Boris Van Severen en Jurgen Delnaet lichten de boel op in 'Een Goed Jaar'

woensdag 11 mei 2022
Foto: © Streamz 2022

In de VTM-reeks 'Een Goed Jaar' stoten Lenny (Boris Van Severen) en Erik (Jurgen Delnaet) in de Ardennen per toeval op de kelder van Eriks oudtante met wapens en wijn uit WOII. Ze hebben allebei dringend geld nodig en proberen een Brusselse antiquair ervan te overtuigen dat de wijn van Hitler was.

Uiteindelijk blijken er meer en schimmiger figuren geïnteresseerd te zijn dan ze hadden verwacht. Hun oplichtersverhaal loopt helemaal uit de hand.


Boris Van Severen ('Déjà Vu'), Jurgen Delnaet ('Amigo’s'), Joke Devynck ('All of Us'), Frances Lefebure ('F*** You Very Very Much') en Jeroen Perceval ('Billie vs Benjamin') zijn maar een paar van de topnamen in deze spannende en dramatische fictiereeks.

Een heel bijzondere rol ging naar wijlen acteur Johny Voners die we kennen als Xavier uit 'FC De Kampioen'. Voor zijn allerlaatste rol als Antwerpse maffiabaas in 'Een Goed Jaar' heeft Johny een echte gedaanteverwisseling ondergaan.

Regisseur is Kadir Ferati Balci die de TV-series 'Storm Lara', 'Hidden Assets' en 'Amigo's' draaide. 'Een Goed Jaar' werd gecreëerd en geschreven door Jean-Claude van Rijckeghem en Pierre De Clercq die samen ook reeds 'Amigo’s' schreven.

'Een Goed Jaar' was geselecteerd voor het tweede Cannes Drama Creative Forum, als één van 12 projecten uit 376 inzendingen uit 41 landen. Vakblad Screen International sprak van een 'hot new project' met een originele pitch.

'Een Goed Jaar' is een productie van Dries Phlyo en Bruno Wyndaele voor het productiehuis Mockingbird, in coproductie met Belga productions, Wallimages en het Nederlandse The Film Kitchen. De reeks kreeg steun VAF/Mediafonds van Vlaams minister van Media Benjamin Dalle, De Belgische Tax Shelter ism Belga Productions, de Nederlandse Production Incentive en Wallimage. De VTM-reeks is vanaf 8 juni 2022 beschikbaar op Streamz en later op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Simeon, een jonge Dominicaanse man, begint een stage als verzorger in een Gents woonzorgcentrum. Zijn benadering van ouderenzorg onderscheidt hem van zijn collega's, die de dingen niet helemaal op zijn manier zien. Een paar ontwapenende oude dames raken echter steeds meer in hem geïnteresseerd.

'Les Dames Blanches', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    06:55
    Karrewiet met VGT
  • 00:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 23:35
    Geen uitzending
    06:55
    Sam & Julia
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:55
    Jabaloe
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:20
    Achter gesloten deuren
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    JOE XMAS
    05:55
    Holiday Mismatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:55
    SOS Piet
  • 01:30
    De Tafel van Tine
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 01:45
    FBI
    06:45
    Friends
  • 02:05
    Cobra Kai
    05:00
    Geen uitzending
  • 02:20
    Age Gap Love
    06:25
    Botched
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:55
    Cold Case
  • 23:46
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:17
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 02:20
    Foodies & The City
    06:40
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 02:10
    Peaky Blinders
    00:45
    Granite Harbour
  • 01:40
    First Dates Australia
    06:40
    Storage Wars
  • 02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 02:25
    Ongehoord Nieuws
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:20
    Rutger en de uitkeringstrekkers op vakantie
    07:00
    Ta-daaa!