Cupido schiet raak in 'B&B Zoekt Lief'

donderdag 11 augustus 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In een turbulente slotweek van 'B&B Zoekt Lief', van maandag 8 augustus tot en met donderdag 11 augustus bij VTM 2, hakken de B&B-uitbaters - soms ingewikkelde - liefdesknopen door. Daarbij helpt Cupido duidelijk een flink handje.

Hoewel er tranen vloeien, worden er ook drie smoorverliefde koppels gevormd. Daarvan zijn twee koppels nog steeds heel gelukkig samen. 


In de B&B van Isabel schoot cupido laat, maar raak. Isabels eerste drie vrijgezellen deden de vlinders niet fladderen, maar haar laatste gast Ivor deed dat wel. De vonken werden kort voor het beslissingsmoment vuur, tijdens een romantische rit te paard. Isabel toonde dan ook geen greintje twijfel toen ze haar keuze tussen de flamboyante Maurice en de nuchtere Ivor moest maken: Ivor mocht nog wat langer blijven. En blijven deed hij. Isabel en Ivor zijn nog steeds een gelukkig koppel. Hij reist zo vaak hij kan af naar Frankrijk om ‘zijn Isabel’ te bezoeken.

Ook B&B-uitbater Marc kon zijn liefde voor Lisette niet meer verstoppen en vond in haar zijn droomvrouw. Om de liefde te vieren boekte het kersverse en smoorverliefde koppel meteen een romantisch weekendje weg. Dat werd de start van een prachtig liefdesavontuur, want Marc en Lisette zijn nog altijd gelukkig samen. Lisette hoopt in de toekomst definitief naar Frankrijk te emigreren.

B&B-uitbater Dirk maakte éindelijk de move waar Regine zo lang op hoopte: hij vroeg haar mee op een romantische date mét overnachting en maakte duidelijk dat hij zijn hart aan haar verloren heeft. De liefde tussen het gelukkige koppel laaide hoog op, maar het sprookje mocht niet blijven duren. Dirk en Regine gingen na enkele maanden elk hun eigen weg  Ze zien elkaar wel nog geregeld als goede vrienden.

B&B-uitbaatster Kaylee stond voor een luxeprobleem: ze voelde zowel een klik met de sympathieke Sander als met bad boy Gillian, en kon maar moeilijk een keuze maken. Op het allerlaatste nippertje koos ze toch voluit voor Sander. Maar was dat misschien toch een foute keuze? Uiteindelijk bleef de grote liefde tussen de twee uit.

Geen vlinders in de B&B van Arno. De klik die hij met beide dames voelde, ging niet verder dan het vriendschappelijke. Hij besloot daarom om geen keuze te maken. Dat kwam hard aan bij Daphne, die tot over haar oren verliefd werd op de B&B-uitbater en in tranen uitbarstte. Arno is nog steeds vrijgezel.

Ook Nicolas houdt geen lief over aan zijn liefdesavontuur. Net als Arno besloot hij geen keuze te maken. Naar eigen zeggen kreeg zijn zelfvertrouwen dankzij zijn deelname aan B&B Zoekt Lief wel een enorme boost.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Geld Gezocht' (VRT 1)

Lore (38) is een energieke alleenstaande mama van twee kinderen. Ze woont in Kessel-Lo, werkt als zorgleerkracht en is het zonnetje in haar vriendengroep. Onder de mensen komen, dat is haar lang leven. Overal bij zijn, niets willen missen - haar vriendinnen noemen haar niet voor niets FOMO-Lore. Maar dat kost ook heel wat geld.

'Geld Gezocht', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:45
    The Athena
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    13:00
    Winterbeelden
  • 08:00
    Draken: Rijders van Berk
    14:20
    Sarah zingt
  • 08:00
    De Buurtpolitie Extra
    19:00
    VTM Nieuws
  • 08:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Geen uitzending
    18:45
    9-1-1: Lone Star
  • 06:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    18:15
    De Rechtbank
  • 07:55
    Geen uitzending
    18:45
    Family Law
  • 07:50
    Brooklyn Nine-Nine
    18:50
    Bar Rescue
  • 08:00
    De Dagschotel
    18:45
    Retour Masters
  • 07:55
    Cold Case
    18:35
    Cold Justice
  • 06:16
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:55
    Het zelfbouwhuis
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 08:00
    Winterse Kost
    18:40
    Comfort Food
  • 07:30
    Death in Paradise
    12:00
    Recipes for Love and Murder
  • 07:20
    Zombie House Flipping
    18:45
    First Dates Australia
  • 08:00
    NOS Journaal
    19:00
    Een huis vol
  • 08:00
    Nederland op film
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 08:00
    PatsBoemKledder!
    19:00
    NOS Jeugdjournaal