Maksim Stojanac en Pickx+ kiezen voor elkaar

dinsdag 11 juni 2024
Foto: Pickx+ - © House of Entertainment 2024

Leuk nieuws voor Pickx+ en mediafiguur Maksim Stojanac. De talentvolle zanger, presentator en acteur werd onlangs in de armen gesloten door de premium entertainmentzender op het Pickx-platform van Proximus en gaat dankzij de samenwerkingsovereenkomst aan de slag als vertrouwd schermgezicht.

Maksim zal dan ook snel worden ingezet op meerdere grote en nakende producties. Daarover binnenkort meer!


Maksim, die in het Antwerpen van 1997 het levenslicht zag, kende een grote sprong in zijn bekendheid door zijn rol als Vince Dubois in de Ketnet-serie '#LikeMe'. Daarna ging het allemaal razendsnel. Van het presenteren van 'The Voice Kids' (VTM) tot zijn deelname aan de kijkcijferhit 'The Masked Singer' (VTM). Daar wist hij kijkend Vlaanderen wekenlang in de ban te houden als ‘Leeuw’. Vanaf dan was hij een vaste waarde in de hitparades met achtereenvolgend 'Onder Invloed', 'Dat Hadden Wij Moeten Zijn' en 'Leef voor jou'. Ook zijn laatste nieuwe 'Ik Wil Dat Je Liegt', samen met de Nederlandse Hannah Mae, gaat hard in de Lage Landen. Ook als acteur is Maksim tegenwoordig voor de camera te vinden in Vlaamse en Nederlandse fictie.

'Met Maksim halen we een natuurtalent binnen. Hij past perfect in onze zenderstrategie en het rijtje van echte toppresentatoren die we reeds aan boord hebben. Denk maar aan Saartje Vandendriessche, Evy Gruyaert, Charlotte Leysen, Katja Retsin, Luk Alloo en onze andere schermgezichten', aldus Krijn Jonckheere, Head of Media bij Proximus. 'Stiekem ben ik toch blij dat hij koos voor een carrière voor de camera’s en niet als topvoetballer (lacht). Pickx+ brengt de betere series, topfilms, grote evenementen, sport en eigen producties. En in die eigen producties zal Maksim één van de vaste waarden worden en zal hij zelfs wekelijks op de zenders te zien zijn. Binnenkort maken we de eerste programma’s bekend waarin hij aan het werk te zien zal zijn, maar we kunnen nu al verklappen dat je niet lang zal moeten wachten. Al over enkele weken staat hij voor de Pickx+-camera’s.'

'Het was al een tijdje geleden dat ik nog aan presentatiewerk toekwam. Daarom vind ik het mega cool om nu opnieuw te mogen presenteren bij Pickx+. Het grote aanbod muziek en sport leunt volledig aan bij mijn eigen interesses dus wat dat betreft zijn Pickx + en ik zeker een goede match!', aldus Maksim Stojanac.

Op dit moment worden de puzzelstukjes van het najaar gelegd en wordt het uitzendschema verfijnd. Wat wel reeds duidelijk is, is dat Maksim één van de drie leading presentatoren zal zijn van een groots opgezet spektakel.


Persbericht House of Entertainment/Pickx+

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Medisch Centrum West' (SBS 6)

Luna leeft enorm mee met een ernstig zieke patiënt en praat daardoor haar mond voorbij. Rose twijfelt of Luna wel hard genoeg is voor het vak. Zelf staat Rose onder druk om bezuinigingen door te voeren en komt ze iets meer te weten over Caspers privésituatie. Milo leert van een hypochondrische patiënte en van Ingrid iets over 'het vrouwenhart'. Kees wordt uitgedaagd door een arrogante snuiter en weet zich niet meer in te houden.

'Medisch Centrum West', om 20.30 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:00
    Journaallus
    07:15
    De regels van Floor
  • 23:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 04:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:50
    Plop & de Peppers
    07:45
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:10
    Geen uitzending
    07:10
    MasterChef Australië
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:35
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    A Friend of the Family
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:40
    NCIS: Los Angeles
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:50
    Property Brothers
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:00
    Without a Trace
  • 05:07
    Herhalingslus
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 05:54
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:15
    Lekker Messy - Weekmenu
    08:00
    Vlaamse Klassiekers
  • 05:05
    Death in Paradise
    02:10
    Rosemary and Thyme
  • 05:10
    Zombie House Flipping
    07:50
    Below Deck Mediterranean
  • 02:25
    NOS Journaal
    10:15
    Nederland in Beweging
  • 03:20
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 05:40
    Raad eens hoeveel ik van je hou
    08:00
    Beestenbrigade bingo