Dan start het nieuwe seizoen 'Liefde Voor Muziek'! Luister nu het eerste nummer!

maandag 10 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Na tien seizoenen vol verrassende covers en muzikale hoogtepunten, opent 'Liefde voor Muziek' vanaf woensdag 26 maart opnieuw de deuren voor een veelbelovend avontuur.

Dit elfde seizoen brengen Maksim, Hooverphonic, Luc Steeno, Kids With Buns, Barbara Dex, Guus Meeuwis en Frank Vander linden een ode aan elkaars muziek met eigenzinnige en meeslepende covers van de bekendste hits. Van intieme ballads tot energieke popnummers: ook dit seizoen valt de ene verrassing na de andere.
 
In de eerste aflevering duiken de artiesten in het repertoire van het jongste talent van de groep: Maksim Stojanac. Hij was vorige zomer niet weg te denken van de Vlaamse podia met zijn nummer ‘Ik Wil Dat Je Liegt’. Samen met Hannah Mae stond hij wekenlang op nummer 1 in Tien Om Te Zien, sleepte hij dé Zomerhit-trofee van 2024 in de wacht en werd het nummer door de Q-luisteraars uitgekozen tot dé hit van het jaar. Het aanpakken van zo'n populaire hit vraagt dus om veel lef, maar Barbara Dex gaat de uitdaging met plezier aan. Met haar warme stem zet ze het nummer extra kracht bij in haar unieke versie ‘Need You To Lie’.


 

 

Bekijk hier de preview:


 

 

Tussen de wijngaarden en de smeuïge kaas, in het betoverende Château Sainte Colombe in Frankrijk, delen de artiesten hun vurige liefde voor muziek en de verborgen anekdotes achter hun nummers. Wie durft een klassieker als ‘Het Is Een Nacht’ in een ander jasje te steken? Wie brengt een muzikale gast mee? En welke hits zullen dit seizoen geschiedenis schrijven?

VTM en Sabam zijn een partnership aangegaan om in Liefde voor Muziek de rol van de auteur/componist in het tot stand komen van muziek te belichten.


DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:13
    Lou
    07:30
    Stresskippen
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    00:40
    Nachtlus
  • 06:10
    Timbalo
    07:00
    Kaatje zingt
  • 06:05
    Maya de Bij
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 06:00
    Qmusic
    12:25
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    16:00
    The Golden Girls
  • 01:00
    JOE XMAS
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:35
    Coroner
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:30
    Cobra Kai
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:55
    Snapped
  • 06:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:14
    Simple diy
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 05:40
    Hidden Gems
    12:30
    Het Weekmenu
  • 06:00
    The Good Ship Murder
    06:35
    Death in Paradise
  • 06:00
    Shipping Wars
    12:55
    Storage Wars
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    13:00
    NOS Journaal
  • 02:15
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 06:10
    Pip en Posy
    12:35
    Peperbollen