Boris Van Severen en Jurgen Delnaet lichten de boel op in 'Een Goed Jaar'

woensdag 11 mei 2022

In de VTM-reeks 'Een Goed Jaar' stoten Lenny (Boris Van Severen) en Erik (Jurgen Delnaet) in de Ardennen per toeval op de kelder van Eriks oudtante met wapens en wijn uit WOII. Ze hebben allebei dringend geld nodig en proberen een Brusselse antiquair ervan te overtuigen dat de wijn van Hitler was.

Uiteindelijk blijken er meer en schimmiger figuren geïnteresseerd te zijn dan ze hadden verwacht. Hun oplichtersverhaal loopt helemaal uit de hand.


Boris Van Severen ('Déjà Vu'), Jurgen Delnaet ('Amigo’s'), Joke Devynck ('All of Us'), Frances Lefebure ('F*** You Very Very Much') en Jeroen Perceval ('Billie vs Benjamin') zijn maar een paar van de topnamen in deze spannende en dramatische fictiereeks.

Een heel bijzondere rol ging naar wijlen acteur Johny Voners die we kennen als Xavier uit 'FC De Kampioen'. Voor zijn allerlaatste rol als Antwerpse maffiabaas in 'Een Goed Jaar' heeft Johny een echte gedaanteverwisseling ondergaan.

Regisseur is Kadir Ferati Balci die de TV-series 'Storm Lara', 'Hidden Assets' en 'Amigo's' draaide. 'Een Goed Jaar' werd gecreëerd en geschreven door Jean-Claude van Rijckeghem en Pierre De Clercq die samen ook reeds 'Amigo’s' schreven.

'Een Goed Jaar' was geselecteerd voor het tweede Cannes Drama Creative Forum, als één van 12 projecten uit 376 inzendingen uit 41 landen. Vakblad Screen International sprak van een 'hot new project' met een originele pitch.

'Een Goed Jaar' is een productie van Dries Phlyo en Bruno Wyndaele voor het productiehuis Mockingbird, in coproductie met Belga productions, Wallimages en het Nederlandse The Film Kitchen. De reeks kreeg steun VAF/Mediafonds van Vlaams minister van Media Benjamin Dalle, De Belgische Tax Shelter ism Belga Productions, de Nederlandse Production Incentive en Wallimage. De VTM-reeks is vanaf 8 juni 2022 beschikbaar op Streamz en later op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:25
    Kinderen van Dewindt
    16:15
    De laatste lach
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:50
    Samson en Marie
    16:00
    De avonturen van kleine pinguïn
  • 15:30
    Gooische Vrouwen
    16:25
    Lisa
  • 15:05
    MasterChef Australië
    16:05
    Achter gesloten deuren
  • 14:20
    The Pursuit of Happyness
    16:25
    Chicago P.D.
  • 15:45
    Xena: Warrior Princess
    16:40
    MacGyver
  • 14:40
    'Tis the Season to Be Merry
  • 15:50
    Geen uitzending
    16:20
    Binnenstebuiten
  • 15:25
    De Tafel van Ruben
    16:35
    Vik & Gert
  • 15:10
    Doc
    16:05
    Castle
  • 15:25
    Pawn Stars
    16:20
    That '70s Show
  • 15:20
    A Place in the Sun
    16:15
    Property Brothers
  • 15:15
    24 Hours in Police Custody
    16:10
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:40
    De tip
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:10
    Vlaamse Klassiekers
    15:55
    Foodies & The City
  • 15:05
    All Creatures Great and Small
    16:00
    New Tricks
  • 15:00
    NCIS: Los Angeles
    16:55
    The Resident
  • 15:35
    Ivo op zondag
    16:30
    Ik mis je
  • 15:43
    Art Dept
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:40
    Moomin Vallei
    16:05
    Lassie Animated