Maksim Stojanac en Pickx+ kiezen voor elkaar

Leuk nieuws voor Pickx+ en mediafiguur Maksim Stojanac. De talentvolle zanger, presentator en acteur werd onlangs in de armen gesloten door de premium entertainmentzender op het Pickx-platform van Proximus en gaat dankzij de samenwerkingsovereenkomst aan de slag als vertrouwd schermgezicht.
Maksim zal dan ook snel worden ingezet op meerdere grote en nakende producties. Daarover binnenkort meer!
Maksim, die in het Antwerpen van 1997 het levenslicht zag, kende een grote sprong in zijn bekendheid door zijn rol als Vince Dubois in de Ketnet-serie '#LikeMe'. Daarna ging het allemaal razendsnel. Van het presenteren van 'The Voice Kids' (VTM) tot zijn deelname aan de kijkcijferhit 'The Masked Singer' (VTM). Daar wist hij kijkend Vlaanderen wekenlang in de ban te houden als ‘Leeuw’. Vanaf dan was hij een vaste waarde in de hitparades met achtereenvolgend 'Onder Invloed', 'Dat Hadden Wij Moeten Zijn' en 'Leef voor jou'. Ook zijn laatste nieuwe 'Ik Wil Dat Je Liegt', samen met de Nederlandse Hannah Mae, gaat hard in de Lage Landen. Ook als acteur is Maksim tegenwoordig voor de camera te vinden in Vlaamse en Nederlandse fictie.
'Met Maksim halen we een natuurtalent binnen. Hij past perfect in onze zenderstrategie en het rijtje van echte toppresentatoren die we reeds aan boord hebben. Denk maar aan Saartje Vandendriessche, Evy Gruyaert, Charlotte Leysen, Katja Retsin, Luk Alloo en onze andere schermgezichten', aldus Krijn Jonckheere, Head of Media bij Proximus. 'Stiekem ben ik toch blij dat hij koos voor een carrière voor de camera’s en niet als topvoetballer (lacht). Pickx+ brengt de betere series, topfilms, grote evenementen, sport en eigen producties. En in die eigen producties zal Maksim één van de vaste waarden worden en zal hij zelfs wekelijks op de zenders te zien zijn. Binnenkort maken we de eerste programma’s bekend waarin hij aan het werk te zien zal zijn, maar we kunnen nu al verklappen dat je niet lang zal moeten wachten. Al over enkele weken staat hij voor de Pickx+-camera’s.'
'Het was al een tijdje geleden dat ik nog aan presentatiewerk toekwam. Daarom vind ik het mega cool om nu opnieuw te mogen presenteren bij Pickx+. Het grote aanbod muziek en sport leunt volledig aan bij mijn eigen interesses dus wat dat betreft zijn Pickx + en ik zeker een goede match!', aldus Maksim Stojanac.
Op dit moment worden de puzzelstukjes van het najaar gelegd en wordt het uitzendschema verfijnd. Wat wel reeds duidelijk is, is dat Maksim één van de drie leading presentatoren zal zijn van een groots opgezet spektakel.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BNNVARA mag docuserie over 'spookvoetballer' uitzenden na uitspraak rechter
- 'De Zaak Alzheimer' van Erik van Looy in een Amerikaans jasje: 'Memory of a Killer' bij Play
- Kijkcijfers: maandag 5 oktober 2026
- 'De Verhulstjes' zijn terug en zorgen meteen voor een verrassingsontbijt voor Gert: 'Nul enthousiasme'
- 'Crashers' woensdag nieuw op HGTV
- 'Oh my god! A nightmare!': Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
- Ziggo Sport zendt afscheidswedstrijd Lionel Messi exclusief uit
- Jan Jaap Van der Wal toont voor het eerst foto’s uit zijn kindertijd met schisis in 'De Operatiekamer'
- Pintjes, Aperol en een mysterieuze badkamervondst: zware ochtend voor 'Blind Getrouwd'-koppel Matti en Ellen
- Dinsdag in 'Focus': Hoe slecht is schermgebruik nu écht?
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Fré wil naar Ibiza vertrekken met Brecht én Julie en Milou. Daniël reageert niet goed op Rani’s plan. Tarik probeert Ellis op afstand te houden. Vera wil Louis weer aan haar kant krijgen.
'Time:Out', om 21.40 uur op VRT 1.



































