De winnaar van 'Snackmasters 2021' is bekend

maandag 11 oktober 2021

Vanavond streden sterrenchefs Marcelo Ballardin en Seppe Nobels voor de 'Snackmasters 2021' trofee. En het werd tweede keer, goede keer voor de sympathieke Gents-Braziliaanse chef Marcelo Ballardin. Terwijl hij vorig jaar nog het onderspit moest delven tegen Piet Huysentruyt, mag hij zich dit jaar de grote winnaar van 'Snackmasters' noemen.

Bij de cook-off kregen beide sterrenchefs slechts anderhalf uur de tijd om het Leo wafeltje na te maken. Net als de voorbije twee dagen nam Marcelo al meteen een voorsprong, maar bij Seppe liep het al snel mis: zijn chocolade was slecht getempereerd en tot overmaat van ramp viel een machine uit.


Halverwege de cook-off ontstond ook bij de steeds coole Marcelo stress maar het lukte hem toch om met nog 6 minuten op de klok, zijn Leo wafeltjes klaar te hebben. Bij Seppe daarentegen sloeg het noodlot toe: zijn wafeltjes kwamen volledig stuk uit de mal. Tot grote verrassing van de jury besloot Seppe om de handdoek in de ring te gooien en zijn wafeltjes niet aan de jury te presenteren. Hij legde zelf uit waarom: 'Ik ga voor perfectie, in mijn keuken gaat alleen het beste door en mijn team zou het heel vreemd vinden als ik nu iets serveer waar ik zelf niet achter sta. Dus ik ga niet serveren en hou de eer aan mezelf, ik gooi de handdoek in de ring, maar ik ga er geen Leo minder om eten en ik ben zó blij dat één van mijn beste vrienden in de gastronomie de titel krijgt.'

De jury kon dus enkel oordelen over de Leo-replica van Marcelo en waren onder de indruk van het resultaat: 'We waren zeer verbaasd dat hij zo dicht bij ons product zat. De balans tussen de wafel, de chocolade, de crème: echt chapeau, subliem gedaan!' 'Ik heb gewonnen, ik ben de Snackmaster 2021. Top! Het kon niet beter!', klinkt het bij een dolgelukkige Marcelo.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

TVV Familie 2026 Nathalie Meskens als Kiki (VTM)

Lars speelt het sluw om Véroniques laatste twijfels over de deal weg te nemen. Cédric en Mieke bereiden een feestje voor. De boel dreigt echter helemaal te ontploffen. Thasos doet een ontdekking en zint op wraak. Hij zoekt Rudi op. Ook zijn stoppen dreigen door te slaan. Er wacht Jan een verrassing van formaat.

'Familie', om 20.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 13:00
    Winterbeelden
    18:25
    Midsomer Murders
  • 12:55
    Mega Mindy
    18:45
    De Hoppers
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:50
    Ambulance
    18:50
    De Augurkenkoning
  • 11:55
    Geen uitzending
    18:50
    9-1-1: Lone Star
  • 10:00
    Geen uitzending
    18:40
    Caught on Dashcam
  • 08:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    Komen eten
    18:45
    James & Co
  • 12:30
    NCIS
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:40
    See
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:40
    Embarrassing Bodies
    18:55
    Komen eten
  • 12:55
    The First 48 Presents Critical Minutes
    18:30
    Cold Justice
  • 13:00
    Z-Extra
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:07
    Hobbyklus
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:35
    Bon Appetit
    17:45
    Het feestmenu van ..
  • 12:30
    Darby and Joan
    19:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 12:50
    Storage Wars
    17:45
    Nightcrawler
  • 13:00
    NOS Journaal
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    NOS Journaal
    18:15
    Podium Klassiek
  • 13:05
    Kindertijd
    18:00
    Wordt aangekondigd