Deze vier queens strijden om de laatste finaleplaats in 'Make Up Your Mind'

Vorige week hulden Pascal Braeckman, Dirk Draulans en Elodie Gabias zich in fantasierijke outfits, torenhoge hakken en kleurrijke pruiken.
Op vrijdag 11 april zetten vier nieuwe queens hun beste (stiletto)hakje voor in 'Make Up Your Mind'. Zij gooien hun wulpse vrouwelijke flair in de strijd om het allerlaatste plekje in de finale te veroveren. Gaat Baby Gonzalez, een snelle groene race chick, in volle gas voor de overwinning of kraait de veelkleurige koninklijke hoogheid Victoria Royale victorie? Of wordt het toch het excentrieke roze varkentje Sister Stretch, die met een unieke interpretatie van Céline Dions ‘My Heart Will Go On’ traantjes doet wegpinken - van het lachen dan toch. Al haalt ook Katie Hairy, een flamboyante popsensatie die met haar indrukwekkende snor het zusje van Salvador Dali zou kunnen zijn, alles uit de kast met een spectaculaire paaldansact. Welk alter ego schittert het felst en strijdt in de finale tegen Black Lulu, Jackie Doolittle en Lily Rooster?
De grote hamvraag blijft: welke vier bekende Vlamingen schuilen er achter die dikke strepen eyeliner, dat strakke korset en die geblushte wangen? Karen Damen speurt samen met acteur en radiopresentator Manu Van Acker, die zich voor het eerst onderdompelt in de dragwereld. 'Ik ben nog nooit naar een dragshow geweest. Maar ik vind drag queens altijd zo mooi, het zijn echt levende kunstwerken. Dus ik kijk er wel enorm naar uit.' Karen en Manu nemen het op tegen Bart Appeltans, die versterking krijgt van Slongs Dievanongs. De rapster is een grote fan van de dragscene: 'Ik ben een überfan van RuPaul’s Drag Race en was zelf ooit achtergronddanseres tijdens dragverkiezingen. Ik heb nog nooit zoveel kipfilets en valse haren bij elkaar gezien (lacht). Ik heb RuPaul, de moeder van alle drags, zelfs al eens ontmoet toen ik samen met haar in het panel van een Amerikaanse talentenshow zat.' Wie kijkt door alle glitter en glamour heen en herkent de sterren achter de queens? De queens zorgen in ieder geval voor een uitzonderlijk fenomeen: 'Ik heb geen mening, ik weet het even niet', klinkt het hopeloos bij Karen Damen.
'Make Up Your Mind', vrijdag 11 april om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- KIJK lanceert KIJK Shorts en introduceert microdrama Code Rood
- Matthijs van Nieuwkerk presenteert 'The Golden Elevators' op SBS6
- Welke gasten schuiven aan in het nieuwe seizoen van 'Dit Was Het Nieuws'?
- Kijkcijfers: dinsdag 1 september 2026
- Anna Nooshin en Ward Lemmelijn presenteren 'Love Island VIPS'
- Jake viert zijn nieuwe single Baby Love met een intieme releaseparty in 'Knokke Tof'
- Alienbaby’s, onverklaarbare implantaten & bigfoots in 'Axel Terug Naar Amerika'
- 'Ik heb het schijt aan tradities': Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd'
- Ontdek alles wat Cartoonito in september voor je in petto heeft
- Duik vanaf september het nieuwe schooljaar in met Cartoon Network
- Nieuwe ochtendshow van Qmusic heet 'Hey Mattie!'
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf de Oude Markt in Enschede
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school'
Kijktip van de dag

Vandaag trouwen Mattias en Marjan, waarna we kennismaken met Ellen en Matti. Kan Matti, een vader van twee jonge kinderen, het hart veroveren van Ellen, een vrouw die na een intens kankertraject weer op zoek gaat naar liefdesgeluk?
'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.



































