Pijnlijk drama tijdens eerste liveshow 'So You Think You Can Dance'

zondag 11 oktober 2009

De eerste liveshow van 'So You Think You Can Dance' is niet zondagavond niet helemaal volgens plan verlopen. Tijdens de performance van het laatste koppel sloeg het noodlot toe. De 19-jarige Lorenzo zakte door zijn knie en bleef liggen op het podium. Het presentatieduo legde meteen de show stil.

M


edewerkers kwamen aangesneld met ijs voor de knie van Lorenzo. Zijn danspartner Oona wist niet meteen wat er aan de hand was, maar als snel ging de regie over naar een extra reclameblok. Lorenzo werd afgevoerd en achter de schermen verzorgd door het medisch team.

Ook de jury was enorm geschrokken door het pijnlijke voorval. Vlaams jurylid Nicky Vernieuwe was 'helemaal van haar melk' en met tranen in haar ogen loofde ze de dansprestatie van Oona en Lorenzo.

Hoe het verder moet, is nog niet helemaal duidelijk. Lorenzo gaf na de eerste medische zorgen al een korte reactie. 'Het was schrikken, door een verkeerde beweging schoot mij knie even uit de kom. Even later zat hij er wel terug in, maar wat de gevolgen zijn, is mij nog niet duidelijk', aldus Lorenzo.

Het was trouwens niet voor het eerst dat Lorenzo af te rekenen heeft met een blessure. Tijdens zijn auditie bezeerde Lorenzo zijn teen. Hopelijk is volgende week alles terug in orde...

Uiteindelijk moesten twee finalisten de show verlaten. De vakjury besloot om de 20-jarige Rubiën uit Rotterdam en de 20-jarige Pablo uit Breda naar huis te sturen. Voor hen is 'So You Think You Can Dance' definitief voorbij!

Jouw mening? Reageer in het forum van TV-Visie

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Simeon, een jonge Dominicaanse man, begint een stage als verzorger in een Gents woonzorgcentrum. Zijn benadering van ouderenzorg onderscheidt hem van zijn collega's, die de dingen niet helemaal op zijn manier zien. Een paar ontwapenende oude dames raken echter steeds meer in hem geïnteresseerd.

'Les Dames Blanches', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:40
    Hilly-Skate
    06:55
    Karrewiet met VGT
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    23:50
    Nachtlus
  • 07:50
    De Sintkrant
    06:55
    Sam & Julia
  • 07:30
    Hallo K3
    06:55
    Jabaloe
  • 07:15
    Achter gesloten deuren
    03:15
    Geen uitzending
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 07:45
    A Joyous Christmas
    05:55
    Holiday Mismatch
  • 06:00
    Joe
    00:55
    SOS Piet
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    09:00
    Geen uitzending
  • 07:45
    Friends
    07:30
    New Girl
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:25
    NCIS: Los Angeles
  • 07:45
    The Block Australia
    06:25
    Botched
  • 07:45
    Cold Case
    07:35
    Cold Justice
  • 00:39
    Z-Extra
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:52
    De tip
    00:00
    Oh What A Night
  • 07:15
    Het Weekmenu
    06:40
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 07:05
    Midsomer Murders
    00:45
    Granite Harbour
  • 07:10
    Zombie House Flipping
    06:40
    Storage Wars
  • 07:40
    Goedemorgen Nederland
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 07:15
    Tijd voor Max
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:51
    Zin in Zappelin
    07:00
    Ta-daaa!