Belgacom betreurt verlies uitzendrechten Belgisch voetbal

De toekenning van de uitzendrechten aan Telenet is een opdoffer van formaat voor Belgacom. De telecomreus houdt enkele de vijf zaterdagavondwedstrijden over. Alle andere wedstrijden zijn bij Telenet te volgen. In een persbericht betreurt Belgacom de beslissing van de Profliga.
Op donderdag 9 juni heeft Belgacom een bod gedaan op de uitzendrechten voor het kampioenschap van de 1ste divisie van het Belgische voetbal (Jupiler Pro League) voor de volgende drie seizoenen. Na uitvoerig de opportuniteiten en verplichtingen verbonden aan dit project te hebben onderzocht, heeft Belgacom een bod uitgebracht op alle loten die de Profliga aanbiedt voor de exclusieve rechtstreekse uitzending van de wedstrijden in de loten 1,2 en 3. De Profliga heeft zonet beslist een deel van de uitzendrechten toe te wijzen aan Belgacom.
Het bod, dat was uitgebracht via haar volle dochteronderneming van Skynet, Skynet iMotion Activities, was een zeer behoorlijk bod, waaruit de interesse van Belgacom voor het voetbal bleek, maar niet tot elke prijs.
Belgacom is zich ervan bewust en betreurt dat de voetbalfans niet langer alle wedstrijden zullen kunnen volgen op Belgacom 11. De 5 zaterdagavondwedstrijden blijven de komende 3 jaar op Belgacom TV te bekijken.
Het is een verrassing dat de League gekozen heeft voor 2 operatoren, met als gevolg dat de supporters moeten beschikken over 2 decoders indien zij ook de andere wedstrijden willen bekijken.
Bijgevolg zal Belgacom haar abonnementformules voor het voetbal herzien. Nog deze maand zal Belgacom de klanten informeren over haar vernieuwde aanbod dat start bij de aftrap van het nieuwe voetbalseizoen, op 29 juli.
Belgacom zal er op korte termijn alles aan doen om de inhoud van haar platform te verrijken en de klanten allerlei toepassingen en innovatieve ervaringen aan te bieden.
Lees ook:
Telenet-topman: 'Voetbalcontract op vraag van onze klanten'
Telenet en vtm halen voetbalcontract binnen
VMMa tevreden met toekenning voetbalcontract
DOSSIER: Voetbalcontract 2011-2014 naar Telenet
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- Dan toch! 'Tien Om Te Zien' deze zomer vanuit Middelkerke
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.





































