Red Sebastian lost videoclip van Songfestival-nummer 'Strobe lights'

dinsdag 11 maart 2025
Foto: VRT 1 - © VRT 2025

Zonet stelde Red Sebastian, die in mei ons land vertegenwoordigt op het Eurovisiesongfestival, de videoclip van zijn nummer Strobe lights voor. De videoclip is vanaf nu te vinden op het officiële Youtubekanaal van Eurovision. Net als de song Strobe lights zelf brengt ook de videoclip een ode aan de energie van ravecultuur.

Een filmische koortsdroom
De videoclip van Strobe lights combineert surrealisme, energieke visuals en opvallende cinematografie om een filmische koortsdroom te creëren. De video is een trip door een steeds veranderende wereld waarin realiteit en illusie vervagen. Centraal in de video staat Red Sebastian, die een lift instapt en onbewust aan een hallucinerende reis begint door alternatieve realiteiten.
 
Op elke verdieping ontdekt hij een nieuwe, opwindende wereld. Zijn mysterieuze alter ego ‘Rave Sebastian’ is zowel een gids als uitdager. Hij trekt Red Sebastian steeds dieper in de onbekende werelden. Met elke stop stijgt de spanning en wordt de sfeer intenser. Tot Red Sebastian niet langer een passagier in de lift is, maar zelf deel wordt van de waanzin.
 
Het idee voor de videoclip kwam van Red Sebastian - Seppe Herreman - zelf: "In het nummer Strobe lights speel ik vocaal met hoogtes en laagtes, en dat wilde ik visueel doortrekken—zoals ik eerder in de finale van Eurosong 2025 deed. Maar deze keer met een échte lift waarin we ook écht konden feesten. Daarnaast vond ik het leuk om te spelen met het contrast tussen de alledaagse Seppe en het showbeest dat Red Sebastian is. Ik hoop dat iedereen de clip net zo epic vindt als ik!" ​

Het nummer Strobe lights is qua sound een ode aan de dreunende beats van de ravecultuur. Strobe lights beschrijft het relaas van een opwindende en spannende clubnacht waarvan je weet waar hij begint maar niet waar hij eindigt. In de videoclip komen deze verschillende elementen terug: de clip werd geïnspireerd door de ravecultuur, de symboliek van Alice in wonderland en de desoriënterende opwinding van met stroboscoop verlichte plekken.
 
De videoclip werd geregisseerd door Pascal Baillien, die eerder al de videoclip van The hum van Dimitri Vegas en Like Mike regisseerde. Yves Ruth was creative director en verzorgde de choreografie. De opnames van de videoclip vonden volledig plaats op VRT.



 


 

Strobe lights werd geschreven door Seppe Herreman, Billie Bentein, Ameerah A. Roelants en Willem Vanderstichele.

 

De halve finales van het Eurovisiesongfestival zijn op dinsdag 13 en donderdag 15 mei live te volgen op VRT 1 en via VRT MAX, de finale wordt uitgezonden op zaterdag 17 mei. Red Sebastian treedt voor ons land aan in de eerste halve finale, op dinsdag 13 mei.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Heel Mijn Hart' (VTM GO+)

Tom, Isabelle, Jozefien, Elke en Gilles starten hun verblijf in het Zuid-Afrikaanse vakantiehuis met een gezellig aperitief om elkaar beter te leren kennen. Gilles gaat vervolgens suppen met Kaat en Isabelle gaat op een date vol avontuur met Bart.

'Heel Mijn Hart', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    Journaallus
    03:00
    VRT NWS laat
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:35
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 01:40
    Geen uitzending
    10:45
    Ik Vertrek
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:10
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:15
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:50
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:40
    Without a Trace
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:55
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:40
    De Garde van Gert
    02:15
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 04:10
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 04:25
    First Dates Australia
    02:25
    Grey's Anatomy
  • 02:00
    NOS Journaal
    03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 01:20
    Nieuwsuur
    02:40
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    06:02
    Olly, het kleine witte busje