Pijnlijk drama tijdens eerste liveshow 'So You Think You Can Dance'

zondag 11 oktober 2009

De eerste liveshow van 'So You Think You Can Dance' is niet zondagavond niet helemaal volgens plan verlopen. Tijdens de performance van het laatste koppel sloeg het noodlot toe. De 19-jarige Lorenzo zakte door zijn knie en bleef liggen op het podium. Het presentatieduo legde meteen de show stil.

M


edewerkers kwamen aangesneld met ijs voor de knie van Lorenzo. Zijn danspartner Oona wist niet meteen wat er aan de hand was, maar als snel ging de regie over naar een extra reclameblok. Lorenzo werd afgevoerd en achter de schermen verzorgd door het medisch team.

Ook de jury was enorm geschrokken door het pijnlijke voorval. Vlaams jurylid Nicky Vernieuwe was 'helemaal van haar melk' en met tranen in haar ogen loofde ze de dansprestatie van Oona en Lorenzo.

Hoe het verder moet, is nog niet helemaal duidelijk. Lorenzo gaf na de eerste medische zorgen al een korte reactie. 'Het was schrikken, door een verkeerde beweging schoot mij knie even uit de kom. Even later zat hij er wel terug in, maar wat de gevolgen zijn, is mij nog niet duidelijk', aldus Lorenzo.

Het was trouwens niet voor het eerst dat Lorenzo af te rekenen heeft met een blessure. Tijdens zijn auditie bezeerde Lorenzo zijn teen. Hopelijk is volgende week alles terug in orde...

Uiteindelijk moesten twee finalisten de show verlaten. De vakjury besloot om de 20-jarige Rubiën uit Rotterdam en de 20-jarige Pablo uit Breda naar huis te sturen. Voor hen is 'So You Think You Can Dance' definitief voorbij!

Jouw mening? Reageer in het forum van TV-Visie

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:00
    Witse
    17:55
    Kijk uit
  • 16:40
    The Americas
    17:25
    Wilderness with Simon Reeve
  • 17:00
    Ewilan
    17:25
    GameKeepers
  • 17:05
    Code van Coppens
    18:10
    Lili en Marleen
  • 17:10
    Als de brandweer
    18:10
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 16:50
    Accused
    17:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 16:50
    Police Interceptors
    22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 17:20
    Christmas Bedtime Stories
    18:55
    Write Before Christmas
  • 16:50
    Binnenstebuiten
    17:30
    'Allo 'Allo!
  • 17:00
    Huizenjagers
    18:55
    De Verhulstjes
  • 16:45
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 16:55
    That '70s Show
  • 16:55
    Het Roer Om
    20:35
    Personal trainers
  • 16:45
    World's Most Evil Killers
  • 16:59
    Fleet TV
    17:27
    Z- Work different
  • 17:15
    Bouwjournaal
    18:00
    Classics 55
  • 17:00
    Winterse Kost
    17:50
    De Garde van Gert
  • 17:10
    Bookish
    18:10
    Inspector George Gently
  • 17:10
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 17:00
    Wat speelt er
    17:56
    Socutera
  • 17:10
    Petrus in het land
    17:35
    De Verandering
  • 17:15
    Welkom thuis
    17:30
    Ongezien