Deze vier queens strijden om de laatste finaleplaats in 'Make Up Your Mind'

donderdag 10 april 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Vorige week hulden Pascal Braeckman, Dirk Draulans en Elodie Gabias zich in fantasierijke outfits, torenhoge hakken en kleurrijke pruiken.

Op vrijdag 11 april zetten vier nieuwe queens hun beste (stiletto)hakje voor in 'Make Up Your Mind'. Zij gooien hun wulpse vrouwelijke flair in de strijd om het allerlaatste plekje in de finale te veroveren. Gaat Baby Gonzalez, een snelle groene race chick, in volle gas voor de overwinning of kraait de veelkleurige koninklijke hoogheid Victoria Royale victorie? Of wordt het toch het excentrieke roze varkentje Sister Stretch, die met een unieke interpretatie van Céline Dions ‘My Heart Will Go On’ traantjes doet wegpinken - van het lachen dan toch. Al haalt ook Katie Hairy, een flamboyante popsensatie die met haar indrukwekkende snor het zusje van Salvador Dali zou kunnen zijn, alles uit de kast met een spectaculaire paaldansact. Welk alter ego schittert het felst en strijdt in de finale tegen Black Lulu, Jackie Doolittle en Lily Rooster?


​​ ​​ ​ ​​ ​

De grote hamvraag blijft: welke vier bekende Vlamingen schuilen er achter die dikke strepen eyeliner, dat strakke korset en die geblushte wangen? Karen Damen speurt samen met acteur en radiopresentator Manu Van Acker, die zich voor het eerst onderdompelt in de dragwereld. 'Ik ben nog nooit naar een dragshow geweest. Maar ik vind drag queens altijd zo mooi, het zijn echt levende kunstwerken. Dus ik kijk er wel enorm naar uit.' Karen en Manu nemen het op tegen Bart Appeltans, die versterking krijgt van Slongs Dievanongs. De rapster is een grote fan van de dragscene: 'Ik ben een überfan van RuPaul’s Drag Race en was zelf ooit achtergronddanseres tijdens dragverkiezingen. Ik heb nog nooit zoveel kipfilets en valse haren bij elkaar gezien (lacht). Ik heb RuPaul, de moeder van alle drags, zelfs al eens ontmoet toen ik samen met haar in het panel van een Amerikaanse talentenshow zat.' Wie kijkt door alle glitter en glamour heen en herkent de sterren achter de queens? De queens zorgen in ieder geval voor een uitzonderlijk fenomeen: 'Ik heb geen mening, ik weet het even niet', klinkt het hopeloos bij Karen Damen.

'Make Up Your Mind', vrijdag 11 april om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Verraders' - seizoen 2026 (VTM)

De zoektocht naar het vijfde schild gaat volop verder. Blijft Ruben zwijgen om Marc-Marie te beschermen? Ruben heeft alleszins een heel eigen tactiek om de verraders te ontmaskeren en dat leidt tot verhitte discussies.

'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:00
    Is 't gelukt?
  • 19:50
    Sporza: WK Basketbal Vrouwen 2026
    22:05
    The Veil
  • 20:40
    Sportweekend met VGT
    21:10
    Sporza: FIBA 3x3 Europe Cup 2026
  • 20:00
    De Verraders
    21:30
    De Verraders: De Ronde Tafel
  • 19:00
    Darts
    23:00
    Bert Gabriëls - Pech
  • 20:35
    World War Z
    22:45
    Air Force One
  • 20:25
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 20:35
    ER
    01:05
    Suits
  • 20:30
    SUPER 50
    21:40
    Tien Om Te Zien
  • 20:00
    Kamp Jeroom
    20:55
    Nonkels
  • 20:25
    NCIS: Sydney
    22:15
    The Rookie
  • 20:35
    Mad Max 2
    22:25
    The Suicide Squad
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    00:55
    De Hanslers: van de Piste naar de Playa
  • 20:30
    Murder in the 21st
    22:30
    Hailey Dean Mystery: 2+2=4 Murders
  • 20:43
    Z-Weekoverzicht
    21:17
    Trends Talk
  • 20:41
    Zo doe je het!
    22:00
    Knuffel Pop
  • 20:40
    Vlaamse Klassiekers
    21:25
    Open Vuur
  • 20:00
    DCI Banks
    21:55
    Happy Valley
  • 20:25
    American Dad
    20:55
    A Murder at the End of the World
  • 20:25
    Beestenboel
    21:15
    Tussen Kunst en Kitsch
  • 20:15
    Onze vrouw in Rio
    21:00
    Metropolis
  • 20:30
    De verloskundigen
    21:30
    Tropenjaren