De winnaar van 'Snackmasters 2021' is bekend

Vanavond streden sterrenchefs Marcelo Ballardin en Seppe Nobels voor de 'Snackmasters 2021' trofee. En het werd tweede keer, goede keer voor de sympathieke Gents-Braziliaanse chef Marcelo Ballardin. Terwijl hij vorig jaar nog het onderspit moest delven tegen Piet Huysentruyt, mag hij zich dit jaar de grote winnaar van 'Snackmasters' noemen.
Bij de cook-off kregen beide sterrenchefs slechts anderhalf uur de tijd om het Leo wafeltje na te maken. Net als de voorbije twee dagen nam Marcelo al meteen een voorsprong, maar bij Seppe liep het al snel mis: zijn chocolade was slecht getempereerd en tot overmaat van ramp viel een machine uit.
Halverwege de cook-off ontstond ook bij de steeds coole Marcelo stress maar het lukte hem toch om met nog 6 minuten op de klok, zijn Leo wafeltjes klaar te hebben. Bij Seppe daarentegen sloeg het noodlot toe: zijn wafeltjes kwamen volledig stuk uit de mal. Tot grote verrassing van de jury besloot Seppe om de handdoek in de ring te gooien en zijn wafeltjes niet aan de jury te presenteren. Hij legde zelf uit waarom: 'Ik ga voor perfectie, in mijn keuken gaat alleen het beste door en mijn team zou het heel vreemd vinden als ik nu iets serveer waar ik zelf niet achter sta. Dus ik ga niet serveren en hou de eer aan mezelf, ik gooi de handdoek in de ring, maar ik ga er geen Leo minder om eten en ik ben zó blij dat één van mijn beste vrienden in de gastronomie de titel krijgt.'
De jury kon dus enkel oordelen over de Leo-replica van Marcelo en waren onder de indruk van het resultaat: 'We waren zeer verbaasd dat hij zo dicht bij ons product zat. De balans tussen de wafel, de chocolade, de crème: echt chapeau, subliem gedaan!' 'Ik heb gewonnen, ik ben de Snackmaster 2021. Top! Het kon niet beter!', klinkt het bij een dolgelukkige Marcelo.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ruben Van Gucht gaat mee 'De Tafel' presenteren
- 'Familie' gaat de zomer in met nagelbijtende cliffhanger, uniek eerbetoon aan de Bomma en nieuwe webreeks
- Gouden Televizier Oeuvre-Ring voor Joop van den Ende
- NET5 lanceert nieuw reality-experiment: 'Wil je met me bouwen?'
- Kijkcijfers: woensdag 24 juni 2026
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.
'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.



































