Na meer dan 17 jaar is Marie Van Goethem terug van weggeweest in 'Thuis'!

Begin dit jaar kondigde de productie van 'Thuis' al aan dat er een personage terug thuis zou komen na meer dan 15 jaar. Wekenlang braken fans zich het hoofd over wie dat wel kon zijn en verschillende namen passeerden de revue.
Nu is er dus eindelijk duidelijkheid: het gaat om Marie Van Goethem. Marie zal net zoals 17 jaar geleden vertolkt worden door Patsy Van der Meeren. Dat kondigde Patsy deze ochtend zelf aan bij Sander Gillis, de host van de podcast 'Welkom Thuis', op MNM.
Familie van Lowie
In de aflevering van vanavond zal Marie nog niet te zien zijn, maar wordt ze wel vernoemd in een gesprek tussen Lowie (Mathias Vergels) en Frank (Pol Goossen). In de zoektocht naar zijn dochtertje Polly botste Lowie namelijk op een zekere Marie Van Goethem die beweert dat ze hem nog gekend heeft toen hij jong was. En er is meer: Marie heeft een zoon die wel eens familie van Lowie kan zijn!
Die zoon heet Andreas en zal gespeeld worden door Pepijn Huysman. Andreas en Marie zullen voor het eerst te zien zijn in de dubbele midseasonaflevering van 20 maart.
Wie was Marie Van Goethem?
Marie Van Goethem was voor het eerst te zien in seizoen 4 van 'Thuis' als de dochter van Jean-Pierre ‘den antiquair’ (Herbert Flack). De relatie met haar vader is gespannen, omdat Marie blind werd door een dronken auto-ongeval dat hij veroorzaakte. Dankzij een gulle gift van Marianne (Leah Thys) die op dat moment met Jean-Pierre samen is, kan Marie een peperdure oogoperatie ondergaan en krijgt ze uiteindelijk haar zicht terug.
De relatie met haar vader wordt er helaas niet beter op, wanneer hij opnieuw een dronken ongeluk veroorzaakt. Bovendien komt Marie erachter dat niet Jean-Pierre haar vader is, maar wel André ‘dokter Dré’ Van Goethem (Nolle Versyp). Marie beslist zich te laten adopteren door Dré en gaat vanaf dan door het leven als Marie Van Goethem.
Marie maakte carrière als interieurarchitect en richtte het succesvolle Marie Design op. Haar liefdesleven kende veel ups en downs, en vooral haar buitenechtelijke relatie met Luc veroorzaakte de nodige commotie. Na een misgelopen plan om Leontien uit de weg te ruimen en problemen met schuldeisers, verdween Marie in 2008 uiteindelijk uit 'Thuis'.
'Thuis', elke weekdag om 20.20 uur op VRT 1 en VRT MAX
'Welkom Thuis', elke vrijdag na 'Thuis' op VRT MAX.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe reeks 'Met het Mes op Tafel' op NPO 2
- 'Play that Song' sluit succesvol tv-seizoen af op een eivol Marktplein in De Panne
- Kijk vanaf maandag naar 'Extreme Buyers Club' op HGTV
- 'De Ideale Wereld' begint maandag aan het nieuwe seizoen
- 'Fawlty Towers'-vervolg definitief van de baan
- Dit zie je in oktober op CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FILMBOX+ One
- Dit zijn de hoogtepunten van Pickx+ in oktober
- Superhelden, halloweenpret & mysteries in oktober op Cartoonito
- TV5MONDE viert in oktober de Week van de Smaak
- Oktober staat bol van nieuwe detectives en geliefde crime-series op BBC NL en BBC NL+
- Giel Beelen keert terug in vaste programmering Radio Veronica
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
Multimedia SPOTLIGHT
-
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin
Kijktip van de dag

Een Syrische academica in Amsterdam ontvangt beelden van een bloedbad onder burgers, gepleegd door een onbekende officier tijdens de oorlog in Syrië. De beelden laten haar niet los. Ze spoort de dader op en doet zich voor als 'Anna' om via Facebook contact te leggen, waarna ze hem verleidt tot een reeks onthullende gesprekken.
'Killing Anna', om 22.40 uur op VRT Canvas.



































