Boris Van Severen en Jurgen Delnaet lichten de boel op in 'Een Goed Jaar'

In de VTM-reeks 'Een Goed Jaar' stoten Lenny (Boris Van Severen) en Erik (Jurgen Delnaet) in de Ardennen per toeval op de kelder van Eriks oudtante met wapens en wijn uit WOII. Ze hebben allebei dringend geld nodig en proberen een Brusselse antiquair ervan te overtuigen dat de wijn van Hitler was.
Uiteindelijk blijken er meer en schimmiger figuren geïnteresseerd te zijn dan ze hadden verwacht. Hun oplichtersverhaal loopt helemaal uit de hand.
Boris Van Severen ('Déjà Vu'), Jurgen Delnaet ('Amigo’s'), Joke Devynck ('All of Us'), Frances Lefebure ('F*** You Very Very Much') en Jeroen Perceval ('Billie vs Benjamin') zijn maar een paar van de topnamen in deze spannende en dramatische fictiereeks.
Een heel bijzondere rol ging naar wijlen acteur Johny Voners die we kennen als Xavier uit 'FC De Kampioen'. Voor zijn allerlaatste rol als Antwerpse maffiabaas in 'Een Goed Jaar' heeft Johny een echte gedaanteverwisseling ondergaan.
Regisseur is Kadir Ferati Balci die de TV-series 'Storm Lara', 'Hidden Assets' en 'Amigo's' draaide. 'Een Goed Jaar' werd gecreëerd en geschreven door Jean-Claude van Rijckeghem en Pierre De Clercq die samen ook reeds 'Amigo’s' schreven.
'Een Goed Jaar' was geselecteerd voor het tweede Cannes Drama Creative Forum, als één van 12 projecten uit 376 inzendingen uit 41 landen. Vakblad Screen International sprak van een 'hot new project' met een originele pitch.
'Een Goed Jaar' is een productie van Dries Phlyo en Bruno Wyndaele voor het productiehuis Mockingbird, in coproductie met Belga productions, Wallimages en het Nederlandse The Film Kitchen. De reeks kreeg steun VAF/Mediafonds van Vlaams minister van Media Benjamin Dalle, De Belgische Tax Shelter ism Belga Productions, de Nederlandse Production Incentive en Wallimage. De VTM-reeks is vanaf 8 juni 2022 beschikbaar op Streamz en later op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van 'Wittekerke' en 'De Kotmadam' naar 'Familie': Nicoline Dossche maakt haar opwachting in 'Familie'
- Ook VRT-radiocommentatoren niet meer naar de Tour
- Rutger Castricum zet politieke en maatschappelijke kwesties op scherp in nieuw programma 'Rutgers Lobby'
- Nieuw programma 'Keurmeesters': Omdat iedereen anders naar kunst kijkt
- En toen waren ze plots met 12... Twee extra kandidaten duiken op in 'De Mol'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Dit staat in april op het vuur bij 24Kitchen
- Geniet van een maand met grote filmhits en premières bij Comedy Central
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is'
Kijktip van de dag

Karl Vannieuwkerke blikt samen met zijn gasten vooruit op de 110de editie van de Ronde van Vlaanderen. Wie volgt zondag 5 april de Sloveense wereldkampioen Tadej Pogačar in Oudenaarde op?
'Vive le Vélo, Leve de Ronde', om 21.35 uur op VRT 1.



































