De Tafel van Gert
    03:00
    Geen uitzending
  • 12:25
    NCIS
    01:25
    FBI
  • 12:45
    The First 48 Presents Critical Minutes
    01:25
    Cobra Kai
  • 12:45
    De Chalet
    01:25
    Love It or List It UK
  • 12:35
    Social Media Murders
    01:05
    My Life is Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    00:00
    Oh What A Night
  • 12:50
    Peppe's Toscane
  • 12:05
    Beyond Paradise
    01:45
    Inside Man
  • 13:00
    Storage Wars
    01:00
    Hudson & Rex
  • 13:00
    NOS Journaal
    01:15
    Pauw & De Wit
  • 13:00
    NOS Journaal
    01:35
    Nieuwsuur
  • 12:55
    Het Sinterklaasjournaal
    00:20
    Onderweg naar liefde