Deze vier queens strijden om de laatste finaleplaats in 'Make Up Your Mind'

donderdag 10 april 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Vorige week hulden Pascal Braeckman, Dirk Draulans en Elodie Gabias zich in fantasierijke outfits, torenhoge hakken en kleurrijke pruiken.

Op vrijdag 11 april zetten vier nieuwe queens hun beste (stiletto)hakje voor in 'Make Up Your Mind'. Zij gooien hun wulpse vrouwelijke flair in de strijd om het allerlaatste plekje in de finale te veroveren. Gaat Baby Gonzalez, een snelle groene race chick, in volle gas voor de overwinning of kraait de veelkleurige koninklijke hoogheid Victoria Royale victorie? Of wordt het toch het excentrieke roze varkentje Sister Stretch, die met een unieke interpretatie van Céline Dions ‘My Heart Will Go On’ traantjes doet wegpinken - van het lachen dan toch. Al haalt ook Katie Hairy, een flamboyante popsensatie die met haar indrukwekkende snor het zusje van Salvador Dali zou kunnen zijn, alles uit de kast met een spectaculaire paaldansact. Welk alter ego schittert het felst en strijdt in de finale tegen Black Lulu, Jackie Doolittle en Lily Rooster?


​​ ​​ ​ ​​ ​

De grote hamvraag blijft: welke vier bekende Vlamingen schuilen er achter die dikke strepen eyeliner, dat strakke korset en die geblushte wangen? Karen Damen speurt samen met acteur en radiopresentator Manu Van Acker, die zich voor het eerst onderdompelt in de dragwereld. 'Ik ben nog nooit naar een dragshow geweest. Maar ik vind drag queens altijd zo mooi, het zijn echt levende kunstwerken. Dus ik kijk er wel enorm naar uit.' Karen en Manu nemen het op tegen Bart Appeltans, die versterking krijgt van Slongs Dievanongs. De rapster is een grote fan van de dragscene: 'Ik ben een überfan van RuPaul’s Drag Race en was zelf ooit achtergronddanseres tijdens dragverkiezingen. Ik heb nog nooit zoveel kipfilets en valse haren bij elkaar gezien (lacht). Ik heb RuPaul, de moeder van alle drags, zelfs al eens ontmoet toen ik samen met haar in het panel van een Amerikaanse talentenshow zat.' Wie kijkt door alle glitter en glamour heen en herkent de sterren achter de queens? De queens zorgen in ieder geval voor een uitzonderlijk fenomeen: 'Ik heb geen mening, ik weet het even niet', klinkt het hopeloos bij Karen Damen.

'Make Up Your Mind', vrijdag 11 april om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:00
    Sporza: Brabantse Pijl
    17:40
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:35
    The Office
  • 16:15
    Robin Hood
    16:25
    De Marsupilami's
  • 16:00
    America's Funniest Home Videos
  • 15:40
    Een Eigen Huis
    16:30
    Achter gesloten deuren
  • 15:25
    A Knight's Tale
  • 15:40
    Police Interceptors
    16:30
    Cheers
  • 16:00
    Baywatch
    16:45
    Suits
  • 16:10
    Geen uitzending
    16:40
    Wat nu weer?
  • 15:25
    De Tafel van Gert
    16:40
    The Real Housewives of Antwerp
  • 16:20
    This Is Us
    17:10
    Sullivan's Crossing
  • 15:20
    Doom Patrol
    16:25
    Brooklyn Nine-Nine
  • 16:10
    Het Blok
    17:00
    Love Island UK
  • 16:20
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:20
    De tip
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:10
    Roger van Damme - Goud
    16:35
    Meat Timon
  • 16:00
    Hudson & Rex
    17:00
    Death in Paradise
  • 16:00
    Prison Break
    16:55
    Below Deck Down Under
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Bak mee met MAX
    16:23
    Socutera
  • 16:15
    Waffel de wonderhond
    16:25
    Olga da Polga