Streamz lanceert nieuwe docuserie 'Chasing Beauty: Perfectie te Koop?'

donderdag 11 augustus 2022
Foto: © Streamz 2022

Hoe ver zou je gaan in de zoektocht naar perfectie? Dat is de vraag die gesteld wordt in een nieuwe documentairereeks op Streamz.

Steeds meer vrouwen en mannen kiezen voor esthetische chirurgie en onderzoek toont aan dat de vraag enkel zal blijven groeien in de komende jaren. De documentaire onderzoekt of de stap om dit soms gevaarlijke traject aan te gaan in deze huidige maatschappij misschien te klein is geworden. Dit aan de hand van getuigenissen van negen jonge vrouwen en mannen en de kennis van drie experten.



In de docu worden 9 jonge vrouwen en mannen gevolgd die hun blik op het huidige schoonheidsideaal en plastische chirurgie geven: DJ en zangeres Anouk Matton, reality ster Yasmine Pieraerds, internationaal model Céline Bourgeois, pornoactrice Jada Sparks, Ex On The Beach deelneemster Imke Roose, kapster Amélie Desmedt, reality ster Diaz Pena Verlez, leerkracht Jelena Topalovic, borstimplantaatpatiënte Liesl en Julie, de moeder van Sharida die in Turkije overleed ten gevolge van haar operatie.

Daarnaast zijn er ook drie experten die hun kijk op de groeiende wereld van plastische chirurgie geven. Dit zijn Professor dr. Blondeel die hoofd plastische chirurgie aan UZ Gent is, psycholoog en seksuoloog Ina Van Ransbeeck en dr. Chelly Maes, expert digitale media en onderzoeker aan KULeuven.

'Chasing Beauty: Perfectie te Koop?' is een productie van Het Konijn in samenwerking met Streamz. De vijfdelige docureeks zal vanaf 12 augustus te zien zijn op Streamz.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De laatste badkamers worden door de jury beoordeeld en de winnaar van de kamerprijs wordt bekendgemaakt. Daarna start de keukenfase, met een onverwachte extra deadline: de duo's hebben nog maar twee dagen om alle technieken, muren en vloeren af te werken.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:10
    Dagelijkse kost
    12:30
    Blokken
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:15
    Wannabe's
  • 12:25
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:20
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:50
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:45
    Baywatch Hawaii
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 12:10
    Huizenjagers
    13:00
    De Tafel van Tine
  • 11:45
    FBI
    12:40
    NCIS
  • 12:10
    Borderforce USA: The Bridges
    13:05
    Blood & Treasure
  • 11:50
    Masterchef USA
    12:40
    Chateau Meiland
  • 11:45
    The Murder of Joanna Yeates
    13:25
    Fear Thy Roommate
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:22
    Mijn tuin
    12:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 11:50
    Meat Timon
    12:35
    Peppe's Toscane
  • 12:25
    The Good Ship Murder
    13:20
    The Split
  • 12:15
    Scrubs
    12:45
    Cougar Town
  • 12:25
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 12:20
    Kook mee met MAX
    12:30
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
  • 12:20
    Samson & Marie ijsjestijd
    12:30
    Nelli en Nora