Red Sebastian lost videoclip van Songfestival-nummer 'Strobe lights'

dinsdag 11 maart 2025
Foto: VRT 1 - © VRT 2025

Zonet stelde Red Sebastian, die in mei ons land vertegenwoordigt op het Eurovisiesongfestival, de videoclip van zijn nummer Strobe lights voor. De videoclip is vanaf nu te vinden op het officiële Youtubekanaal van Eurovision. Net als de song Strobe lights zelf brengt ook de videoclip een ode aan de energie van ravecultuur.

Een filmische koortsdroom
De videoclip van Strobe lights combineert surrealisme, energieke visuals en opvallende cinematografie om een filmische koortsdroom te creëren. De video is een trip door een steeds veranderende wereld waarin realiteit en illusie vervagen. Centraal in de video staat Red Sebastian, die een lift instapt en onbewust aan een hallucinerende reis begint door alternatieve realiteiten.
 
Op elke verdieping ontdekt hij een nieuwe, opwindende wereld. Zijn mysterieuze alter ego ‘Rave Sebastian’ is zowel een gids als uitdager. Hij trekt Red Sebastian steeds dieper in de onbekende werelden. Met elke stop stijgt de spanning en wordt de sfeer intenser. Tot Red Sebastian niet langer een passagier in de lift is, maar zelf deel wordt van de waanzin.
 
Het idee voor de videoclip kwam van Red Sebastian - Seppe Herreman - zelf: "In het nummer Strobe lights speel ik vocaal met hoogtes en laagtes, en dat wilde ik visueel doortrekken—zoals ik eerder in de finale van Eurosong 2025 deed. Maar deze keer met een échte lift waarin we ook écht konden feesten. Daarnaast vond ik het leuk om te spelen met het contrast tussen de alledaagse Seppe en het showbeest dat Red Sebastian is. Ik hoop dat iedereen de clip net zo epic vindt als ik!" ​

Het nummer Strobe lights is qua sound een ode aan de dreunende beats van de ravecultuur. Strobe lights beschrijft het relaas van een opwindende en spannende clubnacht waarvan je weet waar hij begint maar niet waar hij eindigt. In de videoclip komen deze verschillende elementen terug: de clip werd geïnspireerd door de ravecultuur, de symboliek van Alice in wonderland en de desoriënterende opwinding van met stroboscoop verlichte plekken.
 
De videoclip werd geregisseerd door Pascal Baillien, die eerder al de videoclip van The hum van Dimitri Vegas en Like Mike regisseerde. Yves Ruth was creative director en verzorgde de choreografie. De opnames van de videoclip vonden volledig plaats op VRT.



 


 

Strobe lights werd geschreven door Seppe Herreman, Billie Bentein, Ameerah A. Roelants en Willem Vanderstichele.

 

De halve finales van het Eurovisiesongfestival zijn op dinsdag 13 en donderdag 15 mei live te volgen op VRT 1 en via VRT MAX, de finale wordt uitgezonden op zaterdag 17 mei. Red Sebastian treedt voor ons land aan in de eerste halve finale, op dinsdag 13 mei.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De McCallisters hebben een reis geboekt naar Frankrijk, waar ze Kerstmis zullen vieren. Tijdens de vlucht breekt Kate opeens het angstzweet uit: ze is iets vergeten, maar wat? Het blijkt haar achtjarige zoontje Kevin te zijn. De jongen vindt het helemaal niet akelig in het grote huis. Hij heeft er immers altijd van gedroomd om alleen thuis te zijn. Terwijl Kate al het mogelijke doet om een vlucht naar de Verenigde Staten te bemachtigen, beleeft Kevin de tijd van zijn leven.

'Home Alone', film uit 1990 met oa. Macaulay Culkin, om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:05
    Ninja Express
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 06:00
    De Warmste Week
    01:02
    Het weer (laat)
  • 06:05
    Bumba
    06:35
    Dropje
  • 06:00
    Super Monsters
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:20
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 01:35
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    JOE XMAS
    05:20
    Once Upon a Main Street
  • 06:00
    Joe
    01:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    09:00
    Geen uitzending
  • 05:40
    New Amsterdam
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    07:25
    Cold Case
  • 04:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:06
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:40
    Meesterlijke Klassiekers
    06:55
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 06:00
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 06:00
    Shipping Wars
    06:55
    Storage Wars
  • 05:50
    Nederland in Beweging
    06:45
    Vacant
  • 01:05
    Nieuwsuur
    07:00
    Kook mee met MAX
  • 06:05
    Buurman en Buurman
    06:50
    Ezel Chiel