Pijnlijk drama tijdens eerste liveshow 'So You Think You Can Dance'

zondag 11 oktober 2009

De eerste liveshow van 'So You Think You Can Dance' is niet zondagavond niet helemaal volgens plan verlopen. Tijdens de performance van het laatste koppel sloeg het noodlot toe. De 19-jarige Lorenzo zakte door zijn knie en bleef liggen op het podium. Het presentatieduo legde meteen de show stil.

M


edewerkers kwamen aangesneld met ijs voor de knie van Lorenzo. Zijn danspartner Oona wist niet meteen wat er aan de hand was, maar als snel ging de regie over naar een extra reclameblok. Lorenzo werd afgevoerd en achter de schermen verzorgd door het medisch team.

Ook de jury was enorm geschrokken door het pijnlijke voorval. Vlaams jurylid Nicky Vernieuwe was 'helemaal van haar melk' en met tranen in haar ogen loofde ze de dansprestatie van Oona en Lorenzo.

Hoe het verder moet, is nog niet helemaal duidelijk. Lorenzo gaf na de eerste medische zorgen al een korte reactie. 'Het was schrikken, door een verkeerde beweging schoot mij knie even uit de kom. Even later zat hij er wel terug in, maar wat de gevolgen zijn, is mij nog niet duidelijk', aldus Lorenzo.

Het was trouwens niet voor het eerst dat Lorenzo af te rekenen heeft met een blessure. Tijdens zijn auditie bezeerde Lorenzo zijn teen. Hopelijk is volgende week alles terug in orde...

Uiteindelijk moesten twee finalisten de show verlaten. De vakjury besloot om de 20-jarige Rubiën uit Rotterdam en de 20-jarige Pablo uit Breda naar huis te sturen. Voor hen is 'So You Think You Can Dance' definitief voorbij!

Jouw mening? Reageer in het forum van TV-Visie

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:40
    De Ridder
    14:30
    Sporza: GP Monseré
  • 12:20
    Sporza: Beker van België Basketbal Vrouwen
    14:30
    Lentebeelden
  • 14:15
    Dimitri
    14:20
    Sarah: Sokpop en de klanken
  • 13:45
    SOS Piet XL
    14:20
    Florentina
  • 13:00
    Darts
    17:05
    Benidorm Bastards
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:30
    Dirty Dancing
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch Hawaii
  • 08:10
    Geen uitzending
    15:50
    9-1-1
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 13:55
    Friends
    15:40
    Komen Eten
  • 13:50
    C.S.I. New York
    16:40
    Criminal Minds
  • 13:25
    Borderforce USA: The Bridges
    15:20
    Family Matters
  • 13:40
    MasterChef UK
    17:45
    Het Beste Bod
  • 13:55
    Killer Couples
    15:35
    Cold Case Killers
  • 13:49
    De CFO podcast
    14:22
    Trends Winter University Aftermovie
  • 14:17
    De tip
    14:30
    Lazy Sunday Afternoon
  • 13:50
    Loïc zot van koken weekmenu
    14:40
    De Sterrenkaart
  • 13:45
    Midsomer Murders
    15:30
    The Chelsea Detective
  • 13:25
    NCIS: Los Angeles
    16:10
    Fright Night
  • 13:10
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 14:05
    Glasland
    14:50
    De Geknipte Gast
  • 14:00
    Party Crew
    14:20
    Winter Break