Belgacom wordt als merknaam vervangen door Proximus

Dominique Leroy, CEO van Belgacom, deelde vandaag de ambities en visie van Belgacom voor de toekomst met de werknemers van het bedrijf.
Belgacom wil tegen 2016 terug aanknopen met groei, en daarvoor werd een ambitieus plan uitgewerkt. Een belangrijke keuze hierin is om alle mobiele, vaste en IT-oplossingen samen te brengen onder één commercieel hoofdmerk: Proximus. Deze stap zal eind dit jaar een feit zijn. 'Groeien is onze ambitie. Daarom willen we onze vaste, mobiele en IT-oplossingen steeds beter combineren, met de klant als middelpunt. Met Proximus als ons commerciële hoofdmerk maken we dat duidelijk en vereenvoudigen we ook onze communicatie', aldus Dominique Leroy.
Eén merk voor alle mobiele, vaste en IT-oplossingen
Vaste, mobiele en IT-technologieën groeien steeds meer naar elkaar toe. Voor gebruikers maakt het geen verschil meer of ze hun e-mail op het werk, via een mobiel netwerk of de Wi-Fi thuis lezen, of dat ze hun favoriete programma’s op de tv of op hun tablet bekijken. En grote bedrijven bieden hun medewerkers en klanten steeds vaker naadloos toegang tot toepassingen en informatie via mobiele en vaste netwerken.
Belgacom en Proximus waren al pioniers in het combineren van verschillende technologieën. Het is een volgende logische stap om alle oplossingen onder één hoofdmerk te brengen, zowel voor particulieren als voor kleine en grote bedrijven. Met het merk Proximus kunnen ze altijd, overal en op ieder toestel gebruik maken van telefonie-, internet-, tv- of IT-diensten. Vast of mobiel, dat maakt niet uit.
Sterke kanten van Proximus en Belgacom gecombineerd
Met Proximus als commercieel hoofdmerk wil Belgacom het beste van twee werelden combineren: de dienstverlening en betrouwbaarheid van Belgacom en de kwaliteit en innovatie van Proximus. Uit de naam Proximus spreekt het streven om zo dicht mogelijk bij de klanten te staan. Het betekent letterlijk 'het meest dichtbij'.
De vertrouwde bedrijfsnaam achter het nieuwe merk Proximus blijft Belgacom NV. Dat is en blijft ook de werkgever van de meer dan 15.000 medewerkers. Ook de andere merken van de Belgacom Groep, zoals Scarlet, 1207/1307, BICS, Tango en Telindus International, blijven bestaan.
Inspelen op toekomstige behoeften
Met de vereenvoudiging van de communicatie onder één nieuwe merknaam wil Belgacom ook in de toekomst nog beter inspelen op de behoeften van klanten. Dominique Leroy: 'De behoeften van onze klanten veranderen voortdurend en steeds sneller. Dat geldt voor particulieren en bedrijven. Wij willen als toonaangevend bedrijf in de Belgische telecommarkt vooruitlopen op de ontwikkelingen en onze klanten een superieure en onderscheidende gebruikerservaring bieden, die alle technologieën naadloos combineert. Daarbij hoort ook een heldere en eenvoudige communicatie. Met de stap naar één commercieel merk Proximus, zijn we daar beter toe in staat dan ooit.'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van 'Wittekerke' en 'De Kotmadam' naar 'Familie': Nicoline Dossche maakt haar opwachting in 'Familie'
- Ook VRT-radiocommentatoren niet meer naar de Tour
- Rutger Castricum zet politieke en maatschappelijke kwesties op scherp in nieuw programma 'Rutgers Lobby'
- Nieuw programma 'Keurmeesters': Omdat iedereen anders naar kunst kijkt
- En toen waren ze plots met 12... Twee extra kandidaten duiken op in 'De Mol'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Dit staat in april op het vuur bij 24Kitchen
- Geniet van een maand met grote filmhits en premières bij Comedy Central
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is'
Kijktip van de dag

Karl Vannieuwkerke blikt samen met zijn gasten vooruit op de 110de editie van de Ronde van Vlaanderen. Wie volgt zondag 5 april de Sloveense wereldkampioen Tadej Pogačar in Oudenaarde op?
'Vive le Vélo, Leve de Ronde', om 21.35 uur op VRT 1.



































